X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Aha no to ewidentnie było coś nie halo. No ale to ginekolog wcześniej tego nie widział nie ostrzegł Cię?

    Nie to było dopiero jak byłam na usg tydzień temu wcześniej był duży pecherzyk a mały zarodek a potem tylko zarodek urósł a pecherzyk tak jakby nie, ogólnie to musze zamknąć tydzień i ta sprawę i może przestanę już całkowicie krwawic i będę się lepiej czuć

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Viriki Autorytet
    Postów: 765 917

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka to nieprawda, że nie jest ci dane mieć drugiego dziecka. Ty po prostu potrzebujesz dobrego lekarza, który cie przebada wzdluz i wszerz, dobierze leki itd. Zobacz z zajśćiem większych problemów nie ma tylko z utrzymaniem jeśli już.
    Zresztą to jeszcze nie jest przesądzone dopoki nie trafisz do szpitala i nie stwierdzi tego lekarz.

    Marlena24, Ink@ lubią tę wiadomość

    <3 Daniel <3
    3jgxqqmzdvdetwpe.png

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87 wrote:
    Nie wiem dziewczyny, ja to mam takie proste myślenie ze jak tyle się ze mnie wylało to nie ma opcji żeby się utrzymało
    zalezy skad ta krew - moze nie z macicy, tylko faktycznie jakis krwiak, naczynko itp. ale nie ma co gdybac. jak pojedziesz do lekarZa to sie dowiemy. trzymam kciuki najmocniej jak sie da kochana!!!

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Charlutek wrote:
    zalezy skad ta krew - moze nie z macicy, tylko faktycznie jakis krwiak, naczynko itp. ale nie ma co gdybac. jak pojedziesz do lekarZa to sie dowiemy. trzymam kciuki najmocniej jak sie da kochana!!!
    A Ty już po wizycie?
    Ja to się czuje tak jakby mi się po prostu @ spóźniła

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka ten przełożony Twojego męża to bez serca jest? Co to znaczy ze jeśli go wcześniej puści? Dziwi mnie ze nie kazał mu do Ciebie jechać odrazu. No chyba ze szukają jakiegoś zastępstwa dla Twojego męża?! Bo np pracuje na tym stanowisku jako jedyny. Moim zdaniem to bardzo wyjątkowa i losowa sytuacja.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co mój mąż w pracy nie mówił o mojej ciąży wiec myśle ze po prostu nie tłumaczył się. My w ogóle nikomu nie mówiliśmy, ani jednej osobie. Właśnie po to zeby nie musieć mówić kolejny raz o porażce. Ja tez na niego nie baciskalam żeby pędził do mnie bo nie czuje potrzeby mam na 17:30 wiec wystarczy ze przyjedzie przed 17 po mnie i małego. Już tym razem się starałam bez emocji bo kolejnej porażki tak całym sercem nie zniosłabym... trudno to trzeba traktować jak spóźniona @ i rozpocząć nowy cykl ale może nie starań już

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ja teraz tak myślę że jeśli kiedyś będzie mi się spoznial @ to chyba dopiero w 40 dc zrobię test lepiej nie wiedzieć chyba...

    Ej Bianka ja dalej trzymam kciuki

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki na tyle ile mi sie udało Was nadrobić z 7 dni to zacznę ( dzis krótko bo dopiero jutro wracam z wakacji) od wesołych
    MyE bardzo gratuluje :)!!!!!!! czemu ciąża leżąca kochana ?? Idz na zwolnienie i poproś mamy o pomoc

    No i jestem znów sercem z dziewczynami po poronieniach :(:( Bajka :* Bianka :*
    Bianka to sie wszystko da naprawić. Tasza też ma jedno dziecko a przy drugim tak jej sie porobiło. To sie wszystko ogarnie. Uważam że nie powinnaś odpuszczać. Absolutnie nie.
    Oczywiscie może być cud i sie okaże że jest ok i to nie poronienie, daj szybko znać jak bedzie po wizycie.
    Viriki Ty juz usg połówkowe zaraz ?!? O masz Ci los jak ten czas leci. Ja mam połówkowe 5 dni przed Tobą ;) ale u mnie trochę na ostatnia chwile ale wiem że u mnie ok miałam niedawno usg, nifty wyszło dobrze, mała kopie od czasu do czasu ;)
    Czy Tasza zna juz płeć ?!
    Za resztę dziewczynek dalej trzymam kciuki bardzo nas malutko zostało Staraczek chwila momentów i bedzie mniej niż zero :)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Boże ja teraz tak myślę że jeśli kiedyś będzie mi się spoznial @ to chyba dopiero w 40 dc zrobię test lepiej nie wiedzieć chyba...

    Ej Bianka ja dalej trzymam kciuki
    Też mi się tak wydaje że będzie najrozsadniej....ale jeśli cykle są regularne to trudno tu mówić o tym że a spóźnia się bo się spóźnia...wiem sama po sobie jak teraz od dwóch cykli mam okres co 29 dni...więc jak teraz się spóźnia chociaż minutę to ja już panikuje wcześniej tego nie miałam bo miałam bardzo długie cykle nawet 60 dniowe teraz troszkę mi się zmieniło więc sama myśl " a może jednak " świta w głowie niestety
    Bianka oby jednak tylko pecherzyk trafił na naczynko trzymam kciuki za ciążę tak czy tak

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka1234 wrote:
    Czasem dziecko moze sie wydawac zdrowe na pierwszy rzut oka, a na "efekty" swojej pracy czasami trzeba zaczekac troche dluzej. Chociazby palenie moze wplywac na pozniejsze problemy w szkole dziecka itp.
    Kuchcinka no wlasnie najgorszy ten brak skrepowania, naprawde ...
    Dokładnie to wszystko sie moze odezwać po latach i tak jak Bluebell napisała nowotwory rownież ....

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Natka2 Autorytet
    Postów: 7406 4963

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 17:11

    👦 2012r.👼 8tc 2016r.👦 2017r.
    12cs
    23.11.2022 ⏸
    23.11. 15dpo Beta: 198.8 progesteron: 21,51
    25.11. 17dpo Beta: 522 (163,6%) ❤️
    30.11. 5+1 Pęcherzyk w macicy
    14.12. 7+1 Pęcherzyk z zarodkiem 💕 ciąża młodsza o tydzień.
    21.12. USG ciąża 5 tydzień? 🤦🏼‍♀️
    22.12. USG prywatne
    Koniec.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    Też mi się tak wydaje że będzie najrozsadniej....ale jeśli cykle są regularne to trudno tu mówić o tym że a spóźnia się bo się spóźnia...wiem sama po sobie jak teraz od dwóch cykli mam okres co 29 dni...więc jak teraz się spóźnia chociaż minutę to ja już panikuje wcześniej tego nie miałam bo miałam bardzo długie cykle nawet 60 dniowe teraz troszkę mi się zmieniło więc sama myśl " a może jednak " świta w głowie niestety
    Bianka oby jednak tylko pecherzyk trafił na naczynko trzymam kciuki za ciążę tak czy tak

    No u mnie befzie łatwiej o tyle że może się rozregulowac zresztą już wiem że jeśli zobaczę dwie kreski to już nie będzie taka radość jak wtedy no i jeśli beta znowu mi wyjdzie zła to poprostu będę czekać na koniec ale o czym ja mówię, Boże jeszcze nie minął tydzień od poronienia a ja już o następnych betach a ciekawe co mi na tym wypisie napisali i ten okropny USC ale może szybko jutro pójdzie

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No u mnie befzie łatwiej o tyle że może się rozregulowac zresztą już wiem że jeśli zobaczę dwie kreski to już nie będzie taka radość jak wtedy no i jeśli beta znowu mi wyjdzie zła to poprostu będę czekać na koniec ale o czym ja mówię, Boże jeszcze nie minął tydzień od poronienia a ja już o następnych betach a ciekawe co mi na tym wypisie napisali i ten okropny USC ale może szybko jutro pójdzie
    To dobrze że o tym mówisz przynajmniej psychicznie już inaczej do tego podchodzisz strata napewno boli ale już widać że jest lepiej niż było :-) oby tak dalej :-)

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:15

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Dawno nie miałam tak chujowego dnia jak dziś... walę już to HSG jutro. To znaczy idę, ale opadłam z sił po tych wiadomościach. Płakać mi się chce jak o tym wszystkim myślę...
    A jeszcze na dodatek coś się dzieje z moim mężem - jutro idzie do neurologa, bo od jakiegoś czasu stopniowo traci czucie w kilku palcach lewej ręki i od wczoraj doszło do tego jeszcze lewe kolano. Masakra jakaś :(

    Może to ciesnia nadgarstka czy coś takiego mój tesciu miał to że nie mógł utrzymać szklanki ale mały zabieg w szpitalu i po problemie :)

    Mój mąż będzie miał rezonans głowy bo ma te szumy ale dopiero w przyszłym tygodniu będę umawiać bo będziemy mieli to w pakiecie i ciekawe co wyjdzie, już mu oznajmilam dziś że kupię mu nowe tabletki te fertilman czy coś takiego tu pisalyscie niech je łyka nie zaszkodzi,


    Bianka trzymam dalej kciuki

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Dawno nie miałam tak chujowego dnia jak dziś... walę już to HSG jutro. To znaczy idę, ale opadłam z sił po tych wiadomościach. Płakać mi się chce jak o tym wszystkim myślę...
    A jeszcze na dodatek coś się dzieje z moim mężem - jutro idzie do neurologa, bo od jakiegoś czasu stopniowo traci czucie w kilku palcach lewej ręki i od wczoraj doszło do tego jeszcze lewe kolano. Masakra jakaś :(

    Matko, ten miesiąc miał być dobry a kończy się gorzej niż źle... Daj znać koniecznie jak się dowiesz, co w Twoim mężem i napisz mi po HSG. Mam nadzieję, że będzie bezbolesne i nim się obejrzysz będzie po wszystkim.
    A ja jutro rano lecę na badanie hormonów... mam dziwne przeczucie, że coś na pewno mam na poziomie FATALNYM.

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka ja też trzymam kciuki, żeby było dobrze :*
    :(

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka. Tez trzymam kciuki, zeby sie jeszcze dobrze skonczylo.
    Nie uwazam, ze nie jest Ci dane miec drugiego dziecka. Moze cos sie w organizmie rozjechalo i trzeba to znalezc. Czasami wystqrczy glupi Acard i poronienia sie koncza. Walcz i nie poddawaj sie :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 2237 2238 2239 2240 2241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ