X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    InBlue, na forum jest osobny wątek, sama z niego korzystałam w 1-wszej ciąży :)
    U mnie po owu jest zalew kremowego śluzu, w minionym cyklu tylko dzień przed @ miałam sucho a tak to powódź, bez wkładki nie da się.

    Pianistka, miałam dwa lata temu te same testy z Allegro i u mnie też nigdy nie wyszły równe kreski, zawsze jedna znacznie jaśniejsza. Testowałam raz dziennie, koło 20. Teraz zamówiłam te same i chyba będę dwa razy dziennie sprawdzać :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilli, ja ich kupiłam ze 200 czy 250 więc sikałam bez przerwy :D teraz mam inne ale tyle samo warte :/

    lilirose lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie się też nie sprawdziły zawsze krecha jaśniejsza.. ale wiem , że miałam owulacje napewno :)

    Czy można im do końca ufać?

    lilirose lubi tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, żaden test nie da Ci gwarancji czy owu była. Ale myslę, ze jeśli sie je wyczuje na sobie to można poprawnie wskazać kiedy jest pozytyw. jest o tyle trudniej, że gdy inne testy wychodzą ciemne, te praktycznie nigdy, więc trzeba na to brać poprawkę. Kwestia taka, kiedy jest już wystarczająco ciemny by za pozytyw go uznac ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 22 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka z pierwszym dzieckiem byl zloty strzał

    Pianistka lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alias wrote:
    Pianistka z pierwszym dzieckiem byl zloty strzał


    wow! :D pozazdrościć

    ja teraz liczę na zmianę i o ile o pierworodną staraliśmy się kilka lat, tak z drugim dzieckiem chciałabym być w tych 80% które zachodzą w pół roku :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję , że jednak już się ta moja fasolka i Wasza szykuje do pokazania nam II kreseczek :)

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech się szykują! bo tu super mamuśki czekają :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak mówisz :) !
    niech te dni do testowania szybko lecą :*

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, 200, wow! To ja kupiłam 20 i to wydawało mi się, że już dużo i że nie wykorzystam. Ah, myślenie życzeniowe, że uda się w tym cyklu :D

    Oktawka, witaj :) ja ufam, bo mi wychodziły blade kreski i pojawiła się dzidzia :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilirose - no ja też miałam jaśniejsze ale mocno widoczne.. wszystko okaże się 02.10 :)

    lilirose lubi tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilli, ja teraz zamówiłam chyba tylko 30 bo liczę na szybką ciąże :D głupia ja...
    wcześniej to wiesz.... hurtem szlo ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 22 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ucięło mi posta:(

    dobrze że piszecie o tych testach z allegro. też je zamówiłam i codzienne testuję, kreska jest co raz ciemniejsza, ale faktycznie różni się od kontrolnej.

    dzisiaj mam 16dc i chyba muszę zabrać się za męża, chociaż mam na niego focha :)

    byłam dzisiaj u gina, u którego prowadziłam pierwszą ciążę - chciałam żeby zobaczył czy faktycznie wszystko się samo oczyściło i poradził mi jakie badania zrobić i co może być przyczyną ciąż biochemicznych, bądź bardzo wczesnych poronień ( to ostatnie nie było pierwsze) i bardzo się zawiodłam. właścieiwe mnie spławił. polecił brać Akard i zapisać się do kliniki niepłodności. byłam u niego 15 min z cytologią i Usg włącznie. poryczałam się po powrocie :(

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oktawka, trzymam kciuki a potem proszę o dużo wirusków :D

    Pianistka, jak się nałapiemy fluidów od dziewczyn to może te 20 styknie w sam raz :D

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 22 września 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alias, ja straciłam 4 ciąże na wczesnym etapie :/ niestety wielu ginów to olewa i dopiero po 2-3 przypadku drążą temat, zrzucając wcześniej winę na "natura tak chciała". ok, biochemy się zdarzają, tak naprawdę 50-60% wszystkich ciąż się roni w terminie @ i kobiety o tym nie wiedzą. ale 4 razy pod rząd?! no to nie jest normalne...
    i zmień gina ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 22 września 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alias wrote:
    ucięło mi posta:(

    dobrze że piszecie o tych testach z allegro. też je zamówiłam i codzienne testuję, kreska jest co raz ciemniejsza, ale faktycznie różni się od kontrolnej.

    dzisiaj mam 16dc i chyba muszę zabrać się za męża, chociaż mam na niego focha :)

    byłam dzisiaj u gina, u którego prowadziłam pierwszą ciążę - chciałam żeby zobaczył czy faktycznie wszystko się samo oczyściło i poradził mi jakie badania zrobić i co może być przyczyną ciąż biochemicznych, bądź bardzo wczesnych poronień ( to ostatnie nie było pierwsze) i bardzo się zawiodłam. właścieiwe mnie spławił. polecił brać Akard i zapisać się do kliniki niepłodności. byłam u niego 15 min z cytologią i Usg włącznie. poryczałam się po powrocie :(
    Znak, ze trzeba szukać lekarza. Miałam podobną historię z doktorką, która mnie spławiła, mówiąc, że wszystko mogę sobie sama zbadać jak chcę, a takbw ogóle to w ciąży te rzeczy się bada a nie przed... A chciałam skierowanie na mocz, krew, tsh, toksoplazmoze i cytomegalie, zwłaszcza te trzy ostatnie są kluczowe w ciąży.

    No i gdybym się nie uparła to pewnie mojego dziecka nie byloby na świecie, bo wyszło, ze mam wysokie TSH, z którym poronienie nie byłoby czymś dziwnym...

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli zajde za tym pierwszym razem to normalnie przybywam do każdej z Was i bedziecie dotykac brzuch (ponoc to zaraza ) lub na odwrot hehehehe :)) najważniejsze myslec pozytywnie ! :****

    Pianistka lubi tę wiadomość

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli zajde za tym pierwszym razem to normalnie przybywam do każdej z Was i bedziecie dotykac brzuch (ponoc to zaraza ) lub na odwrot hehehehe :)) najważniejsze myslec pozytywnie ! :****

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli zajde za tym pierwszym razem to normalnie przybywam do każdej z Was i bedziecie dotykac brzuch (ponoc to zaraza ) lub na odwrot hehehehe :)) najważniejsze myslec pozytywnie ! :****

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

  • Oktawka Przyjaciółka
    Postów: 152 37

    Wysłany: 22 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli zajde za tym pierwszym razem to normalnie przybywam do każdej z Was i bedziecie dotykac brzuch (ponoc to zaraza ) lub na odwrot hehehehe :)) najważniejsze myslec pozytywnie ! :****

    eikt9n73e692zdqz.png

    qb3c3e5emcq955rz.png
    bfarxzdvsqxjflwa.png

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ