X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale gratuluje i trzymam kciuki za jutrzejszą bete

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się...
    Gratulacje Ale.ale...
    U mnie owulacji ciągle brak...chyba zapisze się na usg...bo nawet nie wiem czy tam mam jakieś pęcherzyki czy nie ma ich wcale...
    Dziś idę na rozmowę w sprawie tej pracy...Ciekawe co mi powiedzą...tak gdzieś z tyłu głowy kołacze mi się, że ja wcale nie chce zmieniać tej pracy, bo teraz to i dojazd mam dobry i zaplecze socjalne oki, jedynie co to przeszkadza mi brak rozwoju i zarobki...Dlatego planowałam teraz dziecko, a jak je odchowam to szukanie pracy...A tutaj prosze praca sama mnie znalazła...tyle że jeszcze dalej niż mam teraz...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 30 listopada 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel vizira. Ale.ale gratulacje ☺

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, tez mnie osemki bola, ale na razie odwlekam zabieg w czasie. A tu moze... niepotrzebnie ;)

    Ale.ale, nie stresuj sie niepotrzebnie - wszystko bedzie dobrze :) Kciuki zacisniete, a Ty odpoczywaj i relaksuj sie (o ile pierworodne pozwoli :P)

    Ja mam nadzieje miec choc szanse zatestowac w grudniu. To chyba pierwszy moj cykl od porodu z widocznym skokiem owulacyjnym, nie nastawiam sie, ale skoro mowicie ze taki spadek jest do zaakceptowania to troche nadziei mam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska
    nie taki diabeł straszny, u mnie 1 ósemka wyszła ładnie w całości, nic nie bolało, obyło się bez nacinania, szycia, antybiotyku itp. jak zeszło znieczulenie 1 ibuprom łyknęłam i tyle, na drugi dzień już było ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2016, 13:03

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luceccita, u mnie wyszla jedna w polowie (a w polowie dalej siedzi pod dziaslem) i zbieraja sie tam chyba jakies resztki jedzenia. Przez to wszystko mam wrazenie, ze ona jest takim "siedliskiem" prochnicy i chetnie bym ja usunela ;)

    Theagnes, powodzenia na rozmowie. Ja dzis przeprowadzalam rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko jednej naszej ksiegowej, ktora idzie na macierzynski... Latwiej z tej drugiej strony ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dolaczam. Corka ma 13 miesiecy a ja czekam na rezultat pierwszego cyklu staran. O corke staralusmy sie poltora roku. Powodem byla endometrioza.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 listopada 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj hajka :) kiedy nasz termin @ ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 30 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc hajka :) Powodzenia :)

  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 30 listopada 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.ale gratulacje
    Hajka witaj i powodzenia

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 30 listopada 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale trzymam kciuki, daj znac jutro co i jak :)

    hajka czesc, powodzenia.

    Ufff padam na dziob dzisiaj... Ale @ za mna, teraz czekam na owu.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ mam okolo 10-11 grudnia. Jeszcze duzo czasu.ech jakby to fajnie bylo zajsc za pierwszym razem, dla mnie to jakis kosmos:)

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 30 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajka
    W takim razie trzymam kciuki zeby 1cs byl szczesliwy :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 30 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tu się oszczędzać, jak w pracy akurat jakaś kumulacja... Wprawdzie praca głównie za biurkiem, ale wciąż - plecy bolą.

    Witaj Hajka, mi się to też wydawało kosmosem, a wygląda na to, że 1cs zaskoczył (tfu tfu, nie zapeszać).

    Aleksandra, miałam właśnie pisać, jak tam testowanie - współczuję, oby teraz grudzień był szczęśliwszy.

    Theagnes, jak poszła rozmowa?

    Terraska, masz skok jak się patrzy, są szanse, a wiesz ile tu kciuków zaciśniętych :)

    Słyszę, że mąż kończy kąpać małą, lecę ją uśpić i mam nadzieję, że nie zasnę razem z nią...

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Magdziunia12 Przyjaciółka
    Postów: 96 51

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam. Miesiąc temu gdy cykl mi się rozjechal z 28 dni na 38 przestałam wierzyć że zaciaze kiedykolwiek. W tym miesiącu czułam się ok a @ spóźniona tydzień. Po ćwiczeniach ciągnęło mnie podbrzusze i przyjaciółka namówił mnie żebym zrobiła test. Nie czułam że to to. Czułam się dobrze pełna energii i wogole wszystko w porządku. Sikłam rano patrzę obrazu nic nie ma. Po 2 min 2 krecha. Aż mi serducho stanęło. Więc jestem. Na Święta mam już prezent dla rodzicow

    Kat83, santoocha, karm3lka, chabasse lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgaua4gbje.png

    74di9vvjgrdnsmro.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziunia gratuluje ! :) czy w takim razie miałaś plemienia podobne na @ w ciąży ? Czy zle zrozumiałam ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, u mnie dalszy ciag trendu spadkowego. Porownujac z moim ciazowym wykresem raczej nie wyglada to podobnie. Nie mam tez zadnych objawow.
    Ale fajnie, ze choc kilku z nas sie udalo z prezentem na swieta ;)

    Ja w zeszlym roku swieta spedzilam w szpitalu, moj syn urodzil sie 23 grudnia ;) W tym roku za to odbijamy sobie podwojnie - robimy Wigilie u nas w Luksie dla obu rodzin ;) No i jednoczesnie oczywiscie urodzinki pierwsze Erysia oraz jego chrzciny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 09:14

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska
    Noo to bedziesz miała pelno przygotowań :) kiedy masz termin @ ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terraska, to pewnie dużo roboty przed świętami Cię czeka...
    U mnie po rozmowie ok, fajna atmosfera, zaproponowali mi tą pracę, ale nie wiem czy ją przyjmę, bo maż mówi że 600 zł więcej i praca w centrum Warszawy (gdzie ja mieszkam pod Warszawą) to nie jest adna rewelacja...no i praca ta wiąże isę z wyjazdami...I co więcej najpierw umowa na 3 mies, potem na rok i dopiero trzecia na nieokreślony czas...No a my chcieliśmy rodzeństwo dla córki...więc najprwdopodbniej zostanę tu gdzie jestem i będziemy próbować zajść w tą ciążę...Bo narazie u mnie owulacji brak...a to już 25 dzień cyklu...Śluzu brak, temperatura też płaska...Jutro idę na usg i zobaczę co tam się dzieje...Choć wczoraj mnie wysypało na brodzie więc liczę że to taki objaw przedowulacyjny, bo w tamtyn cyklu też miałam gule na brodzie a potem owulacje...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, mysle, ze najpozniej @ pojawi sie 6-7 grudnia :) W sumie jesli nie przyjdzie 6 grudnia, moze zatestuje (w Mikolaja ;) ). Spodziewam sie jej jednak wczesniej, jako ze karmie piersia i faza lutealna jest krotsza niz normalnie...

    Theagnes, jest troche roboty, ale z drugiej strony wycwanilam sie w tym roku i zamowilam od znajomej Polki prowadzacej catering tutaj uszka z grzybami i pierogi z kapusta i grzybami ;) Dzis dostalam, wiec zamroze i beda jak znalazl ;) Do tego bedzie barszcz, zupa grzybowa (obie na rosole wiec jedno przygotowanie) i ryba smazona (karpia tutaj nie uswiadczysz, wiec jakas inna). Plus troche Szwedzkich swiatecznych specjalow dla rodziny meza (dwie rzeczy robie ja, a reszte kupujemy w Ikei ;) ). Nie jest tak zle. ;) A jeszcze mamusia przyjedzie, to pewnie troche pomoze (choc akurat moja niestety nie lubi gotowac, ot , taki wyjatek wsrod matek-Polek ;) )

    Tez mi sie wydaje, ze 600 zl to nie jest jakas podwyzka nie do odrzucenia i pewnie tez bym na Twoim miejscu trzymala sie starego stanowiska ;) A moze jeszcze cos lepszego sie trafi? A jesli nie to przynajmniej jest szansa na jak najszybsze zajscie w ciaze bez wyrzutow sumienia ;)

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ