Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Zuza kochanie, tak po clo mogą bolec jajniki- możliwe ze piękne pecherzyki Ci tam rosną :D

    Ewelina trzymam mega mocno kciuki!!!

    Ja dzisiaj odebrałam nowy paszport a pozneij pojechałam z mężem na mały shopping, szukaliśmy mu spodni ale oczywiście na ta żyrafę wszystko jest za krótkie i ciężko coś znaleźć :/

    Mam nadzieję, że zrobiłaś tak jak ja zawsze robię.....
    " Ojej nic na Ciebie Kochany nie pasuję, to sobie coś kupię żebyśmy na darmo po sklepie nie chodzili ";)

    sheerah24, Tasza, Wojcinka, Annie1981, myszeczka89, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sheerah24 wrote:
    Ech. Chciałabym żeby juz był 12dpo :)

    Też bym chciała :)

    A w ogóle to właśnie przeczytałam straszna historie jednej z dziewczyn z pamiętnika i powiem wam że w następnym cyklu idę raz jeszcze sprawdzić czy ze mną wszystko ok i badania zrobię wcześniej w sumie mam czas a wystraszylam się... No i męża jak tylko będzie możliwe to wyślę na badanie bo chyba wolę wiedzieć na czym stoję...

    Tasza lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Też bym chciała :)

    A w ogóle to właśnie przeczytałam straszna historie jednej z dziewczyn z pamiętnika i powiem wam że w następnym cyklu idę raz jeszcze sprawdzić czy ze mną wszystko ok i badania zrobię wcześniej w sumie mam czas a wystraszylam się... No i męża jak tylko będzie możliwe to wyślę na badanie bo chyba wolę wiedzieć na czym stoję...
    Przytocz historie ale powiedz który pamiętnik :P

    sheerah24, Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • isi_87 Przyjaciółka
    Postów: 92 50

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch boli od 1 dnia cyklu praktycznie cały czas..dziś 8 dc, a nie bolał chyba tylko w sobotę;/ i pobolewa mnie lewy jajnik, wczoraj tak zakuł że aż się zgięłam jak szłam do łazienki.
    Strasznie jestem dziś niewyspana, do pracy na 6, nie mogłam spać pół nocy a jeszcze muszę siedzieć i przygotować materiały na konferencję jutrzejszą a najchętniej bym wzięła prysznic, położyła się i już nic nie robiła..
    Ewelina trzymam mocno kciuki!

    l8kdxuunma1nuf2r.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już w domu kurczę tyle czasu to zajęło. Ogólnie dziś zabieg trwał trochę dłużej i trochę bolało bo gin nie mógł cennikiem w szyjki trafić bo szyjka się przekrecila ale spoko jakos wytrzymałam do tego siku mi się mega chciało. Wyniki meza buły dziś duzo lepsze bo miał 11 milionów plemników i 94% ruchliwych ogólnie gin był zadowolony i na usg gin mówił ze pecherzyki właśnie pękają więc teraz pozostaje czekanie od środy luteina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 18:41

    sheerah24, Zuza33, nick nieaktualny, Wojcinka, olciaa, isi_87, kania901, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka super :)
    W takim razie cierpliwie czekamy <3 <3 <3

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Ewelinka super :)
    W takim razie cierpliwie czekamy <3 <3 <3

    Tak jest kurczę to jakoś do do 3lub4 marzec oj nic staram się czymś zająć żeby nie myśleć

    A kto teraz testuje bo jakoś przydałyby się pozytywne wibracje :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina jako ze ja chwilo w ciąży nie chce być to całą moja energię skupiam teraz na trzymaniu kciuków za Ciebie :D
    (Za resztę tez, ale tym razem za Ewelinkę trochę bardziej ;) ) wyniki męża świetne!! :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Hej dziewczyny ja już w domu kurczę tyle czasu to zajęło. Ogólnie dziś zabieg trwał trochę dłużej i trochę bolało bo gin nie mógł cennikiem w szyjki trafić bo szyjka się przekrecila ale spoko jakos wytrzymałam do tego siku mi się mega chciało. Wyniki meza buły dziś duzo lepsze bo miał 11 milionów plemników i 94% ruchliwych ogólnie gin był zadowolony i na usg gin mówił ze pecherzyki właśnie pękają więc teraz pozostaje czekanie od środy luteina
    Ewelinka teraz to się musi udać :) Zobaczysz :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś chce i ma ochotę to niech trzyma za mnie chociaż jednego kciuka. Tak se boje jutra...Niby wizytę mam o 18:05, ale zwykle jest minimum godzinę opóźnienia :(:(:(:(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:15

    olciaa, Wojcinka, Annie1981, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:15

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ewelina jako ze ja chwilo w ciąży nie chce być to całą moja energię skupiam teraz na trzymaniu kciuków za Ciebie :D
    (Za resztę tez, ale tym razem za Ewelinkę trochę bardziej ;) ) wyniki męża świetne!! :)

    Dzięki nie chce się nakrecac bo ja z tych co woli się miło zaskoczyć

    A wiesz jak to jest czasami z tym nie chce teraz a tu bach ale życzę Ci aby ułożyło Co się tak jak chcesz bo pracę nasz super bardzo ciekawa tym bardziej ze to Twoje marzenie podziwiam :)


    Olcia kochanie ja za Ciebie i wszystkie tu trzymam kciuki:) Nie martw się będzie dobrze zobaczysz jutro u lekarza ja też nie raz się bałam najgorsze to czekanie alecwierze ze będzie dobrze u Ciebie :) daj koniecznie znać

    olciaa lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 881

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Jak ktoś chce i ma ochotę to niech trzyma za mnie chociaż jednego kciuka. Tak se boje jutra...Niby wizytę mam o 18:05, ale zwykle jest minimum godzinę opóźnienia :(:(:(:(
    Ja trzymam kochana <3
    będzie dobrze :*

    olciaa lubi tę wiadomość

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Ewelinko jak się czujesz zapłodniona? :)

    Dziewczynki strasznie mnie boli jajnik jak na owulację. Możliwe że to po CLO?


    Tak to możliwe ze ok clo ja na początku brania też czułam pobolewanie teraz zresztą też co jakiś czas czułam tylko u mnie ta lewa strona zawsze się odzywa

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:40

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 20 lutego 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Jak ktoś chce i ma ochotę to niech trzyma za mnie chociaż jednego kciuka. Tak se boje jutra...Niby wizytę mam o 18:05, ale zwykle jest minimum godzinę opóźnienia :(:(:(:(
    Kochana ja trzymam! Zawsze! Zobaczysz jutro po wizycie będziesz skakała ze szczęścia :)

    olciaa lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 20 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Przytocz historie ale powiedz który pamiętnik :P

    Tytuł "czynnik męski" a autor EwkaKonewka o ile dobrze popatrzylam, historii nie będę opisywać bo to 4 strony między innymi o problemach z lekarzami, klinikach in vitro itp...ale kobiecie osobiście współczuję

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • szygas Autorytet
    Postów: 829 535

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Hej dziewczyny ja już w domu kurczę tyle czasu to zajęło. Ogólnie dziś zabieg trwał trochę dłużej i trochę bolało bo gin nie mógł cennikiem w szyjki trafić bo szyjka się przekrecila ale spoko jakos wytrzymałam do tego siku mi się mega chciało. Wyniki meza buły dziś duzo lepsze bo miał 11 milionów plemników i 94% ruchliwych ogólnie gin był zadowolony i na usg gin mówił ze pecherzyki właśnie pękają więc teraz pozostaje czekanie od środy luteina
    Ewelina mamy z żoną pytanie związane z dzisiejszym dniem.
    W którym momencie zrobiono ci usg przed podaniem nasienia czy już po ?

    cykl 26/27dn
    Romek i oczywiście moja kochana Dziunia
    m:

    1578ed1f50f85fee8cdde554179e45e2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6663

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605. Bardzo dobre wiadomości. Parametry męża się poprawiły no i pękające pęcherzyki. Czego chcieć więcej, musi być dobrze ;)

    olciaa. Trzymam kciuki za Ciebie! :)

    Kuchcinka. Tobie pewnie takiego odpuszczenia trzeba ;) Życzę tego „zawodu” ;)

    olciaa lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 2029 2030 2031 2032 2033 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ