X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże nie dość że z mężem dalej sir nie pogodziłam to jeszcze teściowa mnie tak drażni!! Masakra jutro muszę sobie kupić coś ładnego na poprawę humoru chociaż przy mojej wadze aktualnej może być ciężko...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka bardzo mi przykro :(

    Bluebell a czy maz ostatnio nie miał za dużo stresu ? Tak jak Martyna pisze, stres mógł się do tych dolegliwości przyczynić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 19:35

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlenka spokojnie nie myśl ze laparoskopia się nie powiedzie napewno Ci nie uszkodzi nic wszystko będzie dobrze zobaczysz uda sie ten jeden jeszcze udroznic na Hsg nie zawsze się da a jednak laparo jest dokładniejsze i mogą bez problemu Ci udroznic ja wierzę ze będzie dobrze. Ja mam jeden jajowod niedrozny i nie tracę wiary wiem ze kiedyś się uda

    Marlena24 lubi tę wiadomość

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blubell na która masz jutro hsg? Trzymam kciuki by wszystko ładnie przeszło jak trzeba :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Bajka - pewnie że sobie coś kup :) trzeba sobie jakoś humor poprawić po takim niefajnym dniu.

    Bajka, jak Ty się trzymasz kochana?

    Ja fizycznie dziś jest lepiej brzuch nie boli tylko czasem coś ukluje gdzieś tam... Lekko plamie więc myślę że już jest na końcu czyli w sumie niewiele dłużej niż zwykły @ tylko inaczej wygląda, a psychicznie jutro mam stresujacy dzień bo idę po wypis do szpitala no i do USC po to zaświadczenie bo ponoć mogę zgłosić to do ubezpieczenia, zobaczymy co z tego będzie.
    A poza tym to mama moja już myśli że mam depresję a ja poprostu nie chce tam chodzić codziennie jakoś tak muszę odpocząć od wszystkich chociaż dwa dni...
    A będę jutro ściskac kciuki by cie nic nie bolało i zamek pozytywne wiadomości były po zabiegu

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka87 wrote:
    Ok zrobię sobie napewno. W ogóle to pójdę w kwietniu do lekarza z pakietu medycznego od męża, bo ten mój jest dobry se to kolega i na luzie podchodzi. Mówi żebym nke szukała problemów tam gdzie ich nie ma wiec luz ale pójdę do innego żeby mi wypisał badania naksimum
    A właśnie może bakterie masz jakąś ? Przebadaj się też Ci to wcześniej sugerowalam tyle co możesz zrobić póki co w tym odpuszczczonym cyklu napewno na dobre Ci to wyjdzie .
    Bajka ja też z mężem pokłócona i to bardzo nie odzywam się do niego i się właśnie zastanawiam czy obecny cykl nie będzie czasami straconym cyklem bo niestety ale na siłę nic robić nie będę a tym bardziej jak widzę jak się zachowuje duże dziecko daj palec weźmie rękę. Nie mam sił do niego szkoda że nie mieszkałam z nim przed ślubem zastanowiła bym się dwa razy czy za mąż wychodzić no ale stało się i muszę walczyć o swoje bo nie mam innego wyjścia jak teraz nic nie ugram to później ani tyle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja fizycznie dziś jest lepiej brzuch nie boli tylko czasem coś ukluje gdzieś tam... Lekko plamie więc myślę że już jest na końcu czyli w sumie niewiele dłużej niż zwykły @ tylko inaczej wygląda, a psychicznie jutro mam stresujacy dzień bo idę po wypis do szpitala no i do USC po to zaświadczenie bo ponoć mogę zgłosić to do ubezpieczenia, zobaczymy co z tego będzie.
    A poza tym to mama moja już myśli że mam depresję a ja poprostu nie chce tam chodzić codziennie jakoś tak muszę odpocząć od wszystkich chociaż dwa dni...
    A będę jutro ściskac kciuki by cie nic nie bolało i zamek pozytywne wiadomości były po zabiegu
    A w pracy jak

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 19:58

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Wam ze może w maju znowu ruszymy ale teraz to mi brzydlo jak mało kiedy!

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:16

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Bo to wszystko jest za świeże, żeby od razu o tym myśleć. Jak się trzymasz w ogóle?
    Dobrze, może to głupio wyglada ale ja po tamtym grudniowym bardzo sobie głowę skrzywilam i dlatego teraz w ogóle bez emocjo podeszłam. Także dziś mam po prostu 1 dc i tyle
    Jutro trzymam kciuki kochana :*

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    Bianka87 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dombrusia wrote:
    A w pracy jak

    Ja nie pracuje więc teraz muszę szukać jakiejś teraz to będzie mi zajmować głowę

    Jutro mam zamiar miło zakończyć marzec a w kwietniu może coś uda się coś znałesc jakąś pracę fajnie by było no i zacząć dietę dla nas obojga

    Bianka ja ciebie rozumiem i mam nadzieję że dobrze to odbierzesz ale lepiej ze to biochemiczna niż miałby być zabieg, a może i mi się uda w maju coś działać :) w końcu też jestem rocznik 87 więc to nasza 30 musi być szczęśliwa

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Zuza33 Autorytet
    Postów: 2311 3079

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Zuza, wrócę jeszcze do Twojego pytania :) ćwiczenia bez odpowiedniej diety nic nie dadzą. A to co jesz teraz to za mało - może wyjsć tak, że mimo tego będziesz tyć, bo organizm będzie magazynował wszystko (przez to, że ma dostarczane za mało składników). Ty obiady w ogóle jadasz? Mięso jakieś? Złota zasada jest taka, że do godz. 12-13 mozna jeść wszystko. Rano śniadanie wysokobiałkowe. Obiad: mięso plus jakieś węglowodany (kasza, ryż, od biedy ziemniaki też). Owoce - tylko rano (drugie śniadanie). Warzywa po południu. Wieczorem: warzywa, nabiał lub mięso (bez węglowodanów). W takim rytmie organizm najlepiej metabolizuje i nawet ćwiczenia nie sa potrzebne. Mój mąż zszedł ze 100 kg w listopadzie do 90 teraz :) jeśli oczywiście chces to ćwicz :) na pewno nie zaszkodzi. i koniecznie zapodaj trochę białka na codzień: jajka, serki wiejskie, jogurt naturalny, maślanka, kefir itp. Owsianka tylko na 1 lub 2 śniadanie (to węglowodany, jeśli zjesz na noc, odłożą się, bo leniwy organizm nie ogarnie).

    To żeś pojechała teraz.... ;)
    Jadam obiady ale rzadko mięso bo nie lubię...
    Dobrze moja Dietetyczko wyślij mi jeszcze menu na tydzień i jestem w domu ;-)
    A jeszcze jak ćwiczyć nie każesz to całkiem Cię KOCHAM <3

    Bluebell1984, Ink@ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja nie pracuje więc teraz muszę szukać jakiejś teraz to będzie mi zajmować głowę

    Jutro mam zamiar miło zakończyć marzec a w kwietniu może coś uda się coś znałesc jakąś pracę fajnie by było no i zacząć dietę dla nas obojga

    Bianka ja ciebie rozumiem i mam nadzieję że dobrze to odbierzesz ale lepiej ze to biochemiczna niż miałby być zabieg, a może i mi się uda w maju coś działać :) w końcu też jestem rocznik 87 więc to nasza 30 musi być szczęśliwa
    Pewnie, w maju jadę do Barcelony wiec nie będę myśleć może znowu samo wyjdzie :) ja już 30 miałam w styczniu ale może się zmieszczę z ciąża w tym roku :)
    Jasne ze lepiej, do wczoraj miałam 37 dni cyklu jakby wiec kozę faktycznie typowa biochemiczna

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    Zuza33, Ink@ lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jeszcze przed urodzinami jeszcze mogę na rocznicę, na urodziny mojego albo moje chociaż to wszystko jest koło siebie bo w czerwcu rocznica, lipiec urodziny mojego a w sierpniu moje a jak nie to wrzesień też jest dobry albo każdy inny byle by było:) idealnie by było dostać pracę i zajść w ciąże ale to marzenia:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 2239 2240 2241 2242 2243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ