X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 lipca 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Aleksandro :-D
    Napisz nam coś o sobie.

    Czarna81
    22 cs.
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 19 lipca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aleksandro.
    I mnie to było tak dziwnie. Brzuch nie bolał. Dwa dnie przed terminem @ miałam takie stróżki krwi na papierze. Myślałam ze to @ przyszła wcześniej. Dwa dni później zrobiłam test i wyszedł bladzioch. Wszystkie dziewczyny fo widziały a ja nie. Powtórzyła test i wyszedł już wyraźnie.
    Teraz brzuch czasem boli jakby mi ktoś balon pompował w środku i trochę ciągnie.

    Czarna i Cccierpliwa trzymam kciuki, wysyłam do Was mnóstwo wirusów na ciąże. I do reszty też. A co niech się dzieje :D

    KLM89 lubi tę wiadomość

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Poznania, niedawno skończyłam studia, pracuję :) O dzidziusia tak na poważnie dopiero zaczęliśmy niedawno się starać ;) Mam długie cykle ok 38dni. Ten cykl jakiś dziwny jest szczyt śluzu miałam w niedzielę myślałam że wtedy też była owulacja ale temp dopiero mi dzisiaj wzrosła, zobaczymy jak będzie jutro ;) boli mnie też podbrzusze jest to taki tępy ból, zobaczymy jak będzie dalej, mam zamiar testować 31 o ile wcześniej nie przyjdzie @

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło mi będzie z Wami na forum zawsze to raźniej porozmawiać z kimś w podobnej sytuacji ;)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Czarna super! To co zachodzimy razem?
    Cccierpliwa pragnę tego bardziej niż wygranej szóstki w totolotka hahaha

    KLM89, Cccierpliwa lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 powiedz też coś więcej o sobie ;)

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna cierpliwa zasiskam kciuki❤ jejku Dłukachna Infinito jak te wasze robaczki nam pięknie rosną
    Witaj Aleksandro witamy Cię na forum uwierz uzyskasz tu wsparcie,pozytywną energię a także opieprz jak zasłużysz ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 20:24

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostałam zlecenie na wykonanie mini barku w kształcie globusa z czego bardzo sie cieszę ponieważ bede pochlonieta tworzeniem mniej bede myslala o zajsciu w ciąże mam nadzieję ze mi to dobrze zrobi

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • dłukachna Autorytet
    Postów: 615 487

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama chłopaków to Ty artystka jesteś. Barek w kształcie globusa to musi być skomplikowane. Przynajmniej dla takiego laika jak ja :D.

    dłukachna

    201408201880.png

    201802021578.png

    201912065365.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie ;)
    Mama chlopakow a Ty czym się zajmujesz? :)

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ogólnie samouk uwielbiam robić coś z niczego. Globus juz schnie robiłam go na balonie masa papierowa jutro dojdą kolejne warstwy później będzie magia rysowania. A z zawodu jestem terapeutą zajęciowym ☺

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie! :) takie coś jest też właśnie dobre bo nie będziesz myślała o staraniach tylko się oderwiesz od tego ;)

    Terapeuta zajęciowy? To chyba ciekawa praca ;) pracujesz w zawodzie? :)

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa praca z dzieciaczkami chorymi. Niestety nie pracuje wychowuje synow. W roku szkolnym co dwa tygodnie prowadzę zajęcia w szkole moich dzieci pokazuje dzieciakom jak poprzez prace reczne tworzenie wyklejanie itp. można poprawić swoja sprawność manualną

    KLM89, Czrna 81, lerka2016 lubią tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ;) taka praca jest naprawdę fajna i przede wszystkim bardzo satysfakcjonująca ;)

  • mama chlopakow Autorytet
    Postów: 333 187

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak i bardzo pomocna w życiu codziennym

    KLM89 lubi tę wiadomość

    [*]Aniołek 8tc-sierpień 2017
    Mama dwóch wspaniałych chłopców
    Czar prysł sierpień -koniec starań
    Żyje chwilą......Aga
  • KLM89 Autorytet
    Postów: 320 201

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Wróciłam z pracy :) jest czas na relaks i spokojne napisanie do Was bo tak pomiędzy ludźmi to ciężko ;)
    Witamy nową koleżankę :)
    Tak poza tym to kończy mi się dzisiaj okres ,a ogólnie to i tak był jakiś słaby więc za chwilę możemy z mężem fikać koziołki :P wtedy kiedy będzie ochota, nie kiedy odpowiedni śluz i dzień :D ,a na urlopie pewnie codziennie :D Ale mnie wzięło na uzewnętrznianie się :P
    Zjadłam kolacyjkę i biorę się zaaaa... oglądanie serialu :D
    Miłego wieczorku Kochane :*

    Czrna 81, Aleksandra0000, mama chlopakow, MajciaC lubią tę wiadomość

  • Aniolek27 Koleżanka
    Postów: 42 26

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Kochane jestem po monitoringu. Nie wszystkie jajeczka pękły, ale jakieś napewno bo pokazywała mi ciałko żółte. Miałam owulację!!!!! Jupiii! Macica niestety nie jest ładna, jakaś taka zbita, więc może się nie udać... Ale sam fakt że miałam owulację jest dla mnie mega szczęściem! :-D :-D :-D
    Super!!! Cudne wieści! Temperaturę masz piękna kochana mówię ci że się uda :)

    KLM89, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    5797d4a935559cc35b704fd79e547c0a.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wy ile już się staracie?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KLM "fikać koziołki" hahaha! Rozbroiłaś mnie :-D

    Aleksandra co tu dużo pisać... Jestem forumową babulinką, mam 36 lat jak Dłukachna i umawiamy się z nią na siedzenie pod piecem i klepanie różańca :-D
    A tak na serio to walczę o swój 8 cs. Moim sukcesem okazała się owulacja wywołana przez clo i ovitrelle. Mała rzecz a cieszy! :-D Mam fajnego syna, 9latka, który najbardziej na świecie marzy o rodzeństwie.

    KLM89, dłukachna, mama chlopakow, MajciaC lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 19 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolek27 wrote:
    Super!!! Cudne wieści! Temperaturę masz piękna kochana mówię ci że się uda :)
    A mi bardzo podoba się twój wykresik :-D Nie wiem czy na temp nie ma wpływu duphaston. Pani dr test ciążowy kazała robić tydzień po odstawieniu dupka, o ile oczywiście nie przyszła by @. A przyjść może już nawet 2 dni po odstawieniu. Jak przyjdzie to znowu ruszam z clo, tylko tym razem będę codziennie pić czerwone wino! W zeszłym cyklu piłam i endo było piękne a w tym cyklu olałam i teraz mam za swoje. Ech, a tak go nie lubię...

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ