X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszka ciekawa jestem co jest przyczyna ze wtedy od razu a teraz trzeba tyle czekac moze pragnienie ze sie chce i cos po prostu blokuje a badania sa ok?

    Ja to pewnie bede testowac ostatnia bo dopiero kolo 20 wrzesnia wiec jeszcze sporo czasu

    Pianistka zazdroszcze ze bez naciecia urodzilas :-) moj porod nie byl dlugi bo od odejscia wod do urodzenia Zuzi trwalo 5 godzin i zostalam troszke nacieta ale nie jakos bardzo i duzo osob sie dziwilo ze pierwszy porood i tak szybko, nigdy nie zapomne jak pytalam sie poloznej czy dzwonic po meza to mowila ze jeszcze nie ma co bo sie tylko wynudzi i niech spi bo urodze za kilka godzin a tu po 2,5h mowi zebym dzwonila :-)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bbee u Ciebie jest naprawde ladny wykres wiec podziwiam ja juz bym dawno zatestowala

    Ona29 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Bbee u Ciebie jest naprawde ladny wykres wiec podziwiam ja juz bym dawno zatestowala
    Tym większy stres, widziałam tyle ładnych wykresów u dziewczyn kończących się @ :(
    Niech sobie @ sama przyjdzie i obwieści, że się nie udało, może rozczarowanie będzie mniejsze.

    Joan31 lubi tę wiadomość

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bbee wrote:
    Tym większy stres, widziałam tyle ładnych wykresów u dziewczyn kończących się @ :(
    Niech sobie @ sama przyjdzie i obwieści, że się nie udało, może rozczarowanie będzie mniejsze.

    Kochana przyjdzie ale nie teraz tylko najwczesniej w 2017 roku :-)

    bbee lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Kochana przyjdzie ale nie teraz tylko najwczesniej w 2017 roku :-)
    oby to była dobra wróżba, dziękuję :*

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula jestem po cc. Mam niedoczynność tarczycy plus w bonusie Hashimoto, niskie Amh czyli rezerwę jajnikowa, za wysokie Fsh hormon menopauzalny, niski estradiol. Jest tego trochę ;)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje 18.09, bo biore dupka 16-25 dc i po ostatniej tabl.testuje,bo w razie ciazy nie wolno odstawiac

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, u mnie nie nacinają... więc miałam do wyboru albo cud że nie pęknę, albo że mnie porozrywa we wszystkie strony... dlatego wolałam przygotować się i liczyć że się uda :)

    bbee, ja bym testowała ;) ja czuję, że się udało... a ja mam dobrą intuicję ;)

    bbee lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Kasiula, u mnie nie nacinają... więc miałam do wyboru albo cud że nie pęknę, albo że mnie porozrywa we wszystkie strony... dlatego wolałam przygotować się i liczyć że się uda :)

    bbee, ja bym testowała ;) ja czuję, że się udało... a ja mam dobrą intuicję ;)
    Dziękuję! podnosicie mnie na duchu!

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rodzilam tez naturalnie i przez 15h ;) Strasznie nie chcialam cc choc juz prawie mnie pchali bo nie bylo postepu porodu (rozwarcia) po 12h zadnego - stanelo na 4 cm i kropka a ja umieram z bolu i zmeczenia. Wtedy polozna zaproponowala mi zzo i wzielam i odpoczelam. Do dzis uwazam, ze gdyby nie to znieczulenie to na pewno bym nie urodzila naturalnie, bo nie mialabym juz sil na parcie (u mnie ta faza trwala 1,5h bite!), pecherz plodowy mi nie pekal. No juz widzialam ze chca mnie na cc. Ale blagalam polozna zeby nie cc, ze chce naturalnie urodzic i ze dam rade. I udalo sie. Naciela mnie i szczerze mowiac to nic mnie nie bolalo. Bylo ryzyko ze pekne a nie chcialam tego i wprost powiedzialam ze ma mnie naciac i nie cackac sie bo chce juz urodzic bo mam dosc ;) Potem mnie zszyla i sladu nie ma. To naciecie to naprawde poczulam jakby pieczenie przez sekunde doslownie i wiecej. Zyje ;) Corka urodzila sie zdrowa i silna a ja tez na nowo sie urodzilam silniejsza, bo taki porod daje sile :) :) Nastepne dziecko (jesli sie uda zajsc w ogole) tez chce rodzic naturalnie. CC mnie przeraza, operacja, ciecie tylu warstw miesni itd i dochodzenie do siebie po cc. A tu po 15h ot wstalam i poszlam sie umyc i zjesc obiad a nastepnie na wlasnych nogach na oddzial :)

    bbee jak sie boisz jutro testu to poczekaj. Ja to rozumiem, tez zawsze sie boje i czekam. Nie mam sil na test np 10 dpo ;) Trzymam kciuki!

    bbee lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszek to faktycznie troche tego jest ale ja i tak wierze ze wam sie uda, jeszcze zeby trafic na dobrego lekarza, ktory bedzie mogl szybko pomoc.

    Pianistka no to dobrze ze sie tak przygotowalas skoro tak u was jest ze nie nacinaja

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula nadzieja jest. Jestem na specjalnej diecie która zmniejsza mi przeciwciala te Hashimoto i bardzo liczę na tego nowego lekarza

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • rudajola Ekspertka
    Postów: 164 74

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) można dolaczyc ? Staramy się o drugiego bobasa, pierwsze udało się od razu,ma teraz kilka cykli i dalej nic :( co miesiąc mam ciąże urojona, od mierzenia temp niedługo s fiksuje.
    Testuję 19 września o ile 17 i 18 temp nie spanie, bo jak spadnie to szkoda zachodu

    Wuj6p1.png[img][/img]
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudajola bądź cierpliwa, ja staram się już ponad 33 cykli . Tylko spokój może nas uratować ;)

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, co prawda odzywałam się kiedyś tam na początku cyklu ale i tak mnie nie pamiętacie,na razie sprawdzam swój cykl i w tym miesiącu to jakaś katastrofa. Za tydzień powinna być @,a u mnie dopiero owulacja,na dodatek brzuch boli jak na @ , choć nigdy tak nie miałam oprócz porodu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 22:33

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, witam nowe dziewczyny :)

    powiem Wam tylko, że mam nadzieję, że córa zacznie przesypiać noce zanim będę w zaawansowanej ciąży... bo ja wykorkuję :(

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Zbieram się do pracy . Miłego dnia życzę ♡

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z pracy, dziewczyny ja juz mam dosc moja corka od przeszlo dwoch tygodni juz mi choruje najpierw katar potem kaszel, a do tego chyba zapalenie spojowek bo od wczoraj jaakies takie inne oczka ma.rece juz mi opadaja

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1723

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Witam sie z pracy, dziewczyny ja juz mam dosc moja corka od przeszlo dwoch tygodni juz mi choruje najpierw katar potem kaszel, a do tego chyba zapalenie spojowek bo od wczoraj jaakies takie inne oczka ma.rece juz mi opadaja
    Biedactwo :( Moja jak zacznie chorować, to z głowy parę tygodni zawsze, bo od astmy jej się infekcje przedłużają :( Na zapalenie spojówek to musisz iść do lekarza po jakieś kropelki, bo samo to ciężko żeby przeszło u maluszka.

    Dziewczyny, a ja jestem podłamana, czuję, że @ przyjdzie, po prostu czuję. Temperatura nie wiem czy to potwierdza, bo się obudziłam wychłodzona i nie wiem czy spadła faktycznie, każdy ucisk w podbrzuszu to dla mnie już @. Także pewnie testowania nie doczekam.

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bbee, nie chcę Ci robic nadziei ale mnie zawsze bolało jak przed @ nawet w ciąży :) spokojnie :) nie myśl o tym, samo się rozwiaże :)

    Kasiula, zdrówka dla córeczki! :* My na szczęście nie mamy jeszcze żadnej choroby za sobą

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ