X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 listopada 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.ale No jest tam jakiś cień.
    Zrób jutro z porannego moczu, może coś się ujawni.

    Boże jak mnie głowa boli! I to już z 10 dni. Jem ketonal, bo nic nie działa :(
    Dziwnie zbiega mi się to z momentem kiedy zaczęłam brać castagnusa...
    Chyba nie dokończę go brać .

  • chabasse Autorytet
    Postów: 1440 1001

    Wysłany: 28 listopada 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.ale... ja tez tam widzę kreseczkę :) Teraz tylko czekać aż się wzmocni. Trzymam kciuki, żeby tak bylo. Ja jeśli nie dostanę @ w ciągu następnych 5 dni to pewnie też nasikam.. heh.. zobaczymy.

    Synek Antoś
    1usaanli6w2njq4a.png
    wniddf9h5gbbmtsy.png
    Emilia
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.Ale też coś tam widze...może z tego cos będzie....
    A u mnie bez zmian...Dziś 23 dzień cyklu a temperatury ciągle płaskie...
    Czy ta owulacja wogóle do mnie przyjdzie????
    Jeśli powtórzy się cykl taki jak poprzedni to by przyszła dopiero 10 grudnia....
    Kurcze to jeszcze 2 tygodnie...:(
    Czemu mi isę cykl tak wydłużył...? Płakać mi isę chce...Bo tak to też już bym testowała jak wy....
    A tak to ciągle czekam i isę łudze...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.ale sikaj i pokazuj!

  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, nasikałam, ale cień dalej jak wczoraj albo nawet bledszy...

    https://naforum.zapodaj.net/46078a86f8d5.jpg.html

    No nic, powściągnę emocje, pewnie biochemiczna, nakręciłam się tak bo jak testowałam wiele razy przy staraniach poprzednich, to cienia nigdy nie widziałam.

    Theagnes, ale jakby przyszła 10, to pomyśl jaki miałabyś prezent na Święta :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    ale.ale
    tez widze jakis cien cienia :)

    santoocha
    mnie tez chyba bolala lowa bardzo od costagnusa

    ja tak jak juz pisalam kupilam testy na allegro i juz 10dpo zaczne sikac :P placi sie za nie grosze wiec mi odbilo w tym cyklu jak nigdy i najwyzej bede sobie robic nadzieje za kazdym testem :P trudno zawsze sie wstrzymywalam do terminu @ a i tak pozniej bylam rozczarowana.
    U mnie dni plodne trwaja dzis musimy z mezem sie postrac bo wczoraj nie wyszlo. Chyba moj maz za bardzo mysli o tym i chce i wychodzi klops. Tez ma cisnienie juz mu sie marzy babel maly tak jak i mi

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale
    a kiedy masz termin @ ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek, jeśli owu była wtedy kiedy myślę... Tak,wiem za wcześnie te testy :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87, wiem co czujesz bo mam dokładnie tak samo jak Ty, od kilku cykli wszystko u mnie kręci się wokół wyczekiwania na owu, która przychodzi ok.24-28 dc a w ostatnim cyklu nie przyszła w ogóle :( to czekanie mnie wykańcza. W tym cyklu zaczęłam używać Afrodyty i wczoraj (14dc) zauważyłam kilka paproci. Myślałam że coś się rozkręca i dzisiaj będzie ich więcej, a tu same kropki :( Paprotek zero. Dziś idę do gin, zobaczymy co mi powie. A Ty theagnes87 konsultowałaś się już z lekarzem?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, nie lam sie, i u nas jest podobnie. Babel sie pojawi wczesniej czy pozniej na pewno. Nie ma innej opcji :) Choc wiadomo, im wczesniej tym lepiej. :)

    ale.ale, mnie nigdy takie cienie cienia nie wychodzily, nawet w ciazy przed terminem miesiaczki ;) Takze cos jest na rzeczy pewnie :P

    Santocha, a moze lepiej siemie lniane, mniej efektow ubocznych powoduje?

    U mnie powoli tempka spada troche... Inaczej to wyglada niz na wykresie ciazowym, niestety... Trudno, beda inne miesiace na dzialanie... Ale troche szkoda ;)

  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 29 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E, Terraska, to w ogóle nie jest spadek - trzyma się ładnie, oby jak najdłużej.

    Ja siedzę w kolejce na betę, bo sekretariat mi przypomniał, że w piątek mam badania okresowe z pracy, a tam ma być rtg... Więc żeby nie swirowac sprawdzę dzisiaj i powinnam mieć jasność.

    santoocha, She86 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale...daj znać jak już będziesz miała wyniki...

    Terraska...to wogóle nie jest spadek...jeszcze ciągle jest szansa

    Magdis...jeszcze nie byłam u lekarza zadnego bo to dopiero drugi cykle gdzie owulacja będzie bardzo późno, a ty bierzesz coś na takie późne owulacje? Co lekarze mówią?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.ale, czekamy :) już dawno się tak nie denerwowałam, bo u mnie nie było dobrych okazji jak dotąd. :) kciuki zaciskam - pisz jak najszybciej :)

    Theagnes, ponoć dwa cykle w roku rozregulowane to norma... może nawet nie być w ogóle owulacji. Ja bym poczejalaczy przydarzy się trzeci i ewentualnie wtedy działała ;) a kto wie, może trzeciego cyklu w ogóle nie będzie? ;)

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    * poczekała czy

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale daj znac jak będziesz miała wyniki, cień widzę ale ja juz w cienie nie wierze, oby u Ciebie było coś na rzeczy.

    U mnie dzis 33 dc, 10dpo i jak do weekendu @ nie będzie to zastestuje, ale nie licze na wiele

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 12:50

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, stronę Alabu odświeżam co 15 min, choć pewnie wyniki będą koło 18. Na szczęście dużo pracy, to nie mam się kiedy zastanawiać :)

    Dzięki za kciuki, Kasiula to Ty widzę następna w kolejce do testowania :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma castagnusa nie ma bólu głowy :D

    Ale.ale czekamy!!

  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 29 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha, znalazlas i wyeliminowalas winowajce :)
    Myslalam o tym castagunsie nawet, ale jak takie sa "skutki uboczne" to podziekuje jednak ;)

    ale.ale... ja razem z Toba czekam... I OF odswiezam w pracy patrzac przez ramie, czy nikt nie przechodzi obok mojej koniczynki ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz się zastanawiam, czy niskie temperatury w tym cyklu to nie efekt brania ketonalu. Okaże się jutro przy pomiarze.

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mojej gin cykle długie i nawet niezbyt regularne to dalej cykle prawidłowe. Ale jak zobaczyła że zaczynają pojawiać się bezowulacyjne to dała mi skierowanie na estradiol i progesteron. Od siebie dorzucę chyba jeszcze FSH. Myślicie że warto byłoby coś jeszcze zbadać?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ