X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1375 111

    Wysłany: 30 września, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aswalda mi żadne plany nie wychodza, ani z poczęciem dzieci ani z niczym innym, nawet bieżące sprawy nie wychodzą. Takie życie.

    I nawet teraz myśleliśmy że w 4 tyg. oberwiemy jabłka, już rwiemy 4 tyg. i końca nie widać. No ale miało być 6 osób do pracy a nie 3, jeszcze ja odpadłam bo w tamtym roku cały czas byłam na polu a teraz praktycznie w domu. Teściowa niedługo wraca 😭, i wcale a wcale mnie to nie cieszy, ona i tak mi nie pomaga i mojej "działki" nie zrobi a tylko trzeszczy, marudzi i chce rządzić. Może nie wróci na tyle zmęczona że nie będzie chciała dziećmi się zająć żebym ja mogła chodzić na pole. Dziś zimno, 1 st brrr. Wogole w domu zimno, aż wysłałam męża żeby teraz rano napalil w piecu bo wstawałam w nocy i odkrywałam nas kocami tak zimno było. Tak to jeszcze nie paliliśmy. Czyli mam kolejna robote- w piecu wieczorami przepalać i drzewa do piwnicy nawrzucać.

  • aswalda Autorytet
    Postów: 674 757

    Wysłany: 2 października, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też już trzeba podpalać bo młodzież ostatnio zmarzła w nocy. Już zima za pasem. Mnie dzisiaj wyszedł test owu dodatni to jutro owu powinna być. Jakoś o dzień za wcześnie ale serduszkujemy od 6 dni co drugi może jakimś cudem ......ehhh

    Córcia Natalia <3
    age.png
    Synuś :)
    age.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1375 111

    Wysłany: 2 października, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aswalda miejmy nadzieję że traficie ✊

    Moja Ola wróciła z przedszkola z zielonym katarem i ropa w oku (u nas standardowe połączenie). I tak do mnie przylgnela że na krok mi nie dawala odejść. A pada deszcz i mogłabym zrobić coś w domu. To tyle co mąż wziął ją na ręce to wstawiłam do gotowania kalafior i fasolkę (mój pierwszy kalafior i praktycznie ostatnia fasolka). Najchętniej to poszłabym spać. A moja teściowa wraca dziś z sanatorium i wymyśliła że skoro pada a my nie pracujemy (kto jak kto ale mąż ma co robić i pracuje cały czas) to żebyśmy przyjechali po nią do stolicy na godz.23 (do Warszawy mamy z 80 km), przecież będziemy wypoczęci. Od razu odmówiłam, mąż wróciłby o 1 albo dalej jak autobus będzie miał opóźnienia a po 5 musi jutro wstać. Jest komu ją odebrać z dworca w nocy i przenocować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października, 17:52

  • Anuska94 Ekspertka
    Postów: 271 76

    Wysłany: 3 października, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja mam 4 miesięczne dziecko właśnie zastanawiam się kiedy starać się o drugie.

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1375 111

    Wysłany: 4 października, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Hejo ja mam 4 miesięczne dziecko właśnie zastanawiam się kiedy starać się o drugie.

    Kiedy tylko poczujesz się na to gotowa, i psychicznie i fizycznie.

  • aswalda Autorytet
    Postów: 674 757

    Wysłany: 4 października, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed wczoraj miałam test owu pozytywny trzymajcie kciuki

    Córcia Natalia <3
    age.png
    Synuś :)
    age.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • Anuska94 Ekspertka
    Postów: 271 76

    Wysłany: 4 października, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde prawy jajnik mnie boli nie wiem dlaczego

  • Iza37 Autorytet
    Postów: 1375 111

    Wysłany: 4 października, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska94 wrote:
    Kurde prawy jajnik mnie boli nie wiem dlaczego

    Wróciła ci już płodność po porodzie? Miałaś już @? Może ten jajnik to na owulację. Mnie czasami tak boli że mam problem chodzić.

  • Anuska94 Ekspertka
    Postów: 271 76

    Wysłany: 5 października, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam okres w tamtym miesiącu.W tym miesiącu czekam na @.Wogóle w tamtym miesiącu miałam już w 23 dniu cyklu.

‹‹ 2919 2920 2921 2922 2923
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ