X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 września 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczyny no :D tak mam :D lubię sikać na testy i już :D a że owulacyjne wykończyłam to musiałam zrobić ciążowy :D

    Styczniowa, u mnie dziś 5-7 dpo (różnie można interpretować) i temp również 36,7. w poprzedniej ciąży nie mierzyłam więc nie wiem, ale grunt że nie spada :) w tamtym cyklu miałam fl 9 dni więc liczę na dłuższą, u ciebie już pięknie :)

    Kasiula, wczoraj wiało tylko 90 km / h to cały dom szumiał i chodził :/ podejrzewam, ze jeśli w styczniu będzie jak zwykle i będzie dochodzić do 160 km/ h będę miała obryzgane okna ^^

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 września 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych co juz jakiś czas mierzą temp. Czy w każdym cyklu w I fazie sa mniej więcej temp na tym samym poziomie? Czy co cykl to jest/moze być inaczej ?

    Ja w tamtym cyklu w I fazie miałam temp w okolicach 35.5-36.3 a teraz juz w 8dc mam 36.5 to ma jakies znaczenie ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 30 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele ja zauwazyłam tyle że w cyklach przed ciazą miałam w pierwszej fazie temperature około 36,5-36,6 a po porodzie początkowo około 36,2 teraz w tym cyklu tak wachała się w okolicach 36,3 -36,5

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 30 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, małego dopadł katar i tak mi go żal. :( Oddycha ciężko, przebudza się w nocy, no ale musimy to jakoś przeżyć. U mnie dziś 32dc, czekam na @, powinna już być, tylko mnie denerwuje tym spóźnieniem...

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 września 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tu żadnych mam współśpiących z dzieckiem? My śpimy we trójkę.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 września 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, my spaliśmy kiedyś razem.. do momentu gdy małą budziło każde chrapnięcie, szelest kołdry... :/
    wtedy zaczęła spać sama i spała lepiej.. do tej pory jeśli np jesteśmy u moich rodziców i mamy spać razem to mąż od razu idzie na sofę bo chrapie i się rzuca, ja całą noc umiem przespać w jednej pozycji więc śpię z małą... a i tak najczęściej kończy się tym że my śpimy na sofie a mała na łóżku bo ją budzimy ^^


    a my mamy nowego zęba :D hurra!

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 30 września 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona mój rozrabiaka strasznie się kręci i jak zwykle bierzemy go około 5 rano do naszego łóżka to kończy sie to tak ze mały zajmuje 3/4 łóżka a my resztę :D Całej nocy nie dałabym rady tak... Dziś nawet rano po cycu dostał eksmisje do łóżeczka :D

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 30 września 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Nie ma tu żadnych mam współśpiących z dzieckiem? My śpimy we trójkę.

    Ja nie wyobrażam sobie spać z dzieckiem, ma swoje łózeczko i w nim śpi zresztą ona z nami nie chce, nieraz jak miała problem z uśnięciem kładliśmy ją do nas ale zaraz się wierciła, kręciła wiec było bez sensu. Jak karmiłam na początu na leżąco to nieraz zdarzyło mi się przysnąć na dwie godziny i spała z nami ale zawsze ją odkładałam.

    Adele u mnie w tym cyklu też temp na początku cyklu duzo wyższa jak w poprzednim ale ja się tym nie przejmuje, grunt żeby wyznaczyło mi owulke żebym mogła odliczać

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 30 września 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej...

    Co tam Piękne? Ja ostatnio wieczny brak czasu na wszystko...miałam w tym cyklu mierzyć temp i lipa :/ zawsze zapomnę...chyba nie jest mi to dane....;p

    201507044662.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 września 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tadek też potrafi spać w poprzek łóżka, ale nam to nie przeszkadza. Nie ma nic piękniejszego od widoku śpiącego wtulonego niego we mnie lub L i widoku mega uśmiechu, kiedy tylko się przebudzi rano <3

    Ja mam jakiś śluz z nitkami krwi, ale nie wiem co to ma niby oznaczać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2016, 16:55

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 30 września 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona przez to ze bierzemy małego do łóżka o tej 5 rano to nic nam nie umyka :) Widzimy go i wtulonego w nas i jego uśmiech po przebudzeniu, a dodatkowo jesteśmy wyspani. No nic nie poradze że moja psychika nie odpoczywa jak mam małego w łózku bo cały czas na wpół czówam zeby go nie przygnieść albo żeby Mąż go nie przygniótł. Poza tym ja mimo tych pięknych chwil nie jestem zwolennikiem spania z dzieckiem... albo innaczej jestem zdania ze łoże małżeńskie należy do Męża i Żony a nie do dzieci ;) Ale nie neguje jak ktos lubi i chce i mu to odpowiada to jak najbardziej niech sobie pochrapuje na zmianę z maluchem :D

    She86 lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    to jest tortura a nie metoda! :/ taki maluch musi się czuć BEZPIECZNIE a jeśli zostawimy go samemu sobie w płaczu to czuje się odrzucony i traci zaufanie :/ nie tędy droga, zdecydowanie się zgadzam...
    Ja nigdy nie pozwalam by mała płakała czy wpadała w histerię. Ale jeśli jęczy i mruczy to nie interweniuję bo bardzo często po tym zasypia bez płaczu. dopiero jeśli zaczyna płakać to wtedy wchodzę...
    wiesz, ja na Twoim miejscu bym olała te nauki, serio :)
    Mi jest tak cholernie brak tego usypiania :( tulenia się w naszym fotelu, ona zawsze tak fajnie trzymała mnie za bluzkę albo nos... tylko że u nas sposób zasypiania powodował problemy w nocy, wybudzanie się z wrzaskiem :( to już nie chodzi o mnie, ale dziecko potrzebuje snu by się zdrowo rozwijać. a jeśli ona się budziła ciągle i miała lekki, zakłócony sen, to wstawała marudna i od rana był problem. także u nas to dlatego. próbowałam wszystkiego by poprawić jej sen ale dopiero sposób zasypiania pomógł. Ale jeśli Twoja córa tak pięknie śpi, to u Was sposób zasypiania nie robi jej różnicy... ja bym z tego nie rezygnowała. prędzej niż się spodziewasz przyjdzie i powie "mamo, dziś ja siama" :)

    Ja sie nie nadaje do takich zmian. Jestem tak niecierpliwa :/ To moja ogromna wada. Za to moj Maz to bezgraniczna chodzaca cierpliwosc. Zaczal powoli wprowadzac taka metoda. Mysle ze zajmie im to dlugo ;) Zobaczymy. Ja sie poddalam. Bede czekac az sama dorosnie, przeciez do 18-stki nie bedzie chciala byc tulona ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Nie ma tu żadnych mam współśpiących z dzieckiem? My śpimy we trójkę.

    My dzis spalismy we trojke od 4 rano ;) To jest cudowne jak po przebudzeniu widze Corcie obok :)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Ja sie nie nadaje do takich zmian. Jestem tak niecierpliwa :/ To moja ogromna wada. Za to moj Maz to bezgraniczna chodzaca cierpliwosc. Zaczal powoli wprowadzac taka metoda. Mysle ze zajmie im to dlugo ;) Zobaczymy. Ja sie poddalam. Bede czekac az sama dorosnie, przeciez do 18-stki nie bedzie chciala byc tulona ;)

    ja jestem zdania że nic na siłę. Każde dziecko kiedyś dojdzie do takiego etapu gdy będzie na to gotowe... :) nie ma co przyspieszać na siłę...


    Ja lubię z córą spać ale pozwalamy sobie na to gdy męża nie ma. Był etap gdy ja spałam z nią w sypialni a mąż na sofie... i nasze relacje troche ucierpiały. bo mąż do późna w pracy, wieczorem w łóżku to tak naprawdę jedyny moment by na spokojnie porozmawiać..

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 30 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(
    Dziewczyny, czuje sie dzisiaj jak Hiob.
    Boli mnie glowa. Boli mnie brzuch. Bola mnie cycki i wszystko mnie boli. Nic dzisiaj nie jadlam, czuje ze okres idzie.
    W drodze do pracy przemoklam do majtek. Rozlalam litry oleju wszedzie. Klienci - same dupki.
    A potem jeden mi podpierdzielil torebke z dokumentami, karta i wogle.
    Zablokowalam karte jak sie zorientowalam, ale zdazyl wybrac prawie 800 funtow, czyli jakies 4000 zl.
    Mam ochote sie urznac jak stodola i plakac z zalu.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 30 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cale popoludnie siedzialam na posterunku policji a i tak nie wiadomo, czy bank mi odda kase. Nosz..... mac... mac... mac...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat :/ ludzie to świnie! serio!
    nie dziwię się że czujesz się jak się czujesz :/

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 września 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 strasznie przykro mi z powodu kradziezy..mam nadzieje ze znajda sprwce i wszystko do Ciebie wroci.


    a ja chciałam tylko napisac ze dzis bylam u gina..stwierdzil ze owulacja juz chyba byla..we wt wyszla mi ciemniejsza reska na tescie ovu..nie mowie ze jednakowo ciemna ale ciemniejsza znacznie od dnia poprzedniego..czułam jajniki i podbrzusze..zreszta do dziś czuje..tyle ze temp. byly 36/35 stopni, a dziś 36.3 myslicie ze faktycznie mogla być to ovu?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 września 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, skok temp następuje do 3 dni po owulacji

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 30 września 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok..no w ten dzień co wyszedl mocniejszy test podziałalismy..zobaczymy co dalej..lekarz dal mi ten clo..nie rozumiem dlaczego,bo dlugie cykle nie swiadcza o barku owulacji..ale ok zufalam mu.

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ