Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki proszę mnię tu się nie burzyć kto kiedy bety srety robi... To dziś nie jest ważne.
    .Dziś ważne jest to, iż ponieważ i prawdopodobnie....

    Życzę Tym nie zaciążonym, żeby dzisiaj się schlały porządnie tak jak ja bo za rok będziemy ewentualnie pić Piccolo. Zaciążonym życzę żeby w ten dzisiejszy dzień Piccolo smakowało im jak najdroższy szampan na świecie. :)
    Wszystkim życzę żeby rok 2017 był obfity w rzyganie, rozstępy i ból porodowy <3

    Mój mąż jest wielki... Przyjechaliśmy dziś 130 km w poszukiwaniu czerwonych butów do sukienki ( co nie oznacza że jeszcze dziś może mnie wkurwić, bo jak już wspominałam w ideały nie wierzę) ;)

    Moja owulacja daje o sobie znać że się zbliża :)
    Dziś ze względu na nowy rok dam się ponieść pozycji 69, 96 , 77..... A co se będę żałować...

    Wszystkiego Najlepszego Kochane....

    nick nieaktualny, Wojcinka, nick nieaktualny, nana266, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 10:41

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już wszystko zrobiłam siedzę z mężem w salonie oglądamy tv czekamy na gości mieliśmy iść do centrum ale stwierdziliśmy po seksie z mężem że zostaniemy w domu i z sąsiadami pierwszego sylwestra opijemy :-)

    nick nieaktualny, Bluebell1984, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Wrzuć jak zrobilas :-)
    Ja juz sobie w pracy pomalowalam szkoda ze nie mam długich bo miałam co do nich inne plany no ale cóż :-)
    a0cj6s.jpg
    jaki ładny zegarek :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 10:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Patrze na te zdjęcie i moje palce wyglądają jak parowkowe haha a ja mam szczuplutkie paluszki :-)
    tłumaczy sie winny :D

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Szygas składam reklamację nie dostałam zaproszenia na face... to są to kpina
    bo nie mam cie w znajomych, a na ogólnym nie chce wklejac linku

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Buziaki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 16:10

    Bluebell1984, Viola999, olciaa, nick nieaktualny, Natka2, Mila123, nana266, Annie1981, Effy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Szygas składam reklamację nie dostałam zaproszenia na face... to są to kpina
    dobra chyba cie znalazlem :P
    na fejsie

    Viola999 lubi tę wiadomość

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewczyny powoli zbieram sie do znajomych z żoną
    nie pijcie za dużo
    miłego wieczorka i najlepszego

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i moje selfi z kibla wychodzimy już pić winko. Do usłyszenia w 2017 roku <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ef2a21c2ff63.jpg

    Natka2, nick nieaktualny, olciaa, Mila123, Wojcinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nana266, Effy, nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2. To super, u nas fajerwerki tylko na Halloween ;)

    Effy. Też myślę, że alkohol pity w bardzo początkowej fazie ciąży raczej nie zaszkodzi, bo nie ma jeszcze łożyska. Nie ma co jednak mówić, że ktoś pił alkohol i dziecko zdrowe, bo to nie zawsze na zdrowie fizyczne się przekłada. Alkohol może powodować problemy w koncentracji czyli np. problemy w nauce w szkole, ale wtedy to już nikt nie wróci myślami czy alko był pity w ciąży czy nie, winę przeważnie zrzuca się na dziecko.

    Dalej nie nadrobię, bo zaraz wychodzę na imprezę. Pozdrawiam :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 00:35

    nana266, Annie1981, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia naprawde super kolorek :-)
    Zuza niezla laska z Ciebie milej zabawy :-)
    No to dziewczynki ja rowniez zycze Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku spelnienia marzen kochane bawcie sie dobrze :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Milionów trylionow plemników trafiając w 10:)

    tak jest! :-D

  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane w Nowym Szczesliwym 2017 Roku !!!!!!!!

    nick nieaktualny, Mamusia_Ksawusia, nana266, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie w tym nowym 2017 roku oby każdej przyniósł same podwójne kreseczki :-*

    sheerah24, Mamusia_Ksawusia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola999 wrote:
    Milionów trylionow plemników trafiając w 10:)


    Ja już dwie butelki. Moje endometrium expliloduje zaraz ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 01:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane w nowym roku :)
    Ja nadal nie dostalam @, dziś 32 dc.. Czekam

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 1 stycznia 2017, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia nie mam żadnych objawów. A test robilam tez dziś rano, wynik negatywny. Jak do jutra włącznie nie dostaje @ to kolejny robie 3.01. A Ty? Robilas test? Masz jakieś Objawy?

    klz9df9hm3p6vj95.png
‹‹ 1458 1459 1460 1461 1462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ