Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadek bardzo duży, już się nawet nie ma co łudzić. Z 36,9 spadło na 36,45. I d*** zbita :/

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    U mnie według t time dzis zarodek dotarl do macicy:)

    Nie wiem czy jak ovu była wcześniej to czasowo wszystko wychodzi to samo.. Nie znam się..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje dzieciaki miały 2,5 tyg przerwy świątecznej.. dziś wracają do szkoły uffff....
    pogoda Nas nie rozpieszczała więc w większości byliśmy w domu co się udzielało i Im i mi ;) no ale dziś wracamy do normalności :)
    za dużo tutaj mają tego wolnego... i jak tu pracować? ciągle trzeba brać urlop albo zapisywać ich na campsy które są drogie...
    a byłam ostatnio u szefowej po ostatnie dokumenty... i Ona liczy na to że niedługo wrócę do pracy... a ja nie mam wcale takiego zamiaru..

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    U mnie spadek bardzo duży, już się nawet nie ma co łudzić. Z 36,9 spadło na 36,45. I d*** zbita :/
    Margaretka nie biorąc pod uwagę pustych kółeczek to wcale nie spadła. Spróbuj w głowie sobie poprowadzić kreskę od ostatniej prawidłowo mierzonej tempki do dzisiejszej

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    U mnie spadek bardzo duży, już się nawet nie ma co łudzić. Z 36,9 spadło na 36,45. I d*** zbita :/


    Margaret nie smutaj.. Nie ma @ jest nadzieja..

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    U mnie spadek bardzo duży, już się nawet nie ma co łudzić. Z 36,9 spadło na 36,45. I d*** zbita :/
    nie powiedziałabym że dupa zbita.. bo nie wiemy jaka byłaby ta temp o godzinie 8.00 żeby móc ją porównać ...
    poza tym 7 dpo to jakby na zagnieżdżenie wskazywało ;)

    Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram! Gaduaaa dokładnie to samo napisałam :) nawet ovufriend nie bierze pod uwagę tych temperatur do interpretacji wykresu także Margaretka głowa do góry i nie smutaj

    WaldhauzerM, Gaduaaa, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się i ja..

    Gaduaaa, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane <3 Ale już się za bardzo nie nastawiam. Trzymam kciuki za Was ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    zycze wam tygodnia, ktory szybko minie hahaha! za 5 dni mamy weekend! :D

    malo sie ostatnio udzielam ale teraz najgorszy czas - oczekiwanie
    wiec staram sie o tym nie myslec

    co ma byc to bedzie, nie chce sie nakrecac

    bede was podgladac trzymac za wszystkie testujace w kwietniu kciuki :)

    PS. Kasia - nooo super temperatura spada :) niedlugo owulacja i bedziesz jaja wysiadywac :)

    PS1. Margaretka - nie doluj sie - mierzysz o roznych porach - wiec nie patrz na 10:00 tylko na 8:00 :) i dupa zbita moze byc tylko przez meza :D i to podczas igraszek :D

    Margaretka89, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę na śniadanko :) może uda się zjeść i nie zwymiotować hehe

    nick nieaktualny, WaldhauzerM, Margaretka89, 91patka91, Tuliska lubią tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czizas.. Alem padnięta..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Czizas.. Alem padnięta..
    już? dopiero po 8 haha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • TuHa Debiutantka
    Postów: 11 9

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa... Marcowe starania były bardzo intensywne... Tylko czy będzie ich efekt... Jeszcze niedawno nie myślałam o tym, żeby być już mamą. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nie ba i od tej chwili o niczym innym nie marzę. Mam wspaniałego narzeczonego, pracę ( nie o takiej marzyłam i nie po to tyle lat studiowałam, żeby sprzątać ale zawsze jakaś kasa jest ) , mieszkanie... Do pełni szczęścia brakuję słodkiego maluszka... Owocu naszej miłość :)

    nick nieaktualny, Gaduaaa, Kasia1987, nick nieaktualny, Tuliska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek przy poniedziałku :D

    Kurde wg Ovu jestem w trakcie dni plodnych a testy cały czas twardo pokazują jedną kreche... temp tez mi skacze.. góra dół , góra dół...

    Tak się zastanawiam (nigdy wcześniej sie nie interesowalam stad moj brak wiedzy :P) czy choroba i antybiotyk po 22 marca mogły spowodować przesunięcie?

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    już? dopiero po 8 haha
    Położyłam się spać a po 2 godzinach się przebudziłam potem znowu godzina i tyle mojego było..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TuHa wrote:
    Jestem nowa... Marcowe starania były bardzo intensywne... Tylko czy będzie ich efekt... Jeszcze niedawno nie myślałam o tym, żeby być już mamą. Spadło to na mnie jak grom z jasnego nie ba i od tej chwili o niczym innym nie marzę. Mam wspaniałego narzeczonego, pracę ( nie o takiej marzyłam i nie po to tyle lat studiowałam, żeby sprzątać ale zawsze jakaś kasa jest ) , mieszkanie... Do pełni szczęścia brakuję słodkiego maluszka... Owocu naszej miłość :)

    hej Tuha, witamy :)
    i zyczymy slodkiego bobaska :D

    TuHa lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego Sylwia ;)
    Waldi mi też się dzisiaj nic nie chce, a zaplanowałam sobie na dzisiaj plewienie w ogródku. Mam nadzieje że do tej pory mi się zachce :P :P

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dzień Doberek przy poniedziałku :D

    Kurde wg Ovu jestem w trakcie dni plodnych a testy cały czas twardo pokazują jedną kreche... temp tez mi skacze.. góra dół , góra dół...

    Tak się zastanawiam (nigdy wcześniej sie nie interesowalam stad moj brak wiedzy :P) czy choroba i antybiotyk po 22 marca mogły spowodować przesunięcie?
    testami do końca się nie sugeruj.. temp jest najistotniejsza :)
    nie widzę niestety Twojego wykresu :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza a mierzysz temperature? owu moze przesunac wszystko..
    pododno cwiczenia ja przyspieszaja :D
    a ruch po owulacji ulepsza ukrwienie i lepiej sie bobo zagniezdza :D

‹‹ 1081 1082 1083 1084 1085 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ