Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...
Odpowiedz

Starania o dziecko 2016 - 2017 cd KAFE...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:04

    Effy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 19:24

    nick nieaktualny, Effy lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 19:24

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stella_88 wrote:
    dokształciłaś chłopa? czy może nadal w nieświadomości zyje? :P
    Nie uświadamiałam go, może ten zaszczyt miała któraś z jego kolejnych dziewczyn. Chłop był prawiczkiem, więc można mu to wybaczyć :P

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    mój ma 190 cm wzrostu.. ja nie jestem niska mam 174 cm, a przy nim mała się czuję :-P a wasi są wyżsi :-D
    No moj mąż waży ponad dwa razy tyle co ja i naprawde nie ma grama tłuszczu. Ale to jest przesada. Mógłby byc trochę niższy bo czuje sie czasem jak hobbit :D no ale co zrobisz nic nie zrobisz.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu zrobiło się tu wesoło :D

    Wojcinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 19:19

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Natka2 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2017, 08:04

    Wojcinka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    A nie mówiłam? Odpowiedni temat i od razu atmosfera lepsza ;) chyba kiedyś o naszym forum książkę napisze bo to co tu mamy jest po prostu zajebiste :D szkoda tylko ze teraz kiedy sie zabawnie zrobiło zniknęły Natka i Martynka ;) :D
    Niech żałują :)

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    No moj mąż waży ponad dwa razy tyle co ja i naprawde nie ma grama tłuszczu. Ale to jest przesada. Mógłby byc trochę niższy bo czuje sie czasem jak hobbit :D no ale co zrobisz nic nie zrobisz.

    hobbit.. nie noo :-D

    terapie śmiechową uważam za otwartą :-D :-D

    Effy lubi tę wiadomość

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1625

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Nie no nie wierze ze tamat sie przyjął hahah ;) ale spoko ja sie nie przyznam ilu miałam partnerów przed mężem ale sporo ich było i sie tego nie wstydzę bo było fajnie ;) ale pamietam jak z jednym chłopakiem sie spotykałam na 1 roku studiów i mieliśmy sie pierwszy raz bzykać a on mówi ze musi iść gumki kupić ALE bedzie problem ze znalezieniem bo on potrzebuje xxs i powiedział to z totalnym luzem ze odebrałam to jako żart i pomyslałam ze pewnie sie zgrywa i informuje mnie w ten sposób ze ma dużego :P porem jednak okazało sie ze nie żartował i ja biedna nawet nie poczułam jak we mnie wchodzi Hahaha no serio koleś miał penisa w zwodzie wielkości kciuka :P
    To mi sie przypomina scena " sex w wielkim mieście" jak Samanta mówi do gościa " wejdź" on na to " juz wszedłem" ona na to Z wielkim zdziwieniem " takkkkk?????!!!!"
    Jedna z moich ulubionych scen ;)

    Effy, nick nieaktualny, Wojcinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effy wrote:
    No moj mąż waży ponad dwa razy tyle co ja i naprawde nie ma grama tłuszczu. Ale to jest przesada. Mógłby byc trochę niższy bo czuje sie czasem jak hobbit :D no ale co zrobisz nic nie zrobisz.
    Mam to samo! Dlatego jestem jego myszeczką :D

    Effy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stella_88 wrote:
    ło to ja krasnolud jestem w tym towarzystwie :) a Waszym mężom to bym pod nogami przeszła :)
    a co tam !podobno Małe jest piękne- no chyba że trafi na VIOLĘ :p

    haha.. nie wytrzymiee normalnie.. :-P

    Effy lubi tę wiadomość

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ja mam 171 mój mąż 197 i jest super , poprzedni mój facet tez miał 196 , ale kiedy spotykałam sie z chłopakiem ze wzrostem 178 i był dramat. No czułam sie przy nim jak słoń
    A powiedz mi Kuchcinka nie boisz sie że Wam wyorśnie córa na jakąś wielkoludkę? Bo o syna to ja się nie martwię ale jak dziewczynka bedzie miała 187 cm to ja ona biedna sobie męża znajdzie :D Wy macie podobne parametry do nas po zsumowaniu :P

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszeczka89 wrote:
    Mam to samo! Dlatego jestem jego myszeczką :D

    ooo jak sweetaśnie :D ja mam ksywe wiewiór bo wpierdalam orzechy hah :-D

  • myszeczka89 Autorytet
    Postów: 759 924

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    ooo jak sweetaśnie :D ja mam ksywe wiewiór bo wpierdalam orzechy hah :-D
    Moja Wiewióreczka :* też słodko :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchy3e3kyk7nftnx.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 19:20

    nick nieaktualny, Effy, myszeczka89, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Natka2 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Kiedyś był temat seksu w miejscu publicznym, ale ja miałam wtedy parszywy humor wiec nie chciało mi sie wypowiadać ale teraz Wam opowiem historie życia.

    W 2010 byłam odwiedzić koleżankę która pracowała na Cyprze, gdzie poznałam takiego zajebistego Brytyjczyka, cudowny człowiek do dnia dzisiejszego jedna z najfajsznisjzych osób jakie w życiu poznałam :)
    Pomijając fakt ze bzykalismy sie wszędzie, na basenie w biały dzien, w morzu w biały dzien, w nocy w budzące ratownika, na płazy itd to ostatniej nocy na molo jak bylismy cała grupa w 5 osób dołączyła sie do nas para Litwinów. Oni byli mega dziwni i dość szybko zaczęli mowić ze maja otwarty związek. My za to mieliśmy od cholery alkoholu, którym mozna byłoby upić nie jeden bar. Wszyscy z Litwinami włącznie szybko sie upilismy i ci Litwini zaporoponowali mi i temu Brytyjczykowi z którym stanowilam tak jakby pare swingowanie :O grzecznie odmówiliśmy a oni machnęli na to ręka i zaczęli sie rozbierać i bzykać centralnie przed nami na naszych oczach na molo w środku nocy. Kuźwa słowo daje od nich dzieliło nas moze jakies 0,5 metra :P no ale nic, wszyscy bylismy tak pijani ze sie tym nie przejęliśmy, oni sie bzykali a my odeszliśmy jakiś metr dalej odwróciliśmy sie od nich i piliśmy dalej. Potem zaczęło sie nagie pływanie w morzu , ale jak Litwini postanowili sie przyłączyć to my zrezygnowaliśmy :P koniec końców był taki ze wszyscy sobie poszli - Litwini i nasni znajomi - zostałam tylko ja z tym Brytyjczykiem i stwierdziliśmy ze my tez będziemy sie kochać na molo :P jak pomyśleliśmy tak zrobiliśmy i po kilka minutach zorientowaliśmy sie ze z brzegu morza oberwuje nas jakiś lokalny mieszkaniec :P i tu przyznaje sie bez bicia ze mój partner chciał skończyć bo sie zawstydził a ja mu powiedzialam zeby o tym nie myślał i kontynuował Haha ten Cypryjczyk był na tyle daleko ze nie widział naszych twarzy tylko zarys tak samo jak my widzieliśmy jego :P było zajebistecie ;)

    normalnie jak w jakimś filmie :-P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ink@ wrote:
    normalnie jak w jakimś filmie :-P
    Żebyś wiedziała :) to była przygoda mojego życia :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam na przykład seks w naszym polskim parowozie PKP i to na korytarzu i do tej pory nie wiem kim ja kiedys byłam i jak to robiłam :D bo teraz umarłabym ze stresu na zawał, zanim by sie w ogóle coś wydarzyło :D

    nick nieaktualny, Wojcinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ckai3e3kx36ebscz.png
‹‹ 592 593 594 595 596 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ