X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale
    Chyba dam sobie spokój, co będzie to będzie...
    Za tydzień w takim razie powinnam spodziewać się albo owulacji albo @...
    Miłości nie odpuszczę, bo może akurat trafimy w owulacjię...i szkoda byłoby zmarnować szansy...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale oby było tak jak piszesz :)

    theagnes kurcze spodziewałam się lepszych wiesci u Ciebie ale może jak w tamtym miesiacu owulka była późno to teraz tez tak bedzie, działajcie dalej i zobaczysz co bedzie, ja i tak trzymam za Ciebie kciuki <3

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Kasiula09...Ja czekam na wieści co u Ciebie!

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilkę mnie nue było, skupilam się na szukaniu pracy, a w międzyczasie córka przechodziła trzydniowke plus idą zęby. Ciężki czas ;) do tego chyba od wczoraj skok.
    Nie mam czasu czytać wszystkiego wstecz, jakieś pozytywne nowiny u was? Pochwalić się :D

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dziewczyny za Wasze zdrowie i powodzenie. Córka u dziadków,partner wróci za tydzień a ja czytam strony z drineczkiem. Wykres podziamdany owu była 2,3 dni temu a na wykresie nawet się nie zapowiada. Czytalam dziś by starając się nie brać nic dodatkowo -nawet ziołowych. Nie wiem ile w tym prawdy ale mój gin kazał mi brać kwas foliowy 2 razy dziennie a jak zapytalam o witaminy bo ubogo u mnie z apetytem tym bardziej z warzywami i owocami to bez badań krwi powiedział ze nie teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 20:07

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja z nowymi koleźankami.. ;) u mnie niestety@ przyszla, a miałam cicha nadzieję, bo monitoring robiłam i dzialalismy chyba w porę. Ale cóż widać tak miało być. No i w ogóle jakoś zaczęłam się dołować tymi całymi staraniami.. niby dopiero 5 Cs będzie, ale czuje przez skórę, że będzie dużo dłużej.
    Kasiula.. no nie może być inaczej jak tylko zielono. Jejjuuu jak Ty to wytrzymujesz, jesteś mega cierpliwa. Chociaz... moze kobieta się uspokaja kiedy zaciązy... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 23:59

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • Mami30 Przyjaciółka
    Postów: 114 25

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka
    dziewczyny ja w ogole nie wiem ktory dzien jest u mnie kiedy mam owulacje czy sluz jest taki czy taki jak taki ciemnogród.. az wstyd. dzis rano zabralam ostatni duphaston 11 dzien po wedlug mojej gin najbardziej plodnym dniu , okres powinnam miec 30stego-1wszego ale czytalam ze dup wydluza czekania na niego az do 17 dni nawet a czuje ze dostane,wolalabym go juz dostac i zaczac starania w kolejnym cyklu..

    Mama Nadi Moje cudo 3.9.2011rok.
    starania o 2 dzidzie od 2013 roku.
    od 23.11.2016 duphason zmiana ginekologa.Diagnoza zbyt krótki cykl po owulacji. Mnóstwo badan zaleconych.
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . mi dziś wykres pokazał w końcu ovu. Tylko nie wiem jak to jest z tym czopem sluzowym. W środę pokazał ovu aa w czwartek zauważyłam ten co wygląda jak czop jednorazowo. Więc moje pytanie czy można zaciazyc przed "wypadnieciem" czopa?
    Mami okres ma przyjść 30ego a Ty już czujesz ze go dostaniesz ?
    Jak obserwujesz się od niedawna to ciężko nie być "zielona" w tym temacie i to żaden wstyd. Ja zawsze liczę 14 -16 dni od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki i w czasie tych dni w sumie ok 6ciu obserwuje. Po okresie mam sucho gdy zbliżają się te dni robi się kleisty i nie muszę się wysilac by szyjkę dotknac. Później trafiam na taki kiedy jest bardzo rozciagliwy. Później jak woda szyjka jest nisko miękka otwarta wtedy wiem ze plodne. Wtedy tez dzień dwa czuje jak jajnik pracuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 10:08

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś się kolejne dwie pozytywne testerki nie chwalą ciążami.... :P

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie :P ale.ale co tam w koncu? Kasiula? :D Gratulacje dziewczyny, rosnijcie sobie zdrowo.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem taaaaak udalo nam sie, ja jestem w totalnym szoku i jeszcze nie chwale sie zeby nie zapeszyc ale jestem caly czas pozytywnie nastawiona ze teraz bedzie wszystko dobrze innej opcji nie przewiduje :-)

    Chabasse pisalas ze jestem cierpliwa o nie cierpliwosc to moja slaba strona ale w tym cyklu tak sobie zalozylam ze zatestuje po terminie @ zreszta zakladalam ze sie nie uda a tu niespodzianka, panicznie sie balam ze zobacze cien drugiej kreski ale wyszly dwie ladniutko widoczne kreski :-)

    santoocha, ale.ale, chabasse lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, gratulacje :) oczywiście, że teraz to już będzie dobrze :)

    A która to ta druga, co się nie chwali? :)

    U mnie dziś mega migrena... wzięłam dwie tabletki i jeszcze mnie męczyło...wyczytałam, że tak może być przed okresem. Tempka rano ładna, teraz zmierzyłam i było 36,20... także oby jak najszybciej nowy cykl :)

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula ogromne gratulacje!

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga też niech się sama chwali :)

  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, ja się przyznałam, na poprzedniej stronie :)

    Wizytę mam dopiero 12 grudnia, więc do tego czasu pewnie jajo zniosę, dzisiaj żeby się trochę uspokoić zrobiłam sobie wygrzebany z dna szuflady test owulacyjny, i pozytyw, więc zakładam, że beta nadal we mnie krąży :)
    A mam wielkie postanowienie, żeby nie robić więcej bety z krwi.

    Kasiula, gratulacje! Ja tak jak Ty miałam przy pierwszej ciąży - nie miałam wrażenia, że wyszło, więc test zrobiłam dopiero dzień po spodziewanej @ I może to tak lepiej, bo co ja się naprzeżywałam przez te cienie w ubiegłym tygodniu...

    Kto teraz w kolejce do testowania? Jakoś przed połową grudnia się chyba posypie testujących...

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee ja dopiero okolo wigilii...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie całą noc kłuje prawy jajnik, na granicy bólu... dobrze, że tepmka mi trochę spada, bo bym sobie wkręcała kolejnąciążę pozamaciczną....
    Choć tyle dobrze, że faza lutealna lepiej trzyma niż w poprzednich miesiącach. Dziś jest 10 dpo, jak przyjdzie jutro to będzie już w normie ;)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak nie przyjdzie to ja zapowiadam się testować w Mikołaja. Choć wtedy przez ten jajnik to chyba umrę na zawał...

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello w mglisty poranek, tak poranek a cooo w niedziele można pospać. Temp mierzona niestety o 9ej i mały spadek na wykresie to tez ovu przesunęło o jeden dzień. Jak mi się nie chce do kościoła iść po pieczątkę hi hi komunia w tym roku i do świąt męczą nas codziennie -roraty. Przez ta komunie stanę się w końcu uduchowiona hie he. Nie wytrzymam do 16ego z testowaniem. Zrobię po 10 dniach choć 9 lat temu wyszła mi kreska w dzień okresu. 2 testy juz grzeją ławę na półce. Miłego dnia wszystkim przesyłam pozytywna energię ;)

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula, ale ale no gratulacje dziewczynt, super wiesci! :)


    Ja się w piątek przekonalam jak łatwo jest wpaść za to ;) pomyliłam dni cyklu, jakoś mi czy tak szybko zlecił, ;że wydawało mi.się, że dopiero skończyłam @. A tu się okazał 10 dzień już ;)

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ