X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink spoznione ale szczere sto lat :):)

    Dzieki dzieeczyny zobaczymy co bedzie mnie dopada zniechecenie wiec juz sie nie napalam

    Ink@ lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    U Ciebie kreska byla o wiele ciemniejsza niz u Sheerah :)
    Tak i później jak już robiłam to się jaśniejsza pokazywała niż u sheerah więc już było po ptokach :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza jak makiem zasial....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 01:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Dla tych ktore nie wchodza na ciezarowki:

    Hej na początku się przywitam.
    Jestem Natalia mam 33 lata nie mieszkam w Polsce od 5 lat. Razem z mężem spodziewamy się bliźniaków.

    Na "wasze" forum trafiłam już dawno jeszcze na Kafeterii. Czytałam nie udzielałam się byliśmy przed rozpoczęciem starań ale już się interesowaliśmy jak to wygląda itd. Nie robiliśmy żadnych badań nie zmuszaliśmy się do współżycia w 3cs niespodzianka i upragnione dwie kreski.

    Śledzę Was od dawna tak jak napisałam od Kafe później na Ovu a teraz tu i tak podczytuje Was piąte przez dziesiąte jak mam wolniejszą chwilkę i wiecie co nasuwają mi się pewne wnioski.

    Nie jestem z wami w żaden sposób zżyta za nikim murem nie staje ale to co wypisujecie i jak się czasem wypowiadacie jakim tonem i ta treść waszych wiadomości jest masakryczna. Rozumiem że może nie znacie innych słów ale serio czytałyście kiedyś regulamin czy od tak weszłyście tutaj żeby mieć po prostu miejsce do pisania? Jak nie czytałyście to odsyłam was przyda się lektura może zamiast greya czytać nocami zacząć od podstaw?

    Kuchcinka na początku wywarłaś na mnie wrażenie fajnej opanowanej dziewczyny która nie zgrywa damy. Nic mylnego. Jesteś strasznie złośliwa co do innych użytkowników forum. Mam wrażenie że uważasz się za najlepszą i najmądrzejszą. Nie utwierdzaj się w tym zbytnio bo osoby inteligentne nie obnoszą się z tym i na tym polega między innymi inteligencja. Ty pisząc publicznie że napisałaś pracę za męża, że jesteś na lewo w zusie, że oszukasz nowego pracodawce i piszac o ciazy ukrywajac niby przed mezem inteligencja nie zabłysnęłaś :D


    Natka.. nie wiem od czego zacząć pisać już dawno miałam chęć ale się opanowałam. Myślę że zamiast robić sobie kolejne dziecko i psa kupować powinnaś najpierw zająć się wychowaniem swojego syna które masz to co napisałaś ostatnio że jaki masz z niego pożytek... szkoda mi słow na ciebie piszesz o dorosłości o tym że nie wiek świadczy o inteligencji i dojrzałości. prosze cie. Leżysz zjadasz nutelle tyjesz i narzekasz na męża który i tak na ciebie pracuje i na dziecko które potrzebuje wychowania. Myślę że nie bez powodu twoja mama się od ciebie odwróciła. widziała co robiłaś za młodu i wiedziała że skrzywdzisz swoje dziecko co jak widać nadal to robisz. Radzę zająć się wreszcie dzieckiem bo o kłopoty z opieką nie będzie u ciebie trudno.

    Martynka haha z ciebie miałam dobrą polewkę wstydzi się przyznać że ma dziecko. No i chyba dalej brak słów na Ciebie tak poza tym "piękna" jesteś :D

    Monia czytałam non stop o twoich problemach ale co z tego jak miałaś za nic zalecenia lekarzy nie leżałaś nie oszczedzałaś się to nie dziw się że z ciążą ciągle coś nie tak...

    Zuza tyle jadu co w sobie masz... uważaj żebyś się nie opluła. brak ciąży to pewnie kara za to.

    Inka taka byłaś płacząca załamana i w ogóle cicha mysz a nagle jak ciąża się pojawiła to taka najmądrzejsza i pierwsza do komentowania

    reszty szkoda mi opisywać obrońcy uciśnionych i nic więcej z violą na czele więc się tam nie rozpędzaj zbytnio bo to co piszesz mnie nie interesuje

    I tak po krótce forum nigdy nie będzie "wasze" nie macie tu żadnych praw jedyną osobą która może tu zarządzać jest administrator więc się nie rozpędzajcie zbytnio w wyrzucaniem innych bo nie dość że pewnie po większości to spływa jak po kaczce a wy sie podniecacie bezsensownie.
    I myślę że lepiej jak tu zostaniecie na zawsze i nie będziecie wchodzić do staraczek i ich komentować bo serio nikt raczej waszych rad tam nie potrzebuje szczególnie tych które uważają się za najmąrzejsze.
    I nie wysilajcie się zbytnio chyba że chcecie dać kilku osobom się pośmiać. :D

    i nie nie jestem trollem ani Agnieszką ani Kamilą ani Asią ani nikim innym :)


    Naprawde ktorakolwiek to robi to przynajmniej by sie podpisala :-D pewnie znow nasza kochana kolezanka :-)

    Przedstawiła się na początku. Pojechała :-D oj grubo :-D

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludziom to chyba się nudzi, nie mają nic do roboty, nie mają swojego życia, to piszą "eseje" na forach, a ja głupia to przeczytałam :)

    Zuza33, Wojcinka, Natka2, Lili91 lubią tę wiadomość

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:33

    Zuza33 lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka daj spokój nie warto tego nawet komentować, to na bank ktoś z "agnieszka team" i na ten plebs nie warto czasu i nerwów tracić. Zgłoście ten post, usuńcie go z cytowanych komentarzy i zapomnijmy o nich raz na zawsze :)

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Martynka daj spokój nie warto tego nawet komentować, to na bank ktoś z "agnieszka team" i na ten plebs nie warto czasu i nerwów tracić. Zgłoście ten post, usuńcie go z cytowanych komentarzy i zapomnijmy o nich raz na zawsze :)
    Takie komentarze sa piekne, ilez to sie mozna z nich dowiedziec :-)

    Zuza33 lubi tę wiadomość

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co powiedzieć.... czy my naprawdę jesteśmy aż takie straszne?:(

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dziś dostałam okres i teraz już wiem czemu....
    Tyle jadu co w sobie mam to musiało gdzieś się ulać ;)

    Dziękujemy Szymborskiej na wygnaniu, że pomimo Bretixu i blizniaków w brzuchu potrafiła nas docenić ;)

    meggi90, Wojcinka, myszeczka89, Lili91, Natka2, olciaa, Effy, Dombrusia, Bluebell1984, sheerah24 lubią tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Nie wiem co powiedzieć.... czy my naprawdę jesteśmy aż takie straszne?:(
    Myszeczka nie smutaj , my jesteśmy super i żyjemy w super stosunkach ze sobą, a to ze niektórzy maja ból tylka to już ich problem :)

    Zuza33, myszeczka89, Lisa85, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka Ty dzisiaj też na szkoleniu?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Lili91 Autorytet
    Postów: 497 724

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah zeby wszyscy tacy straszni jak my byli <3 buziaki dziewczyny :)

    myszeczka89, Wojcinka, Zuza33 lubią tę wiadomość

    Aniołek 29.12.16

    hchy3e3ka4wry07j.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ma któraś z Was ekspres na kapsułki Dolce Gusto?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:11

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Kuchcinka Ty dzisiaj też na szkoleniu?
    Tak :) jeszcze 3,5 tyg :P

    Co do ekspresu dolce gusto to mi go wiele osób w sklepie odradzało włącznie ze sprzedawcami, bo sam ekspres jest dość tani ale kapsułki się w ogóle nie opłacają i już lepiej kupić droższy ekspres normalny na ziarna :) więcej nie doradzę nie nie mam ;)

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • kania901 Autorytet
    Postów: 1072 753

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 14:17

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie ja kawy nie piję, ale u szwagierki próbowałam latte, cappuccino z tego ekspresu to mi smakowało. Ale właśnie patrzę że kapsułki strasznie drogie są. Ale w sumie to miałby być tylko okazjonalny ekspres a nie do codziennego użytku :) w takim razie się wstrzymam z zakupem :)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:11

    Wojcinka lubi tę wiadomość

‹‹ 2160 2161 2162 2163 2164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ