Starania o drugiego maluszka
-
WIADOMOŚĆ
-
Urszulka89 wrote:Ja też robiłam przed ciążą te wymazy ponieważ nie muszą dawać objawów a mogą utrudnić zajście w ciążę.
poza tym przed laparo/drożnoscią niby dobrze to sprawdzić, zeby w czasie zabiegu nie przenieśli dziadostwa dalej
ale trzeba isc prywatnie, bo takich cudów nasz NFZ nie refunduje
znajac moje szczescie, pewnie mi ktoras bakteria wyjdzie i znow bede musiala sie przeleczyccórka- 2011
syn- 2019 -
MamaAntosi wrote:Hej, Dziewczyny.
Gibonek, Lucecita- smutno...
Lotopałanka- super!
Ja za to dzisiaj mam wizytę u ginekologa. Zrobiłam estradiol i prolaktynę. Ten pierwszy to chyba w normie- 163.7 pg/ml. Za to prolaktyna... 47.08, gdzie norma to 23.3.
Sama już nie wiem, co o tym myśleć. W zeszła niedzielę miałam termin @, która znowu nie przyszła.
-
agulineczka wrote:Jenny co tam u Ciebie?
Cześć kochananie zauważyłam Twojego wpisu. U mnie same ciekawe przypadki. W tym cyklu według monitoringu nie miałam owulacji a wg wykresu zrobiłam progesteron w 7dpo i wyszedł 40.23. Więc raczej była. Niestety testy negatywne więc czekam na @. Ma być jutro w moje urodziny
A co u Ciebie ? Czytałam że nowy cykl zaczęłaś? -
nick nieaktualny
-
Nie przybywam z dobrymi wieściami.
Dzisiejsza wizyta u ginekologa, a raczej USG wykazało, że mam torbiel na lewym jajniku. Dziad już się uhodował na 3 cm. Dostałam luteinę 2 razy dziennie przez pięć dni, a później Novyette na 3 miesiące, żeby uregulować cykl. Czyli zawieszenie starań. Według mojego lekarza to rozregulowanie nie ma nic wspólnego z torbielem, a odnośnie samego zainteresowanego, to mam się zgłosić za trzy miesiące na kontrolę, czy rośnie. W ogóle to się bardzo wkurzyłam i rozczarowalam, bo jeszcze dwa tygodnie temu na wizycie o torbielu nic nie usłyszałam.MamaAntosi -
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
MamaAntosi to rzeczywiście dziwne że na poprzedniej wizycie nie było mowy o torbieli. Chyba że te dziadostwa szybko rosną. Chociaż ja miałam polipa na endometrium czy jakoś tak, i tylko tuż po @ można było go zobaczyć. Ale lekarz usunął mi dziada laparoskopowo.
-
Iza34 wrote:MamaAntosi to kiepsko. Miejmy nadzieje ze sie wchlonie. Ja raz w zyciu mialam duza torbiel i przy lekach się wchlonela. Bratowa tez miala ale leki nie daly rady i musiala miec zabieg.
Oby tak było, ale czy tabletki antykoncepcyjne rzeczywiście mogą załatwić sprawę?MamaAntosi -
Paula_shells wrote:MamaAntosi to rzeczywiście dziwne że na poprzedniej wizycie nie było mowy o torbieli. Chyba że te dziadostwa szybko rosną. Chociaż ja miałam polipa na endometrium czy jakoś tak, i tylko tuż po @ można było go zobaczyć. Ale lekarz usunął mi dziada laparoskopowo.
Właśnie też się zastanawiałam nad szybkim wzrostem, ale myślę, że gdyby rzeczywiście tak było, to lekarz kazałby mi przyjść na kontrolę wcześniej, bo za trzy miesiące to ja bym tam miała dorodnego arbuza.MamaAntosi -
Iza i ja sobie strzelę jakiegoś grzańca, miałam kijowy dzień. Na koniec pracy trafił się upierdliwy interesant i zostałam po godzinach, a potem mąż nie dojechał na czas i nie pojechałam na zumbę. Mimo złości na mego M będę musiała go dziś wykorzystać bo owu się zbliża