X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:14

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy kafeterke i od tamtej pory kawa z ekspresu mi nie smakuje :(

    Ekspres na kapsułki wychodzi drogo w użytkowaniu.
    Esej, poemat, epistołę czy jak go tam zwał zostawię bez komentarza. Dziwi mnie tylko, ze ktoś miał na to czas i chęci.

    Zuza33 lubi tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis byliśmy na śniadanku a Aioli pewnie warszawianki wiedza ocb :-) śniadanko było pyszne kawka pyszna
    I do kawy jest śniadanie za 1 zł nie wiem jak im sie to opłaca ale było pysznie :-)

    Dzis sie dowiedziałam ze dyrektor handlowy pytał se dzis mojej koleżanki czy urósł mi juz brzuch a dyrektor mojego działu kiedy mam termin :D miło ze w 500 osobowej firmie ktoś sie mną interesuje i pamięta ze tam pracuje w sumie teoretycznie cały czas hehe ;)

    Wojcinka, Bluebell1984, Wiktoria_20, sheerah24 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatrulam się kiedyś Aioli :( ale jedzenie fakt pyszne :D :P

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Zatrulam się kiedyś Aioli :( ale jedzenie fakt pyszne :D :P
    O kurka ! Ja dzis jadłam takiego placka z buraczkami jakaś kasza ich sosem wlanym nie wiem co tam było nackane same zdrowe ale bardzo mi to smakowało. Kobiety w ciąży bez kolejki a kolejka na sto osób ;) ale laska za mną mówi do kolesia z oburzeniem jak przeczytala ten plakat na drzwiach : No naprawde kobiety w ciąży w tym kraju to sa gloryfikowane.
    Nigdy w życiu nie widziałam zeby jakaś kobieta w ciąży ostentacyjnie wypchała sie w kolejkę z tego powodu itd ale Oczywiscie takie lafiryndy musza miec ból dupy. Ja tez grzecznie swoje odstałam ;)

    Zuza33, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2017, 18:35

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza33 wrote:
    Hahaha dziś dostałam okres i teraz już wiem czemu....
    Tyle jadu co w sobie mam to musiało gdzieś się ulać ;)

    Dziękujemy Szymborskiej na wygnaniu, że pomimo Bretixu i blizniaków w brzuchu potrafiła nas docenić ;)
    Hhhahahah. ;*

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki piękny poemacik :D
    Szkoda, ze sie nie dowiedziałam nic o sobie z tej pięknej psychoanalizy studium przypadku :D
    No alem niegodna wychodzi na to... hahahaha


    Dolce gusto nie mam, miałam zwykły przepływowy i w sumie mi pasil. Ja i tak kawy nie piję za dużo.

    Wojcinka, Zuza33, myszeczka89, olciaa lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    O kurka ! Ja dzis jadłam takiego placka z buraczkami jakaś kasza ich sosem wlanym nie wiem co tam było nackane same zdrowe ale bardzo mi to smakowało. Kobiety w ciąży bez kolejki a kolejka na sto osób ;) ale laska za mną mówi do kolesia z oburzeniem jak przeczytala ten plakat na drzwiach : No naprawde kobiety w ciąży w tym kraju to sa gloryfikowane.
    Nigdy w życiu nie widziałam zeby jakaś kobieta w ciąży ostentacyjnie wypchała sie w kolejkę z tego powodu itd ale Oczywiscie takie lafiryndy musza miec ból dupy. Ja tez grzecznie swoje odstałam ;)
    Jakaś głupia pipa i tyle jakby była sama z brzuchem była to czuję że pchała by się BO ONA PRZECIE CIEZARNA !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 14:28

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:02

    Natka2, Annie1981, Zuza33 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Wizyte mam ok 20.00 to wieczorkiem dam znac

    A zobaczysz jak zleci moment :) a tam kilogtamy to synus rosnie :)
    Tak sobie wmawiam haha :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dombrusia niestety tak właśnie jest ze najgorsi nie są faceci tylko kobiety które nie maja dzieci lub nie planują w najbliższym czasie... tak jak mówisz zmieni zdanie jak zaciąży i poczuje ze powiedzenie "ciąża to nie choroba" to nie do końca prawda ;)
    Masz rację najwyraźniej nie stara się jeszcze o potomstwo i dlatego tak mówiła bądź ma PMSa hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że nie warto zniżać się do takiego poziomu komentowania na jakim jest Natalka :)

    Ja właśnie wróciłam z pracy i biorę się za obiad. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena24 wrote:
    Powiem Wam, że nie warto zniżać się do takiego poziomu komentowania na jakim jest Natalka :)

    Ja właśnie wróciłam z pracy i biorę się za obiad. ;)
    Ale Ci dobrze ja za 3.5 h dopiero zacznę :-/ ale kasa będzie.
    Dzisiaj dzwoniłam do spółdzielni bo miałam 1200 zł nadplaty za C.O i pytam się tej miłej Pani co dalej z tą kasą bo do ręki och nie dostanę i jak mam rozdzielić czynsz i bawić się z tym? A ta Pani do mnie,że nie muszę nic robić mam dwa miesiące po prostu nie płacić czynszu :-) ale fajnie i już na prawie zmywarkę jest :-) strasznie się cieszę :-)

    Marlena24, Ink@, Wojcinka, Annie1981, Bluebell1984 lubią tę wiadomość

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Ale Ci dobrze ja za 3.5 h dopiero zacznę :-/ ale kasa będzie.
    Dzisiaj dzwoniłam do spółdzielni bo miałam 1200 zł nadplaty za C.O i pytam się tej miłej Pani co dalej z tą kasą bo do ręki och nie dostanę i jak mam rozdzielić czynsz i bawić się z tym? A ta Pani do mnie,że nie muszę nic robić mam dwa miesiące po prostu nie płacić czynszu :-) ale fajnie i już na prawie zmywarkę jest :-) strasznie się cieszę :-)

    Zazdroszczę, też nie lubię myć naczyń. Ja zaraz zaczynam lekcje. Dowiedziałam się właśnie że dodają mi 3 H nauczania indywidualnego... a ja i tak mam nawal. No ale wpadnie parę groszy;-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alleluja już po zajęciach! Teraz krótki odpoczynek bo obydwie dosłownie usypiamy na stojąco i na 18 do lekarza :D

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś z Was miała podobny problem. Mam na brzuchu takie czerwone płace. W sumie już od ponad roku. I one czasem bledna ale nadal są a czasami tak mnie swedZa że wytrzymać nie mogę. a o spaniu na brzuchu moge zapomniec bo jak leze to zaraz musze sie drapac. Bylam u dermatologa ktora zlecila mi jakies masci ktore nic nie pomogly. Bylam u gastrologa, zrobiłam masę badań, nie wyszło tam nic nawet malusiej alergii pokarmowej. Lekarz już załamuje ręce. StwierdZił że to od stresu i nerw. Przepisal mi Atarax- lek na swędzenie, a zarazem uspokojenie.

    Naprawdę został mi tylko psycholog :-) ?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam,że w z badań wyszedł mi niewielki niedobór żelaza i graniczna norma magnezu. Ale lekarz nic na ten temat nie wspomniał. Spotkala się któraś z czymś takim?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:02

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 15 marca 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Dombrusia niestety tak właśnie jest ze najgorsi nie są faceci tylko kobiety które nie maja dzieci lub nie planują w najbliższym czasie... tak jak mówisz zmieni zdanie jak zaciąży i poczuje ze powiedzenie "ciąża to nie choroba" to nie do końca prawda ;)
    To była taka trzydziestoparolatka udająca osiemnastolatke w blond włosach z różowymi pasemkami i czapeczka, kurtka z naszywkami, plecaczkiem na pleckach i króciutka spódniczka, która wie ze juz młodsza nie bedzie, ale jakos poradzić sobie z tym nie moze bo jak sie zacznie zachowywać w miarę do swojego wieku to juz nie bedzie tak alternatywna i oryginalna jak jest teraz. myśli że ma 18 lat i że panie z brzuchem to temat dla niej za 15 lat :P

    ckai3e3kx36ebscz.png
‹‹ 2161 2162 2163 2164 2165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ