X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, mój z kolei jest browarnikiem. i dzień w dzień czy chce czy nie chce musi wypić choć trochę piwa. sam twierdzi że już tym rzyga ale musi. także pozostaje mi wierzyć, że żołnierzyki są pełnosprawne

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 20 września 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie dowiemy za miesiac :) Sluzba zdrowia w UK ma pilniejsze wypadki. Po 2 latach nas wysylaja na test. Wow.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • aknovi Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 20 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tam u Was :)

    U mnie wydaje się być wszystko dobrze :D dzisiaj mam wizytę u kardiologa a jutro z rana na betę i do ginekolożki po nową partię duphastonu i zobaczymy, jakie mądrosci mi powie :) trzymajcie kciuki! :)


    przesyłam wiruski dla niezawirusownanych :***********

    dhi4pc0zyee0f7y9.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas czasem brak chęci chyba ze zmęczenia, ja cały dzień w domu z dzieckiem, mąż dużo pracuje, banał ;)

    Boże, jak mi głowa pęka, ciągle myślę, co z tym cyklem... @ brak, testy białe.

    Pianistka, dobywaj męża i działacie!

    Kat, zapowiada się dobrze :D

    Aknovi, łapie wiruski! :)

    aknovi lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 września 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, ja też mieszkam poza Polską ale nie w UK. i książkę o tutejszej służbie zdrowia mogłabym napisać. np o tym jak po 4 poronieniach pojechałam w ciąży na IP z krwawieniem (nie mylić z plamieniem) i dowiedziałam się ze "takiej" (czyli 9 tc) ciąży to w sumie nie opłaca się ratować. nie zostałam zbadana, nie miałam USG i dowiedziałam się że do 13 tyg to nie dziecko. każda z 4 wizyt z każdym krwawieniem kończyła się tak samo. aż do momentu gdy w 32 tc poszłam do lekarza (rodzinnego, bo rodzinny ciążę prowadzi) i mówię że się boję bo mam skurcze, godzinami. Jaka była odpowiedź? "to jak zaczniesz rodzić, to najpierw pamiętaj zadzwonić na porodówkę". Ogólnie ciężarne ginekologa nie widzą w ciąży, USG przysługuje jedno. Nawet nie chcę liczyć ile tys. zostawiłam u prywatnych ginekologów gdy nie raz chodzilam co tydzień :o także trzęsę portami na samą myśl o drugiej ciąży

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknovi to mocno trzymam kciuki :-)

    aknovi lubi tę wiadomość

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 20 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny jak uwazacie czy skoro jest plamienie to temp nie powinna spasc ?
    Tak na chlopski rozum... ? Plamienie chyba oznacza spadek progesteronu a temp do gory nie kumam tego.

    Pewnie mi jutro spadnie

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 20 września 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, no szalu ni ma. Masakra, tu tez tak podchodza do tematu. Moja znajoma poronila niedawno, nikt sie nie przejal. Jej matka, moja szefowa, do ktorej palam miloscia okrutna (ha. ha. ironia), stracila trzy, lata temu. Wzruszyla ramionami i wrocila do roboty. Jedno 6 miesiecy.
    Na szczescie mam wysmienita obstawe. Mama polozna z 30-letnim stazem, tesciowa pielegniarka, podobniez. Sla mi poczta luteine na potege.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 września 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też organizowałam sobie luteinę "po ludziach". część od dobrej duszy z UK (dziewczyna poznana na forum mi wysłała). Część załatwiała szwagierka, część zbierana po koleżankach :/
    także słabo

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • aknovi Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 20 września 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja luteiny nie mogę, zatrułam się w 1 ciąży :( potem zmienili mi na duphaston i łykałam go jak cukierki, zostawiając zresztą pół wypłaty w aptece, bo wtedy to cholerstwo kosztowało grubo ponad 30zł a zjadałam paczkę w 2-3 dni. Teraz też już na duphastonie, miałam brać 1 dziennie ale jak się okazało, że dwie krechy i było plamienie, to zwiększyłam sobie do 2, jutro idę do gina, mam nadzieję, że mnie nie opierdzieli ;p

    Byłam u kardiologa, ciśnienie mi fika znowu :( dostałam nowe leki, bezpieczne w ciąży, ale do kontroli za 2 tyg. Za tydzień też endokrynolog, więc zaczął się maraton po lekarzach :|

    dhi4pc0zyee0f7y9.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 20 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    u mnie @
    i nowy, 8 cykl starań :)

    Następny będzie twój:) ja to nawet cykli nie mogę rozróżnić bo nie mam @.
    A u nas z <3 różnie. Przed ciąża czasami było trochę z powodu "tych dni" bo szkoda było cyklu. Teraz już po pierwsze nie wiemy kiedy po drugie mamy już jedno dziecko więc jak nie będzie się udawać to nie będzie tak smutno;)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 20 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie przyszla @ :-(

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • mamtosia Nowa
    Postów: 1 7

    Wysłany: 20 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam! Jestem Agnieszka. Mam cudownego syna Antosia, który urodził się 01.01.2015r. Właśnie zaczynamy starania o drugie dzieciątko.
    Mogę do Was dołączyć? :)

    nitta32, kaka470, InBlue, lilirose, JennyXS, Piegus, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 20 września 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładna data urodzin;-). Zapraszamy i witamy;-)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamtosia :-) no pewnie zapraszamy. Ja mojego synka urodziłam 6.01.15r. W Trzech Króli ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 przykro mi :-( ale niczym się nie przejmuj w końcu się uda :-)

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 20 września 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, wspieram :* następny cykl jest Twój :*

    Hej Mamtosia :) który to Twój dc? Kiedy testujesz?


    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 22:48

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula :*

    Adele
    w tym cyklu tempka mi spadła dopiero w dzień @
    2 dni wczesniej tez mialam plamienia i trzymała sie wysoko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka
    no popatrz, tak narzekamy na naszą polską służbę zdrowia, a wychodzi na to, że jeszcze tak źle u nas nie jest :D do gina zawsze się dostaniesz, luteinę/duphaston to przepisują nawet jak nie trzeba :D

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 21 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula nie lubie jak fiks!

    U mnie dziś temp w górę czyli juz po owu. Jeśli będzie mi dane testować to pewnie koło 5.10 Ciesze się ze w tym cyklu owu wystapiła i ze była wcześniej niz w poprzednim cyklu. Myślę ze wszystko zaczyna sie normować i może za 2 lub 3 cykle w końcu uda sie zmajstrować braciszka lub siostrzyczke :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ