Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy y a ja wpadlam na taki pomysl: a moze zamiast z terminami testowania to zamieszczajcie w waszej tabelce ostatni termin okres? Wtedy kazda bedzie mniej wiecej widziala, kiedy kto ma ktory dzien cyklu bo tak to wlasnie ja sie juz np gubie ... Moze chociaz w nawiasie taka informacja?

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 18:30

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Dlatego juz tak bardzo chciałabym by @ sie pojawiła. Wzięłabym clo, urosłyby te pecherzyki, pózniej pewnie zastrzyk i chociaż przez chwile żylabym z powrotem nadzieja.
    Olciaa uda sie, zobaczysz :* Musi :)

    olciaa lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola. Gratuluje, w koncu! :)

    Olciaa. Ja mam podobnie jak Ty. Ciesze sie, ze dziewczyny zachodza ale tez jest mi przykro, ze same pozytywy a u mnie nic. Bedziemy dalej starac sie razem :)
    Chociaz widze tu taka prawidlowosc, ze te co najbardziej narzekaja, ze nigdy w ciaze nie zajda, zaraz pokazuja pozytyw ;)

    olciaa lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Viola. Gratuluje, w koncu! :)

    Olciaa. Ja mam podobnie jak Ty. Ciesze sie, ze dziewczyny zachodza ale tez jest mi przykro, ze same pozytywy a u mnie nic. Bedziemy dalej starac sie razem :)
    Chociaz widze tu taka prawidlowosc, ze te co najbardziej narzekaja, ze nigdy w ciaze nie zajda, zaraz pokazuja pozytyw ;)
    To musicie zacząć narzekac ;)

    olciaa lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 00:45

    nick nieaktualny, nana266, Wojcinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 20:04

    nick nieaktualny, olciaa, nick nieaktualny, Annie1981 lubią tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka2 wrote:
    Ej Kate! A ja Ci nie zdazylam pogratulowac! Hahah gratuluje pozytywnego testu 9 miesiecy temu!!! ;* a teraz to juz tylko szczesliwego i lekkiego rozwiazania ;d

    Dziewczyny, kazda z was w koncu bedzie w upragnionej ciazy! Tylko na kazda przyjdzie inny czas. Organizm sam wie kiedy jest gotowy na przyjecie dziecka.

    Dobra ja posprzatalam caaaala kuchnie, mam piec worow smieci do wyniesienia a kregoslup mi w dupe wchodzi, robie obiad i do lozka, bo sie polamie za chwile...
    Brawo Ty :)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wiecej, mialam slad bialka, teraz nie mam .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 00:45

    Wojcinka, Natka2, Tusia_87, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Co wiecej, mialam slad bialka, teraz nie mam nic. Mocz byl metny - teraz przejrzysty, kolor byl ciemnozolty, teraz zolty. Leukocyty byly 3+ teraz nie ma w ogole. Nablonki byly nieliczne teraz sa pojedyncze. Tamte wyniki wskazywaly jakby na jakas infekcje a te nowe sa idealne.
    Martynka nie dziwne ze tamte byly zle jak wyzbierałaś caly syf z podłogi w kibelku w lab ;)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viola kochana ogromne gratulacje bardzo bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo :-) :-) juz sie nie moge doczekac Twojej wizyty usg :-) choc na to jeszcze chwile zaczekam ale naprawde bardzo Ci gratuluje :-) :-) zycze spokojnej ciazy :-)

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa i cala reszta dziewczynki nie poddawajcie sie <3 nie umiem znalezc odpowiednich slow zeby was pocieszyc, bo co by tu pomoglo? Slowa "zobaczysz w koncu sie uda" slyszalyscie juz pewnie z milion razy, moge jedynie wam powiedziec, zebyscie spojrzaly na te wesole minki przy osobach ktore jeszcze niedawno byly na tym samym etapie co wy :-*

    olciaa, Annie1981, Bluebell1984, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila123 wrote:
    Viola kochana ogromne gratulacje bardzo bardzo sie ciesze ze Ci sie udalo :-) :-) juz sie nie moge doczekac Twojej wizyty usg :-) choc na to jeszcze chwile zaczekam ale naprawde bardzo Ci gratuluje :-) :-) zycze spokojnej ciazy :-)
    Mila jak sie czujesz? Ani się oglądniesz i Dzidzia bedzie z Toba :)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A maz juz wie czy jeszcze i jak mu oznajmisz ? Jestem rowniez bardzo ciekawa reakcji synka :-)
    Tusia u Ciebie rowniez jestem ciekawa reakcji dzieci :-)

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nana266 wrote:
    Martynka nie dziwne ze tamte byly zle jak wyzbierałaś caly syf z podłogi w kibelku w lab ;)
    Haha japierd...jak mozna az tak nie mydlec :-)

    nana266, Natka2 lubią tę wiadomość

  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Haha japierd...jak mozna az tak nie mydlec :-)
    Podobno kobiety w ciąży maja takie zwieszenia ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 20:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kochana juz niewiele zostalo cc w 38 lub 39 tyg moze dowiem sie teraz na wizycie 10 stycznia. Ale ja w pierwszej ciazy nie odczuwalam zadnych dolegliwosci ( mialam 22lata) nawet z rana w Wigilie jeszcze w kuchni pracowalam i ostatnie porzadki robilam i nic nie przepowiadalo ze mi wody w ten sam dzien odejda a teraz ( jutro koncze 28 lat) do tej pory bylo ok mialam zaczac robic wyprawke ok 27 tyg ale jakos tak zlecialo czulam sie dobrze i to poprzekladalismy troche w czasie a ja juz odczuwam koncowke tej ciazy. Jestem ciagle senna ostatnio przespalam 16 godz kolejnego dnia 14 a jak wstalam to i tak nie mialam na nic sily. A teraz w ogole spac nie moge na prawym boku jak sie poloze to maly odrazu kopie na plecach mi sie zle oddycha a na lewym poleze troche i musze wstawac pochodzic bo juz nie moge normalnie i leze i sie mecze a przejde pare krokow i musze odpoczac bo sape jak niedzwiedz... w srode jade po wyprawke musze juz na raz wszystko kupic bo napewno pozniej nie bede miala sily pewnie usiade wna hurtowni a maz bedzie znosil rzeczy do oceny. Ale juz naprawde niedlugo i jak to zwykle bywa i sie ciesze i sie boje to akurat naturalne u kobiet. Ale bardziej sie nie moge doczekac tego maluszka. I tesknie za zalozeniem normalnych jeansow, spaniem na brzuchu za nie uwazaniem takim na siebie taka zabawa z synem na maksa gdzie sie przewracamy sciskamy i zeby go w koncu podniesc na rece i ucalowac...

    Natka2, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • nana266 Autorytet
    Postów: 3983 1873

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila tez mam wizyte 10 :)
    Dlatego ja twz nie chce tak bardzo odkładać kompletowania wyprawki, zwłaszcza ze musze dużo leżeć i pod koniec to juz się chyba nie rusze ;)

    A jak Twój synek reaguje na to ze będzie mial braciszka? :)

    16uddqk3bigdykdd.png
    dfc0d6f899.png
    39f8xzdv1w5k9uju.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:54

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
‹‹ 1501 1502 1503 1504 1505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ