Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:26

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia a jak masz małą tarczyce robiłaś sobie anty TPO ewentualnie anty TG?

    olciaa lubi tę wiadomość

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    tsh jest całkiem dobre, może problem tkwi w ft3 lub w ft4? a leczysz się na nadczynność czy niedoczynność? jakieś leki przyjmujesz?

    Wszystko jest w normie jedynie tarczycy zamiast mieć 18ml ma 6.8ml brak miesiączki chudniecie itp itd na noc się jeszcze nie leczę lekarka rodzinna skierowała mnie na badania tarczycy i po wynikach dała mi pilne skierowanie do ginekologa-endokrynologa no ni widzisz jak wyszło. Jutro rano idę jeszcze raz na wyniki albo w sobotę i zobaczymy co z tego wyjdzie jakie będą wyniki czy bardzo się będą od tych różnic....niestety te wyniki nie są zbyt wiarygodne bo o 4 rano wstawałam i jadłam bo byłam głodna....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Dombrusia a jak masz małą tarczyce robiłaś sobie anty TPO ewentualnie anty TG?

    Nie robiłam i zrobię dopiero jak mnie on skieruje nie będę szła z gotowcem do niego jest od tego jak dupa od srania żeby mi dać skierowanie na wszystkie potrzebne wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Siema laski tak na poprawę humory.. nie zgadniecie gdzie jestem.. W robocie!!!!!

    No to nic tylko zazdrościć....ja mam jutro księdza o 9 rano :-/

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:27

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia Ty jestes ze świętokrzyskiego? czy mi sie coś pochrzaniło?

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    No to nic tylko zazdrościć....ja mam jutro księdza o 9 rano :-/
    o jak dobrze, że przypomniałaś...sprawdziłam na stronie i mam za tydzień w sobotę. ufffff...

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Olcia Ty jestes ze świętokrzyskiego? czy mi sie coś pochrzaniło?
    Si

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    to dobry pomysł by zbadać.
    a ten endokrynolog jest dobry? bo powiem Wam, ze u mnie do endokrynologa można się dostać z dnia, na dzień...za to do mojej Pani doktor są kolejki i to sporo nawet po kilka miesięcy się czeka (prywatnie)...a teraz w tej nowej przychodni do której chodzę to ona daje karteczkę i w rejestracji umawiają zgodnie z karteczką. Super rozwiązanie, bo w innej przychodni w której też przyjmuje, ona mówi by np. przyjść za miesiąc idziesz do rejestracji, a one, ze doktor jeszcze grafiku nie ma i by dzwonić za tydzień...dzwonisz a one Ci mówią ze miejsc to już nie ma..i bądź tu mądrym.

    Nie wiem czy dobry idę pierwszy raz w życiu do endo. Wiem tylko tyle że jest nie miły szczególnie wredny jak ma zły nastrój natomiast jeżeli chodzi o leczenie to jest bardzo konkretny

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia z jednej strony masz racje ale z drugiej to bedzie Ci się ciągnąć w nieskończonośc ... bo zanim znów zrobisz te badania znów wizyta, nie wiem jak uwazasz, ale dla mnie to troche marnowanie czasu:)

    olciaa lubi tę wiadomość

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Dombrusia z jednej strony masz racje ale z drugiej to bedzie Ci się ciągnąć w nieskończonośc ... bo zanim znów zrobisz te badania znów wizyta, nie wiem jak uwazasz, ale dla mnie to troche marnowanie czasu:)

    Racja...tylko teraz urządzony sylwestra u nas a mąż jak na złość dostaje w pon wypłatę a ja mam pierwszą zmianę chyba że we wtorek się spóźnię do pracy i pójdę na wyniki pełne i akurat po południu wyniki by byly

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaarooolina89 wrote:
    Dombrusia z jednej strony masz racje ale z drugiej to bedzie Ci się ciągnąć w nieskończonośc ... bo zanim znów zrobisz te badania znów wizyta, nie wiem jak uwazasz, ale dla mnie to troche marnowanie czasu:)

    Popieram.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Racja...tylko teraz urządzony sylwestra u nas a mąż jak na złość dostaje w pon wypłatę a ja mam pierwszą zmianę chyba że we wtorek się spóźnię do pracy i pójdę na wyniki pełne i akurat po południu wyniki by byly

    Coś wymyślę jak zwykle ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • KateA92 Autorytet
    Postów: 1342 1391

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 09:44

    olciaa lubi tę wiadomość

  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia rozumiem Cię:) tylko chciałam Ci zaoszczedzic czasu, w Laboxie robią tego samego dnia wiec jakbys zmieniła zdanie to wiesz gdzie, bo szpital nie robi tpo i tg

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • Kaaarooolina89 Autorytet
    Postów: 987 577

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Popieram.

    Olcia nie wiem czy tylko to moje przeczucie czy chodzimy do tego samego lekarza tzn endokrynologa;D

    Wizyta 19.04.2017r. godz. 10.30
    34bwrjjgb77ybsb7.png
    bfe3698c9b.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane FHR 135/min
    7t3d :)
    Jest gicior majonezik :)!
    Tasza chyba będziemy razem rodzic :D w sensie ten sam dzien ;)

    olciaa, Mila123, nick nieaktualny, Wojcinka, nana266, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:27

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

‹‹ 1428 1429 1430 1431 1432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ