X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytryna są 2 serotypy wirusa trzydniówki, wiec może chorować 2x, dziwne tylko że tak szybko...

  • Cytrynaaa Znajoma
    Postów: 27 13

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, nie chce mi sie wierzyć ze w przeciągu 2 tygodni zaliczylibysmy jedno i drugie. Wtedy z tamta trzydniówka mieliśmy w pakiecie jelitowke, to juz było za wiele... Takie uroki zlobka niestety:/

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85 wrote:
    Właśnie zbadałam sobie szyjkę. W prawdzie zamknięta, ale niziutko także tego. No nic trzeba starania odłożyć :/
    StyczniowaNadzieja, mój mąż zaczął chwalić się wszystkim praktycznie po odebraniu wyników bety. Mało ze rodzinie, to znajomym i SĄSIADOM. choć prosiłam, aby nic nie mówił. Do niego dołączyła teściowa, która proszone o dyskrecję wychlapala połowie rodziny :P

    Aaagata my w pierwszej ciazy też duzo szybcie się chwaliliśmy ale teraz w 5tc wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, później na USG długo nie było widać serduszka (tzn w 6t2d nie było a na następnej wizycie w 8t2d juz tak) więc wole trochę poczekać z informowaniem :)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Adele i jak? u mnie już nowy cykl...

    Cytryna kurcze, dziwne, może jakiś inny wirus ...
    moja młoda kiedyś miała czerwone gardło, gorączkę (niewysoką) i wysypkę ...

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) dochodzę juz do siebie po tej jelitowce ale bylo ciężko.

    Luccecita
    Czekam dzis na rozkręcenie sie @ bo od wczoraj mam lekkie plamienia

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh Luccecta czy ten 10cs w końcu bedzie dla nas szczęśliwy?? :P byśmy mialay prezent na święta :) moze mikolaj sie postara :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też liczę że mikołaj przyjdzie do mnie jeszcze w tym miesiącu...bo jak nie, to troche przeraża mnie myśl że znów będę miała rodzić na jesień lub zimę...ehhhh

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes
    Tez nie chciałam rodzic na zimę :| no cóż zobaczymy ...

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee tam, ja rodziłam w styczniu i nie było źle :) nieważna pora roku, ważne żeby się udało i żeby dzidzia była zdrowa :)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja rodzilam w zime (koniec grudnia), polecam - do lata sie czlowiek odrobine wyrobi z wszystkim i mozna smigac na spacerki czy siedziec w ogrodku ;)

    Cytrynaa, to ja sie bardzo ciesze, ze przynosze szczescie ;) Kciuki zacisniete mocno mocno - teraz tylko czekam na same dobre wiesci :) A co do zlobka... nie wiem co prawda co to mogloby byc, bo moj Syn (odpukac) poki co jeszcze z moim mezem w domu siedzi... Ale w styczniu pewnie sie dowiem, bo wysylamy naszego synka do zlobka. Choc nie wydaje mi sie, zeby czesto taka goraczka szla od zeba (oczywiscie jesli nie ma ropnia itp.). Moze przejdz sie ponownie do lekarza, jesli do jutra nie minie?

    Dziewczyny, czy w czasie (sporadycznego, 1-2 razy w nocy) karmienia piersia mialyscie bardzo krotka faze lutealna (bardzo krotka czyli ponizej 8 dni)? Czy ktoras probowala ja wydluzac witamina B6 i magnezem (albo czyms innym)?

    Odstawilabym mojego Synka juz calkiem, ale dzieki temu, ze karmie, mam skrocony czas pracy... A ze w pracy coraz wieksza masakra - nie chcialabym wracac na pelny etat ;)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes, wg. ovufriend moja owulacja tez w okolicach 24-25 listopada ;) Takze trzymajmy za siebie kciuki ;) ;)

  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaagata85 wrote:
    Eee tam, ja rodziłam w styczniu i nie było źle :) nieważna pora roku, ważne żeby się udało i żeby dzidzia była zdrowa :)

    Masz rację, nie ważne kiedy rodzić ważne aby urodziło się szczęśliwie i zdrowe.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska, możesz mieć dalej skrócony czas pracy. Gin wystawi Ci zaświadczenie, bo niby jak masz udowodnić że karmisz?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę miała owulację ok 25 listopada
    (2 urodziny Szymka!).
    :)

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześ dziewczyny. Tak się przyglądam Waszemu forum od kilku dni... Może mnie przygarniecie? ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż właśnie bawi się z córką. Weszłam do pokoju i mówię "jak ładnie się bawicie kucykami" na co on "nie umiem drugiego zrobić to się bawię" ;-)
    Taka anegdota dla rozluźnienia :-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nadia :) który dc u

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który dc u Ciebie ? * ucielo mi widomość :P moj synek tez ma 5 latek :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie początek 4 dc a cykle mam nieregularne i długie 35 dni to minimum

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, może i tak, ale... opory mam... od zawsze jak próbowałam coś ściemniać jeszcze za młodu w rodzinie, a teraz już mój mąż twierdzi, ze widać na kilometr ze naciągane te moje wyjaśnienia ;) wiec trochę się obawiam, ze lekarz tez się zorientuje,.. No, nie umiem kłamać i już... :/

    Trzymam kciuki za nasze owulki, dziewczyny ;)

    Moj Syn został oficjalnie zapisany do żłobka. Będzie miał 12 miesięcy jak pójdzie po raz pierwszy. ;) ech, jak mi ten czas ucieka... :)

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ