Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Dziewczyny to jest matką mojego kolegi (on ma 34 lata )
    Babka ma napewno więcej jak 55 :-(
    W szoku jestem ... może to nie jej dziecko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    tez tak pomyslalam.. ale Tusia pisala ze ma foto z brzuszkiem..
    hmmmmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    No jej dziecko jej. . . Taka patola ja pierdl
    masakra.......

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    No to super a wynajmujecie ten domek? :-) np na jakieś ferie czy cos dla rodzin z dziećmi np? Tak jak ja i mój mężo i dzieci? :-D
    Nie No żadnej działalności najemnej nie prowadzimy mozna przyjeżdżać po przyjacielsku :-) !
    Jest w Krynicy Zdrój i jeździ tam np teściowa z koleżankami po śmierci teścia coby za długo w Warszawie sie siedzieć w ciagu roku :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia jestem w szoku !
    Ale powiem Wam ze w tych moich voyagach szpitalnych spotkałam kobietę w ciąży po 50tce nawet zrobiłam jej fotkę. Maz również po 50 tce. Powiem Że odważnie. No ale nie znam sytuacji patologii raczej nie było tylko ten wiek :/

    nick nieaktualny, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    Tusia jestem w szoku !
    Ale powiem Wam ze w tych moich voyagach szpitalnych spotkałam kobietę w ciąży po 50tce nawet zrobiłam jej fotkę. Maz również po 50 tce. Powiem Że odważnie. No ale nie znam sytuacji patologii raczej nie było tylko ten wiek :/

    Czasami kobiety zachodzą w ciążę tuż przed menopauzą, bo hormony szaleją :)

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej czekam @

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Martka ja myślę że w tym temacie to ta baba powinna się zabezpieczać bo ani nie stać ich na dziecko ani wątpię żeby była przejawem zdrowia ehh ale co tam oby dziecko bylo zdrowe to zawsze ktores z rodzeństwa pomoze


    Pewnie nawet nie była świadoma, ze może być w ciąży, a jak piszesz to patologiczna rodzina to najzwyczajniej w świecie szkoda jej było wydać na zabezpieczenie, lepiej kupić używki

    Tusia_87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    I mam taką znajoma ona jest dużo starsza bo ma 45 lat ale właśnie jakiś czas temu mnie zaczepila i mówi do mnie ty wiesz ze ja mam roczne dziecko? A ja serio? I słuchajcie opowiedziała mi tak w skrócie lekarz powiedział jej już ze przekwitla i brała jeszcze leki aby złagodzić ta koncowke a po jakimś czasie dostała tak silnych boli brzucha i na pogotowie. Okazało się ze to juz 12tc dzidziś piękny zdrowy no i ma roczna córeczkę ale Ania ma normalny dom :-)
    Ma już syna 21 lat i córkę 18 lat :-D

    Moja mama po 40 urodziła mojego brata, ja miałam prawie 20 lat :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźcie sobie, że u nas spadł 1 mm śniegu, nawet nie przykrył całej jezdni (zatrzymał się na zaparkowanych autach), odkąd zaczął padać żaden samochód nie przejechał naszą ulicą :)
    Do rana już go nie będzie bo w nocy ma być + 2 st

    Jeszcze chwilkę i dobijemy do 2000 strony :)

    Dobranoc wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 00:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 14:03

    Mila123, nick nieaktualny, Zuza33, nick nieaktualny, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Mila123 Autorytet
    Postów: 696 710

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inblue najlepszego dla synka :-) :-)
    A mnie dopadla bezsennosc ciazowa juz ktorys dzien z rzedu nie moge w ogole spac :-(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr20mm1kch4v18.png

    gg642n0ani1ltrjk.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja informuje ze przyszła @ no w koncu można zacząć kolejny cykl oby coś z tego było tzn. Potrzebny mi pecherzyk po prawej stronie hi hi In Blue wszystkiego najlepszego dla synka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2017, 03:47

    nick nieaktualny, Wojcinka lubią tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bol brzucha obudzil :(

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki u mnie -24 auto odmówiło posługi nie odpali za Boga masakra jakaś a do pracy trzeba jechac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    A ja informuje ze przyszła @ no w koncu można zacząć kolejny cykl oby coś z tego było tzn. Potrzebny mi pecherzyk po prawej stronie hi hi In Blue wszystkiego najlepszego dla synka ;)

    Szkoda :-( ale następny cykl będzie napewno z tego droznego :-*

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze wspkczuje :( ja musze moje dziś odpalić

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Szkoda :-( ale następny cykl będzie napewno z tego droznego :-*

    Oby :) dzięki

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Oby :) dzięki

    Nie oby tylko napewno będzie :-* :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotarłam do pracy ja pierdolę jakie zimno na moje chude nóżki to nie taki mróz szok po prostu ale na szczęście już w cieple w pracy :-)

‹‹ 1572 1573 1574 1575 1576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ