X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka wielka szkoda, ale podziwiam nastawienie! Bluebell powodzenia jutro na zabiegu! A tonie zuza powodzenia z dieta ;) ja robiłam skalpel chodakowskiej i powiem wam, ze efekty byly nawet szybko widoczne. teraz moj kochany tatus kupil mi (od razu jak sie dowiedział, ze jestem w ciazy) plyte lewandowskiej... odbiore w swieta i przetestuje

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do jedzenia po 18 to mam inne zdanie, bo powinno się ostatni posiłek jeść na 2-3 godz przed snem i o ile faktycznie chodzi się spać o 20-21 to tak o 18 ostatni posiłek, ale nie powinno się mieć zbyt długiego odstępu między kolacja a śniadaniem bo wtedy metabolizm zwalnia mnie tak zawsze uczyli

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:07

    Zuza33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:07

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko siedziałam w pracy i nie wierzyłam w to co się dzieje. Fatalny ten marzec dla większości z nas :(
    Bianka bardzo współczuję, ale fakt faktem to była ciąża biochemiczna, trzeba poszukać przyczyny poronień i jak będziesz gotowa to znów się starać, bo z zajściem to Ty nie masz większych problemów :)
    Bluebell bardzo mocno będę jutro trzymała za Ciebie kciuki tak jak pisałam :*
    Bajka Ty też się tam mocno trzymaj, z każdym dniem będzie Ci lżej (wiem, bo sama to przeżyłam). Byle do przodu :)
    Ja zapisałam się do endokrynologa na wtorek rano zobaczymy co powie na moje TSH.
    Effy fajnie, że jesteś już z nami :)

    Bluebell1984, Effy lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 15:17

    Ink@, Marlena24, Effy lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    Bluebell dobrze radzi, no i plus nic po 18 - ja od swiat Bozego Narodzenia do prawie konca stycznia zgubilam 5 kg,czasami cwiczylam, a potem byly dwie kreski wiec juz nie jedzenie po 18 raczej niemozliwe.
    Ale w odchudzaniu dieta na pierwszym miejscu, a potem cwiczonka :-)

    wybaczcie, ze sie Wam wtracilam :-)

    Ja Ci się zaraz wybaczę :P masz się wtrącać i już :)

    Ink@, Marlena24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Co do jedzenia po 18 to mam inne zdanie, bo powinno się ostatni posiłek jeść na 2-3 godz przed snem i o ile faktycznie chodzi się spać o 20-21 to tak o 18 ostatni posiłek, ale nie powinno się mieć zbyt długiego odstępu między kolacja a śniadaniem bo wtedy metabolizm zwalnia mnie tak zawsze uczyli

    Można jeść przed snem, tylko zależy co :)

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj jutro Myszeczka i nie puszczaj dopóki nie powiem :)

    Zapomniałam napisać wczesniej Effy, że też się bardzo cieszę, że jesteś już z nami :) opowiedz jak było, potrzebujemy trochę odskoczni od tych smutków dzisiaj, więc daj nam się pojarać Twoim urlopem :)

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Marzenia się spełniają Bajka :) tylko niekoniecznie wtedy, kiedy chcemy ;)

    Dokładnie kluczowe jest to co napisałaś niekoniecznie wtedy kiedy chcemy:)


    Myszeczka ja wiem że czas leczy rany, muszę zająć się czymś innym przez ten miesiąc chociaż święta nie będą miłe zapewne ale to tylko dwa dni na szczęście

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    Pewnie niedlugo smigne lulac, a ostatnio dluugo spie hehe wiec chcialam napisac jeszcze dzis..
    Bluebell 3mam kciuki i wierze, ze wszystko bedzie git! :-) Powodzonka jutro i niech moc bedzie z Toba :* :-)

    wszystkim zycze spokojnej nocki :*

    Dziękuję <3 :***

    uwo93e3kugumthmw.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 30 marca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Trzymaj jutro Myszeczka i nie puszczaj dopóki nie powiem :)

    Zapomniałam napisać wczesniej Effy, że też się bardzo cieszę, że jesteś już z nami :) opowiedz jak było, potrzebujemy trochę odskoczni od tych smutków dzisiaj, więc daj nam się pojarać Twoim urlopem :)
    :*****
    Tutaj pieknie każdego dnia coraz cieplej. Byliśmy w Monako czyli formuła 1 jachty Ferrari na kazdym rogu, w Cannes to spacery drinki alkohol free- na plaży przy zachodzie słońca, w st Tropez piękna zieleń motylki pszczółki, sikałam na trawce w krzakach zupełnie jak kiedys na wsi u babci :D piękne winnice po drodze, drzemka na prawie pustej plaży bo przeciez jest w słońcu tylko 30 stopni wiec nie ma jeszcze sezonu ;) mieszkamy w Nicei w bardzo fajnym hotelu jest trochę na uboczu centrum ale idealnie bo parking dzieki temu nie jest płatny na ulicy a mamy auto. Rano jem pyszne rogaliki z dżemem i świeżym soczkiem ze słodziutkich pomarańczy.
    No i niunka w brzuchu leciała pierwszy raz samolotem i kopała mam nadzieje ze jej sie podobało, jednak ma lotnictwo w genach z obydwu stron ;)
    No i znaleźliśmy mieszkanie aż 111 metrow ale mniejsze sprzątnęli ma sprzed nosa. Ale bardzo fajne. W pon bedzie umowa podpisana wstępna.
    No i tyle dobrego na tym marnym padole
    I tak mi smutno :(

    sheerah24, Bluebell1984, Marlena24 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Effy :(

    Cieszę się z Twoich wakacji i super, że mieszkanie będzie :)

    Effy lubi tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell widzę ze juz nie śpisz :) pamiętaj ze wszyscy jesteśmy dziś z Tobą :)

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell powodzenia dziś. Trzymam kciuki kochanie :*

    Effy Dziękuję. Ja nie pracuję, ale też ciężko wziąć wolne na 9 miesięcy od 3i pół letniej córki, obiadów i sprzątania :P Narazie wypracowałam sobie system i robie wszytko na raty, odpoczywając w międzyczasie.
    U mnie niestety wada watroby i ciężko organizmowi zapierdzielać na takich obrotach by utrzymać ciążę i starać się odciążyć wątrobę gdy zaczynam przeginać. A jak wiadomo wątroba bardzo nie lubi wysiłku. W pierwszej ciąży było tak samo niestety.

    Bluebell1984, Effy lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka kotku cieszę się, że jesteś taka silna a jednocześnie jest mi tak cholernie przykro, że Cię to spotkało... Trzymaj się Proszę.

  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane <3
    Melduję się już z izby przyjęć, jestem przyjęta na odddział :O mam nadzieję, że po badaniu mnie wypiszą :P
    no i czekam :) skłamałam pani, że jestem na czczo, bo zjadłam z rana pół bułki z masłem i gorzką kawę (z tego co kojarzę, to takie rzeczy są dopuszczalne). No i mam dzisiaj 7dc i jeszcze niewielkie plamienia po @, mam nadzieję, że mimo tego zrobią co trzeba i będzie z głowy.
    A Wy jak tam dzisiaj? Piszcie coś :)

    Ink@, sheerah24 lubią tę wiadomość

    uwo93e3kugumthmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:08

    Bluebell1984, Ink@, myszeczka89 lubią tę wiadomość

  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    :*****
    Tutaj pieknie każdego dnia coraz cieplej. Byliśmy w Monako czyli formuła 1 jachty Ferrari na kazdym rogu, w Cannes to spacery drinki alkohol free- na plaży przy zachodzie słońca, w st Tropez piękna zieleń motylki pszczółki, sikałam na trawce w krzakach zupełnie jak kiedys na wsi u babci :D piękne winnice po drodze, drzemka na prawie pustej plaży bo przeciez jest w słońcu tylko 30 stopni wiec nie ma jeszcze sezonu ;) mieszkamy w Nicei w bardzo fajnym hotelu jest trochę na uboczu centrum ale idealnie bo parking dzieki temu nie jest płatny na ulicy a mamy auto. Rano jem pyszne rogaliki z dżemem i świeżym soczkiem ze słodziutkich pomarańczy.
    No i niunka w brzuchu leciała pierwszy raz samolotem i kopała mam nadzieje ze jej sie podobało, jednak ma lotnictwo w genach z obydwu stron ;)
    No i znaleźliśmy mieszkanie aż 111 metrow ale mniejsze sprzątnęli ma sprzed nosa. Ale bardzo fajne. W pon bedzie umowa podpisana wstępna.
    No i tyle dobrego na tym marnym padole
    I tak mi smutno :(
    Achh zazdraszczam ;) i wycieczki, i mieszkania, a najbardziej pysznych rogalikow z dżemem ;)

    Effy lubi tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
  • Charlutek Autorytet
    Postów: 440 284

    Wysłany: 31 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluebell1984 wrote:
    Dziękuję Kochane <3
    Melduję się już z izby przyjęć, jestem przyjęta na odddział :O mam nadzieję, że po badaniu mnie wypiszą :P
    no i czekam :) skłamałam pani, że jestem na czczo, bo zjadłam z rana pół bułki z masłem i gorzką kawę (z tego co kojarzę, to takie rzeczy są dopuszczalne). No i mam dzisiaj 7dc i jeszcze niewielkie plamienia po @, mam nadzieję, że mimo tego zrobią co trzeba i będzie z głowy.
    A Wy jak tam dzisiaj? Piszcie coś :)
    Haha, bluebell kłamczuchu Ty! Powodzenia!

    Bluebell1984 lubi tę wiadomość

    7 cs - 1.03 dwie kreseczki (juupi)
    30.10.2017 - Levi <3
    atdc9vvjd3din0tt.png
    https://www.helloforest.pl
‹‹ 2240 2241 2242 2243 2244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ