X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 września 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby oby Monia1028:)) a od kiedy te bóle podbrzusza Cię męczą? Bo mnie jużo od około 18 dnia cyklu i trzyma cały czas tylko teraz jakby lżej ale cały czas je czuje...

    Tusia to myślisz że 27 dnia cyklu zrobić test? Bo ostatnio miałam 29 26 i 25 dni jakoś tak srasznke nieregularnie... Mam ochotę zrobić test już 26 dnia cyklu:ppp

    Niecierpliwa
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 14 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina aby to nie @ się rozkrwcala! Kuchcinka koniecznie daj znac. Trzymam kciuki za pozytywny wynik jutrzejszego badania.

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka juz tak z tydzien dobry... i wiesz zaczynalam sie martwic juz bo tez pracuje staram sie nie przemeczac ale najgorsza taka niewiedza kiedy nie widac na usg jeszcze dzidziusia i niewiadomo co tam tak baprawde sie dzieje czy wszystko jest dobrze

    Naatka27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia dzieki za inf przy gorszych skurczach wezmę nospe w takin razie bo do tej pory powstrzymuje sie od leków.
    Nawet z kawy zrezygnowalam zeby wszystko dobrze bylo.. :/

    Tusia_87 lubi tę wiadomość

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 14 września 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuki oby wszystko było dobrze i żeby bol szybko minął:) kuchcinka trzymaj się jutro na badaniach :) A u mnie narazie spokój nic nie ma @ moze jutro przyjdzie

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 14 września 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina a może nie przyjdzie oby nieeee!!! Który dc u ciebie?a temp mierzysz?

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 14 września 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 28 dc tak temp mierze ostatnio było w okolicach 37 a dziś rano 36,87 no zobaczymy nie nastawiam się bo jakoś nigdy nie wychodziło.

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 września 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia a to na kiedy masz termin@? Mnie też cały czas podbrzusze pobolewa i też się martwie czy TK napewno to o czym każda z nas na tym forum czeka:) a najgorsze że mam cieKa prace po 8 godzin stoję przy ladzie i sprzedaje wędliny... Najgorzej się boje jak bd musiała KSC na chłodnkę i 10- kg kartony układać....

    Niecierpliwa
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 14 września 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naatka kobiecie w ciazy nie wolno dźwigać, wiec jeśli okarze sie ze sie udało, to albo l4 albo trzeba będzie powiedzieć w miarę wczesnie w pracy by Cie oszczędzali

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 14 września 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naatka A kiedy masz termin @ Olcia ma rację z tym ze nie możesz dźwigać

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 14 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o tym mysle, bo codziennie rano zdarza mi sie trochę dźwignąć w pracy. Taka specyfika. Może to nie są jakieś mega ciężary ale zawsze. Nikt nie będzie za mnie tego robił, a mowić tez bym nie chciała za wczesnie. Będę musiała to jakoś sprytnie rozegrać:).
    Oglądałam na TLC ( urywkowo) program o in vitro. Popłakałam sie:( .

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 września 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dziewczynki z jednej strony jeszcze Noe chce nic mówić BB o 2 miesiące temu miałam podobne objawy tzn bol brzucha bol piersi ale do tego miałam wzdecia a na poczatku biegunkę nudności i powiedzialam w pracy że podejrzewam ciążę wiec mnie oszczedzali a potem okazało się że do było zatrucie i l4 na tydzień...:pp ale u mnie beta w Płocku chyba z 40 zł kosztuje bo jak wtedy zrobilam beta HCG i TSH platnie to zapłaciłam około 70,ziko...

    Niecierpliwa
  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 września 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ mam niby dostać 18.08 ale mam ostatnio nieregularne cykle...

    nana266 lubi tę wiadomość

    Niecierpliwa
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 14 września 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    A ja myśle ze absolutnie nie ma co mowić pracodawcy o ciąży do póki nie wiemy czy w niej jesteśmy. Moim zdaniem to troche niepoważne... Wiadomo ze w ciąży trzeba sie oszczędzać, ale nie popadajmy w paranoje... Natka jeśli sie okaże ze jesteś w ciąży to powiedz o tym od razu bo wtedy przysługuje Ci specjalne traktowanie lub idź na L4. Wiadomo ze w ciąży nie można sie przeciążać, ale ciąża nie oznacza tez ze trzeba leżeć 9 miesięcy brzuchem do góry. Jeżeli ciąża sie prawidłowo rozwija to normalne funkcjonowanie w pracy po 8h dziennie nie powinno zaszkodzić :)
    Kuchcinka nikt tu nie pisze, by informować o ciazy zanim sie II nie zobaczy. Natomiast niepoważne to dźwiganie palet po 10kg nawet na samym poczatku ciazy.
    Nie każdy ma prace biurowa i jedynym wysiłkiem w niej to podniesienie szklanki wody do ust. Nawet w biurze zdarza sie dźwiganie kartonu z 5 ryzami papieru. I wtedy co powiesz kolezance z pracy? Ja tego nie zrobię? Przynieś Ty? Trzeba to mądrze rozegrać;). Oczywiście to przykład i nie miej mi go za złe bo nie jest to atak w Twoja stronę. Tylko mysle ze w każdej pracy zdarza sie wysiłek fizyczny i nie zawsze pracują faceci których można poprosić o pomoc.
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2016, 23:14

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 września 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojniecdziewczynki dam rade:) na szczęście mam dobre koleżanki w pracy które mnie raczej napewno wyręczą z tego bo ostatnio też je o to poprosiłam tylko żeby znowu się nie okazało że to co innego...:ppp

    Niecierpliwa
  • ania122 Przyjaciółka
    Postów: 250 36

    Wysłany: 14 września 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze dopiero teraz się odzywam, ale nie jestem w stanie zbytnio nadrabiac i pisać :( Poklocilam się ostro z K, do tego strasznie się czuje... Masakra. Dobrej nocy dziewczynki :(

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 15 września 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje sie rano robić test ;( nie chce mieć beznadziejnego dnia. Jeszcze jutro zaczynam 0'5 h wcześniej niż zwykle. Eh !!!! Cos czuje ze będzie negat :( buuuu!
    Cały wieczór czuje takie ciągniecie z lewej strony. Ciągnie znika na kilkanaście minut i znów ciągnie. Albo @ lobo dobre wieści. Szanse 50/50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 00:19

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 15 września 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia trzymam mocno kciuki! :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 15 września 2016, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaa trzymam kciuki za dzisiejszy test i czekam na wieści! Dobreee wiesciii !!!

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Ewelina2605 Autorytet
    Postów: 1242 597

    Wysłany: 15 września 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia ja też trzymam kciuki przekaz nam dobre wiadomości :) mi dziś tem spadła do 36,7 więc pewnie dziś dostanę @

    bfaregz28gz5h2oi.png
    31 lat - 16cs - ostatnia @ 06.04
    4 cykl z CLO
    2 IUI- :(
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ