X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 26 listopada 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, ja to teraz mam zagwozdke...
    owulacji ciagle brak...temperatura niska...
    a wczoraj dzwonil do mnie moj kierownik i powidzial mi ze ma dla mnie lepsza prace...
    i czy chce isc na rozmowe...
    wstepnie sie zgodzilam, tylko co jak sie zdecyduje na nowa prace a tu bach...ciaza...z drugiej strony jak teraz mu odmowie to juz nigdy mi nie alatwi zadnej pracy i mnie nie zaanonsuje

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 26 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba wreszcie owulacja raczyła się pojawić, bo trmperaturka ładnie poszła w górę :) wreszcie normalnycykl... teraz jeszcze tylko wydłużyć fazę lutealna i będzie OK ;)

    Santoocha, może będziemy razem testować? Oby była jakaś szansa :)

    Theagnes, fakt, masz dylemat. Rozumiem Cię, bo u mnie w sumie te same obawy skutecznie blokują szukanie nowej, ciekawszej i mniej stresującej pracy. Daj znać co postanowisz :)

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 26 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes wiesz, ja chcialam zmienic prace juz dawno, bo mam totalnie dosyc. Ale sie balam bo moze zajde w ciaze i co? I tak juz dwa lata. Bron Boze nie zycze Ci, zebys tyle czekala! :D Tylko mowie - bedzie co ma byc. A mialam fantastyczna oferte pracy i nie przyjelam jej wtedy. Do dzisiaj zaluje.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 26 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat
    Jak tam @ ? Nadeszła czy jednak jest szansa na 2 krechy ? :D

    Terraska
    To teraz do dziela! :)

    Ja tez z mężem od 2 dni dzialamy :) dni plodne od pt sa. Owulka pewnie sr,czw jak od kilku cykli

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 26 listopada 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamilam dwa dni, ale w koncu przyszla dzisiaj @. Masakrator normalnie, cale dupsko mnie boli :P 28 cykl.
    Adele no dzialaj, dzialaj ;) Zobaczymy co z tego bedzie, moze pod choinke cos nastrzelacie akurat haha

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Terraska Przyjaciółka
    Postów: 123 37

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele, dzialamy dzialamy :) dziś nawet OF zaznaczył mi owulacje :) życzymy i sobie i Wam pięknych dwóch kreseczek pod choinkę ;)

    Kat, nowy cykl to, jak mówią, nowe nadzieje. I coraz bliżej do tego szczęśliwego ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 listopada 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi trochę poszła tempka do góry.
    Jestem na 90℅ pewna że cykl w plecy, No ale zobaczymy za 2 tyg.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 27 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle ze ja nie szukalam pracy. Sama mnie znalazla I teraz nie wiem, Bo z jednej juz zrezygnowalam a owulacji narazie ciagle brak ehhh. Moze na dniach nadejdzie to bedziemy z mezem dzialac i jak zajde w ciaze to poprostu zrezygnuje z oferty

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Kat przykro mi :( trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    A jak u reszty dziewczyn ? Ktoras testujena dniach ?

    Odkad mam męża przy sobie to bym najchętniej 2 razy dziennie sie przytulala :P ale nie wiem czy takie częste przytulanie nie bardziej nie zaszkodzi wiec sie próbujemy powstrzymywać ale cos nie wychodzi :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 27 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak tam po weekendzie?

    Kat, współczuję, rany, 28 cykli... Ale wszystkie tu trzymamy kciuki, żeby ten teraz był szczęśliwy.

    Theagnes - ja bym na Twoim miejscu brała, jak się okaże, że zaciążysz szybko, to będzie radość z ciąży, a jak starania zajmą dłużej, to radość z pracy ;) Moim zdaniem nic nie szkodzi spróbować, najgorsze co się może zdarzyć, to że nie przedłużą umowy...

    Ja od wczoraj dyskutuję sama ze sobą kiedy testować... powinnam dopiero w piątek, ale jak siebie znam, to pewnie jutro nie wytrzymam, a to dopiero 10dpo. Eh, najwyżej się pozbędę złudzeń na resztę tygodnia.

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale.ale
    Niektórym 2 krechy wychodzą juz 10dpo a innym o wiele pozniej ;) ja nakupowalam sobie w tym cyklu testów i bede sikać juz od 10dpo ;)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, zazdroszczę Wam tego sikania hehehee....:)
    Ja ciągle owulacji nie mogę dostać, choć piersi wrażliwe już od 3 dni, brzuch pobolewa jak na okres, a śluzu brak, i temperatura też niska....
    Owulacjo kiedy?? Kiedy? :)
    Nie wiem co mi się porobiło...po ciąży przez rok cykle miałam równo co 32 dni...a teraz już 2 cykl gdzie znów się zapowiada ponad 40 dni

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes mi też się pomerdało :(
    Przez rok po końcu karmienia miałam cykle po 28dni, a teraz raz 30, raz 26.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Theagnes
    Skoro piersi wrażliwe to moze juz po? U mnie zawsze odrazu po owulce cycki bola i sa wrażliwe

    Santoocha

    Ja tez zawsze miałam równo co 28dni a odkąd sie staramy to 28-31 a byl nawet 26dniowy cykl. Moim zdaniem to nie są jakies tragiczne rozbieżności ;) wiec nie przejmuj się :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27, niemożliwe że już po, po wogóle nie było śluzu...a obserwuje go codziennie...
    No i temperatura ciągle na tym samym poziomie....
    Obawiam się że, znów owulacja (o ile będzie w tym cyklu) spóźni się o 2 tygodnie...
    :( Jak w kolejnych cyklach tak będzie (bo to dopiero drugi) to muszę chyba się prejść do lekarza....Co się zwykle daje na to aby skrócić pierwszą fazę? Aby owulacja była szybciej?

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 28 listopada 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, wracam do was mam nadzieje że mnie przygarniecie ponownie :)

    Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za reszte.

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    theagnes moze jakiś Ovarin/Inofolic sobie kup ? one regulują gospodarkę hormonalna :)

    Kasiula
    no pewnie :)

    Adele
    pozazdrościć temperamentu :D

    u mnie mała przerwa w staraniach, bo byłam w zeszłym tygodniu u chirurga wyrywać ósemkę, a w przyszłym tygodniu idę z kolejną ;)

  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, Adele, też zazdroszczę temperamentu :D

    I tym z Was, które po sluzie mogą owu rozpoznać :) U mnie ze sluzem wciąż słabo mimo wiesiołka.

    A rano oczywiście nie wytrzymalam i testowałam, efekt do przewidzenia - test negatywny, ale po 8 minutach cień cienia cienia... Gupia ja :P

    m3sx3e3kqurga36a.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez temperament jak cholera :P Ale akurat jak mam @ hahaha potem mi sie juz tak nie chce, zakazany owoc czy ki pieron :)

    ale.ale spoko, ja sikam nalogowo, nie moge sie powstrzymac. Jak nie owu to ciazowe. Tez juz cienie widzialam, to sie podjaralam jak glupia i tyle :)
    Sluz tez mam do d..., ponoc wiesiolka trzeba jesc ze 3 cykle. Sprobuj olej lniany, na mnie dziala jak zloto. Od razu. Slimar godny recznika hahaha

    Dziewczyny, ja mialam cykle miedzy 24 a 38 dni, samo mi sie jakos uregulowalo powoli. Widzialam ciaze z takich byle jakich cykli wlasnie, a ja mam teraz po 28 jak w pysk i nic :) Dzialajcie, moze nastrzelacie akurat ;)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • ale.ale Autorytet
    Postów: 414 167

    Wysłany: 28 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami to w moim przypadku przekleństwem jest to, że mam 5 z allegro dodanych gratis do owulacyjnych... Tych z Rosmanna było by mi szkoda, żeby tak sikać wcześnie, a tak to świruję :P

    Wstyd się przyznać, nasikałam jeszcze raz po powrocie z pracy:
    https://naforum.zapodaj.net/74e89482b9d7.jpg.html

    Chyba pójdę dzisiaj spać wcześnie, bo poczytałam co nieco o ciążach biochemicznych i teraz sobie wymyślam od idiotek...

    Życzę owulującym prze-przyjemnych starań, a czekającym na owu - owulacji na dniach :)

    m3sx3e3kqurga36a.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ