X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..
Odpowiedz

Starania o Dziecko 2017/2018 cd kafe..

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 maja 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie witam tego pięknego poranka :-D

    Femme i jak tam przyszła @ czy się ociąga ? Ty nam tu śladem Michalinki serwujesz emocje ;-)

    A właśnie chciałam zapytać jak tam nasze fasolinki? Michalinko i Miszko napiszcie co tam u Was. Jak nie piszecie to te wasze wiruski słabo się roznoszą ♡

    Czarna81
    22 cs.
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inffinito22 wrote:
    Pewnie ;) witamy wśród dość pokaźnego grona świrusek :D
    Może napiszesz nam co nieco o swoich starankach ? :)

    No więc mam 27 lat, mąż 32 lata, małżeństwem jesteśmy od września 2016, po 4,5 roku związku. o dziecko staramy się od stycznia, w kwietniu się udało, ale niestety ciąża biochemiczna :(
    wczoraj pozbyłam się zęba przez którego miałam ropę na dziąśle i prawdopodobnie przez ten stan zapalny zarodek obumarł...
    mąż jeździ na tirach więc nasze starania są mocno ograniczone,
    robiłam badania hormonalne tym szcześcilo-tragicznym cyklu i wszystko ok

    hemoglobina 15,0 (12-16)
    TSH 1,180 ( 0,27-4,2)
    LH 4,93
    Estradiol 141,60
    Prolaktyna 283 (102-496)
    Badania robiłam będąc w 3 DC.

    teraz w pon powtarzam badania krwi, zrobię CRP, FSH, i prolaktynę.
    mam nie zdiagnozowane plamienia przed okresem, w cyklu w którym załapałam miałam długo plamienia a progesteron spad drastycznie z 18,8 w 23 dc do 1,19 w 36 dc gdy już wiedziałam że jestem w ciąży, niestety poroniłam, i teraz już prawie się oczyściło. beta spadła już do 8,4 wczoraj, więc objedzie się bez łyżeczkowania.
    mam zamiar zmienić lekarza bo moja poprzednia gin w sumie bagatelizowała moje obawy o zajście w ciążę.
    w czerwcu po kolejnej @ idę prywatnie.
    no to tyle o mnie.
    mam nadzieję że uda się po raz kolejny zaskoczyć i ciążę donosić.

    Paula95, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia napewno sie uda kochana, trzeba wierzyc, i zmiwn ginekologa na takiego z ktorego jestes zadowolna, bo to bardzo duzo robi. a jak dlugo aie oczyszczalo? bo u mnie juz tydzien i tak bardzo chce zeby sie juz skonczylo:(,trzymam kciuki za ciebie

    A jak tam pogoda u was dzisiaj?? Bo u nas w Angli zimno i bedzie padac chyba:/ taki 'piekny' maj

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    witam mogę dołączyć? :)
    No nie wiem jak to sie stało że przeoczyłam Twój post...
    Witamy,witamy i serdecznie zapraszamy♡
    Na początek chciałam Ci powiedzieć że bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ♥♥♥ Zobaczysz że los sie jeszcze uśmiechnie. Wsparcie u nas masz jak w banku :-)

    KLM89, Paula95, Agusia_pia lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia śpiąca królewno, jak tam? Ze szwagierką wszystko o.k.? Musiałaś jeszcze jechac do szpitala?

    Czarna81
    22 cs.
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    Agusia napewno sie uda kochana, trzeba wierzyc, i zmiwn ginekologa na takiego z ktorego jestes zadowolna, bo to bardzo duzo robi. a jak dlugo aie oczyszczalo? bo u mnie juz tydzien i tak bardzo chce zeby sie juz skonczylo:(,trzymam kciuki za ciebie

    A jak tam pogoda u was dzisiaj?? Bo u nas w Angli zimno i bedzie padac chyba:/ taki 'piekny' maj

    wiesz co w sumie już skończyło się oczysczać, edno miałam liche 10 mm więc dużo tego nie było ale w dniu ovu pewnie było większe przez połowę tego cyklu plamiłam więc samo z siebie trochę się uszczupliło. dziś już nie ma krwi tylko śluz brązowy, ale podbrzusze dziś trochę boli beta spadła wczoraj już 8,4 także nie będzie chyba trzeba łyżeczkować.
    a u Ciebie już tydzień? współczuję :*

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w miarę ciepło ale nie ma słońca i jest ponuro :(

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Melodia__84 Autorytet
    Postów: 351 201

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ktorych nie powitalam ;-)

    Z powodu strat bardzo mi przykro i tule mocno

    Paula95 lubi tę wiadomość

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    wiesz co w sumie już skończyło się oczysczać, edno miałam liche 10 mm więc dużo tego nie było ale w dniu ovu pewnie było większe przez połowę tego cyklu plamiłam więc samo z siebie trochę się uszczupliło. dziś już nie ma krwi tylko śluz brązowy, ale podbrzusze dziś trochę boli beta spadła wczoraj już 8,4 także nie będzie chyba trzeba łyżeczkować.
    a u Ciebie już tydzień? współczuję :*
    To dobrze ze nie bedzie, chyba lepiej jak sie samo oczysci...

    Wiesz tak mi sie zdaje ze tydzien, bo w poprzedni weekend lekkie plamienie mi sie zaczelo i bardzo bolal brzuch, ale zaczelam mocno krwawic dopiero w poniedzialek wieczorem wiec sama nie wiem :(, ohh chce zebysmy mialy to juz za soba i zebysmy mogly znow probowac.

    Milego dnia dziewczynki, mam duzo zajec dzisiaj plus grill u znajomych a wcale nie mam ochoty, najlepiej bym spedzila caly dzien w lozko, jaka mala depresja mnie chyba zlapala.Wiec jutro sie odezwe

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula ja zaczęłam krwawić we wtorek w pracy koło 15 i tak już sobie leciało w sumie brzuch bolał wieczorem mocno, w środę leciało mocno, a wczoraj już słabiej wieczorem już plamienie a dziś czysto.
    może to już koniec? oby.
    oj i niech u Ciebie się oczyści abyśmy mogły dalej próbować.
    ja mam teraz antybiotyk na 6 dni więc nie nastawiam się nic a nic na ten cykl.

    Paula95 lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia, Czarna! Jak tam wasze samopoczucie i obserwacje? :D
    Cos nowego?

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie nie najlepiej... Test owulacyjny pokazał że dupa blada. 13dc i ani cienia drugiej kreski. W ostatnim cyklu pozytyw pokazał się dopiero w 23dc. Ale profilaktycznie <3 co drugi dzień, a co, nie zaszkodzi hahaha ;-)

    Za to zaczynam sie już martwić o Majcię... Gdzie ona jest...

    Czarna81
    22 cs.
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Niestety u mnie nie najlepiej... Test owulacyjny pokazał że dupa blada. 13dc i ani cienia drugiej kreski. W ostatnim cyklu pozytyw pokazał się dopiero w 23dc. Ale profilaktycznie <3 co drugi dzień, a co, nie zaszkodzi hahaha ;-)

    Za to zaczynam sie już martwić o Majcię... Gdzie ona jest...

    A pewnie, że tak :D PROFILAKTYCZNIE, zawsze dobrze!
    No to jeszcze trochę masz czasu do owu. Choć może wcześniej przyjdzie w tym cyklu?

    Własnie też się zastanawiam, gdzie jest Majcia? :)
    Mogłaby chociaż napisać, że wszystko jest ok!

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej :) mam kryzys mały wzięłam młoda na zakupy i jak zwykle rozwaliła troche kasy zeby sie dobrze poczuć.

    Wczoraj był 34 dzien cyklu i do tej pory zawsze to był termin ostateczny. Beta w piątek pokazała 2. Mysle ze musiałam mieć ovu pózniej bo taki śluz miałam gdzieś koło 24 dnia ale najśmieszniejsze jest to ze piersi mi nakurwiaja a znaczy sutki od 30 wtedy kiedy przeważnie dostaje okres.
    Wiecie tak mi smutno jakos teraz zaczynam sie martwić czy moze cos nie tak z prolaktyna.
    :(((

    Tak ogolnie wszystkie dobrego na weekend

  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Już jestem.. W pracy jeszcze dzisiaj byłam.. Nie mam siły, znowu brak energii.. Marzę o tym by zasnąć ale nie mogę.. Bo zajmie mi to pół dnia, a mam na jutro pracę na zaliczenie, moja córka ma karę, więc weekend siedzi w domu, chociaż razem na rower pójdziemy, bo dzisiaj cudnie. Chyba że tak chociaż na pół godzinki oko zamknę ;)

    Ze szwagierką dobrze, podmieniliśmy się z Mężem i on z nią pojechał do szpitala, a ja położyłam się spać.. I tak późno bo ok 23..

    Wiecie co, chyba moja intuicja wariuje.. Wszystko przez te obserwacje, bo mam wrażenie, że może jednak się udało.. Wiecie, takie coś w podświadomości.. I okaże się za kilka dni czy ja zwyczajnie nie zwariowałam..

    Poza tym Mąż wrócił do domu ok 1 w nocy, nie za wiele pamiętam z tego momentu, ale jedno zapamiętałam: Czuję, że głaszcze mnie po brzuchu, delikatnie, okrężnymi ruchami, przebudzam się i pytam czemu nie śpi. A on mi mówi:" Bo myślę o tobie, o nas, o tym, że może tam u Ciebie w brzuszku już jest to maleństwo, nowe życie.. Tak bardzo bym tego chciał.." Boooooże, wymiękłam :) ale i szybko zasnęłam, chyba nawet nic nie odpowiedziałam :)

    Czrna 81, Agusia_pia, Melodia__84 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • MajciaC Autorytet
    Postów: 777 456

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym przeczytałam Was uważnie, witam nowe dziewuszki :) u nas wsparcie i dobry humor jest na porządku dziennym, obyście dobrze się u nas czuły :)opowiadajcie, rozmawiajcie, piszcie ile tylko macie ochotę :)

    Femme, kurczę.. A do lekarza kiedy się wybierasz..?

    Czrna 81, Paula95 lubią tę wiadomość

    ug37cwa1gu19btx1.png
    klz915nmo4mexrtd.png
    wnide6ydqexw1l6i.png
    [38cs]- w sumie 40cykli
    10.01.2006r- córka( 1cs)
    06.2014- początek starań;
    28.04.2017r- HSG-ok
    29.06.2017r- 1-sza wizyta w poradni lecz.niepł.
    2cykle z dupkiem
    7 cykli monitorowanych
    Koniec starań w 2020r. Cieszymy się tym co mamy.
    11.2022- diagnoza endometrioza aktywna- endovelle
  • Inffinito22 Autorytet
    Postów: 699 484

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia Ale kochanego masz tego męża! :)
    Aż się wzruszyłam, jak przeczytałam <3
    A co do Twojej intuicji.. to dobrze, wiesz co myślę! Fasolka pewnie już się rozgościła :D
    Nie wierzę, że nie testujesz, przed @, ja się niecierpliwię a co dopiero Ty :)

    14 cykli starań
    mhsv3e5ef9b9xoxz.png
  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia a właśnie czekam na ta malepe zeby sie umówić jak nie pojawi sie do poniedziałku to rano ide na prolaktyna i postaram sie umówić do lekarza asap :( szlag mnie trafia bo zaczynam sie martwić

  • Femme8286 Ekspertka
    Postów: 171 70

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Majcia za fasolinde

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majcia Ty łobuziaro zdążyłaś mnie już nastraszyć :-D Powiem Ci że nie mogę się już doczekać środy, wtedy chyba będzie już wiadomo,co i jak ;-) Baaaardzo Ci życzę aby była fasolinka ♡ Ale żeby nie było za słodko, to przyznam się że ja mam w tym ukryty cel... A mianowicie po zafasolkowaniu pomaszerujesz na fioletową stronę i założysz dla nas nowy wątek :-D :-D :-D Fioletowa Strona Tytanowych Babek albo coś w tym stylu :-D Pozostawiam twojej inwencji twórczej :-D A jak nam umościsz gniazdko to my tu się sprężymy i szybko do Ciebie dołączymy :-D

    MajciaC, Inffinito22 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ