X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 12 września 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to powodzenia w staraniach trzymam kciuki :) dziewczyny jesteście dzielne ja też czekam do czwartku ale i tak wiem ze będzie @ zawsze jest.

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 września 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Razem z mężem staramy się o bąbelka:) Tydzień temu w niedzielę było przytula nie:) a w poniedziałek ewidentnie miałam owu( ostra kolka po prawej stronie nawet czułam jakby mnie tam coś ciągnęło). Po niej miałam przez kilka dni śluz i od piątki zaczęły Się bóle piersi i bóle podbrzusza. Brzuch mnie boli zupełnie inaczej jak na okres głównie po środku czasem promieniuje na prawa stronę dziś coś czułam po lewej sgronie. To nie jest bol do nie wytrzymania ale jest bardzo męczący ustępuje trochę po śnie i jak poleżę i odpocznę. Wczoraj mierzyłam sobie temp i miałam 37.1 stopni a dziś 37 stopni. Dodam że dopiero w niedziele mam dostać okresu. Czy którąś miała podobnie jak ja? Czy to już mogą być początki wczesnej ciąży? Już nie mogę doczekać się niedzieli żeby zrobić test:)) Pozdrawiam

    Niecierpliwa
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 12 września 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naatka z całego serducha życzę Ci oby to był Babel :) ale to trochę za wcześnie poczekaj cierpliwie do niedzieli już niedługo:) Mnie też coś ciągnie po lewej stronie szczególnie jak leżę piersi pobolewaja ale to może również wrozyc @.

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Naatka z całego serducha życzę Ci oby to był Babel :) ale to trochę za wcześnie poczekaj cierpliwie do niedzieli już niedługo:) Mnie też coś ciągnie po lewej stronie szczególnie jak leżę piersi pobolewaja ale to może również wrozyc @.

    Ewelina dziekuje <3 A wczesniej tez tak mialas na @?
    Naatka, witaj :) miejmy nadzieje ze to bobas ale na wszelki wypadek poczekaj do niedzieli lub nawet do poniedziałku :)

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewuszki za wsparcie:)) powiem Wam że ja już wariuje bo sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśkeć szczególnie że TK być może pierwszy bąbel:)) najgorsze że mam ciężką prace obsługuje klientów w sklepie z wędlinamii brzuch mnie boli gdy naawf delikatnie go opre o lodówkę i chodzę z rozpietymi spodniami bo mam wrażenie ze mnie wzdyma i strasznie mi przeszkadzają... Ja chce już nkedzielę!!!:)) a cl do wcześniejszych moich okresów to Zdarzyło mi się ze juz tydzień wczesniej brzuch mnie pobolewa ale zupełnie inaczej nóż teraz bo yo nie jest bol na okres... No i piersi zaaawsze miałam bardzo wraLiwe po przed @

    Niecierpliwa
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 12 września 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Wioloochna a mierzysz temperaturę? Miesiączkę zawsze masz tak samo? Może sie przesunie?
    Mialam cykle po 33-36 dni lat dwa 28-29 jest opcja ze sie przesunął ale tak właśnie miałam pierwsza ciaza ze się niby skrocil i bach zaciazylam.. Ale zawsze mnie pobolewa lekko brzuch i miałam wilczy apetyt a teraz ni kmpletnie. Temp nie mierzylam bo mam różny grafik inie sposób mierzyć o tej samej godz

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 12 września 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka tez z dwoch testow mi jedna wyszla a @ ani widu ani slychu.. czytalam na jakims forum ze tak ktoras miala ze dlugo nic az w koncu dwie kreski wyszly.. wiec albo nic albo za mało hormonów w moczu

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 12 września 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina2605 wrote:
    Ania to powodzenia w staraniach trzymam kciuki :) dziewczyny jesteście dzielne ja też czekam do czwartku ale i tak wiem ze będzie @ zawsze jest.
    Dokładnie mam tak samo! Nie wierze, w to bym miała takie szczęście. Czekam tylko na ranny spadek temperatury, wie. Ze będzie załamka ;(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 12 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np nigdy nie czułam bólu piersi przed @ ani w trakcie. W ogole to przychodził termin @ i wtedy bolał brzuch kilka godz i przechodził bol i normalnie funkcjonowalam. Ale od czasu kiedy sie staramy to nawet zylki na piersiach mam ( wcześniej nie było ) ale to w moim przypadku nic dobrego nie wrozylo i tak @ przyszła. Co do tego co teraz mnie ciągnie po lewej stronie to nie kojarzę żeby było piersi też jak by mocniej bolą ale wiem ze to różnie może być lepiej się miło rozczarować niż przeżywać. Dziewczyny obyśmy się miło zaskoczyły :)

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 12 września 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glowa do gory dziewczyny nie ma co sie zalamywac ja sama nawet wierze ze ujze jeszcze dwie kreski hihi

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • Bluebell1984 Autorytet
    Postów: 1808 2095

    Wysłany: 12 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:01

    uwo93e3kugumthmw.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 12 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wioloochna wrote:
    Martka tez z dwoch testow mi jedna wyszla a @ ani widu ani slychu.. czytalam na jakims forum ze tak ktoras miala ze dlugo nic az w koncu dwie kreski wyszly.. wiec albo nic albo za mało hormonów w moczu
    Moja znajoma tak miał, dopiero 3 test pozytywny. Ale to dalsza znajoma( bardziej sie z jej mężem lubię niż z nią) wiec nie miałam śmiałości pytać o szczegóły. Trudno powiedzieć jaka czułość testów, z jakiego moczu.
    Natomiast któraś z dziewczyn jeszcze na Kafe wstawiła fotkę 3 rożnych testów wykonanych w tym samym czasie i tylko 1 był pozytywny. Wiec rodzaj testu ma znaczenie.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 12 września 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia dlatego jeszcze mam małą nadzieję..A większą tym bardziej ze nie mam objawow na @ ;)

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 12 września 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę ze troche jest oczekujących na nieprzyjscie @ :)
    Oby pojawily się ll kreseczki.
    Witaj Natka27. Dlugo sie staracie czy l cykl ? Skąd jesteś?
    Bluebell u mnie dopiero @ się skonczyla:) nowy cykl nowa szansa :) moze 5 okaże się szczesliwa :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka dziś poniedziałek do piątku daleko to marne szanse na pozytyw tak szybko. Mo wyszedł test dopiero w terminie @ i to bardzo blada kreska na teście o czułości 10. Zrób test w piątek jeśli malpa nie przyjdzie .

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline29 to tak naprawdę nasz 2,cykl i oby już trafny:)) a jesteśmy z Płocka jest może któraś z tego forum z tego miasta?:))

    Niecierpliwa
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 12 września 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholercia, mam 7dc i powinien się kończyć okres a tu co? Krew. Rano tylko plamienie a teraz na papierze jasna, ale brudna krew... Jakby ze śluzem ;o zaraz lece sobie ziółka zaparzyc :D

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 12 września 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydaje bo w niedziele zrobilam sobie test owulacyjny i wyszedł pozytywny ale mojego podekscytowania i entuzjazmu i tak nie ostudzisz Kate:)) co do temperatury to nigdybtak nie miałam żeby mi było gorąco w sensie od środka przed @ raczej jej w ogóle nie odczuwałam. No nie wiem może to są tylko moje urojenia bo faktycznie na takie objawy wszyscy mi mówią że jest za wcześnie...no nic zobaczymy co niedziela pokaże:)

    Niecierpliwa
  • wioloochna Przyjaciółka
    Postów: 146 22

    Wysłany: 13 września 2016, 04:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z samego rana ;) @ dalej nie ma hihi

    k0kdwn15lpuqv47u.png

    6qw2egz2ziqpqpau.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 13 września 2016, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wioloochna to czekajmy dalej na jej nieprzyjście:)miłego dnia również śpiochom którzy mogą jeszcze pospac :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ