X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kto wie może specjalne do Ciebie przyjadę :P hehe Nie no przecież sama mam lampę muszę tylko dobre żele kupić, albo lepiej hybrydę spróbuje, i też będę działać ;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapraszam na kawe i ciacho :)
    No to na co czekasz ,kupic zele i działać

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za zaproszenie :) może kiedyś wybiorę się na wycieczke w nieznane hehe ;) Ostatnio miałam trochę wydatków i jakoś nie pomyślałam nawet żeby zamówić, poza tym w pracy nie mogę mieć zbyt długich, ale na wiosnę myślę, że uda mi się zamówić i zrobie sobie takie średniej długości. W hebe widziałam coś takiego próbowałaś może?

    http://www.redcoon.pl/B632323-sally-hansen-Duopack-Miracle-Gel-210_Lakiery?refId=PLA&gclid=CL3AxIHc_soCFWricgodQosDzQ

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ! Co u Was ? Do mnie jeszcze @ nie przyszła. Test w szufladzie czeka w pogotowiu - zrobię w poniedziałek, bo według różnych kalendarzy różnie mi wypada no chyba, że jeszcze dzisiaj przyjdzie....

    Słoneczko u Was świeci, bo u mnie słonecznie, ale zimno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa Witamy cieplutko :) u mnie też słoneczko i przymroziło troszkę ale fajna pogoda na spacerku już byłam także zaczerpnęłam świeżego powietrza, przyjemnie :) Miejmy nadzieję że @ się u Ciebie nie pojawi.

  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Hejka ! Co u Was ? Do mnie jeszcze @ nie przyszła. Test w szufladzie czeka w pogotowiu - zrobię w poniedziałek, bo według różnych kalendarzy różnie mi wypada no chyba, że jeszcze dzisiaj przyjdzie....

    Słoneczko u Was świeci, bo u mnie słonecznie, ale zimno.

    kochana mi test ciążowy wyszedł 18 dni po owu najlepiej to beta jest najpewniejsza.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kochana mi test ciążowy wyszedł 18 dni po owu najlepiej to beta jest najpewniejsza.

    Betę zrobię jak mi będzie się megaa spóźniać nie ma sensu od razu lecieć na betę, ale dzięki cenna uwaga.

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ok wróciłam, przychowek nakarmiony i oddelegowany na sieste do siebie. Ja zaraz druga kawke robię i biorę się za książkę. :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina może w krosnie duzo atrakcji nie ma ale przynajmniej jest tu jedna rzecz ktorA cieszy mnie i miasto,historia szkla i centrum dziedzictwa szkła.
    A co do tych lakerow to powiem ci ze ciekawe tylko lakier chyba bedZie strasznie szybko schodZil.
    U mnie słońce ale wieje strasznie

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś hmmm... ciekawe, muszę swojego namówić i na urlopik się wybrać, jak dostane kilka dni na lato ;) Właśnie zainteresowały mnie te lakiery, jak czytałam na necie to dziewczyny skarżyły się że strasznie długo schnie a poza tym to trzyma jak żele ale sama nie wiem 50zł za to hmmm... to już chyba lepiej hybryde.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lakiery hybrydowe kosztuja 27 zł chyba ze semilaca to juz droższe bo 29zl

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys ale top i baza musi być porzadna bo to jest to co trzyma to w kupie. Ja używam semilac i shellac natomiast lakiery jeszcze cosmatics zone. Tylko te ostatni są dość lejace, i malowanie nimi wymaga wprawy tak by nie zalać skórek.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To lepiej w hybryde zainwestować, czekać nie trzeba aż zaschnie bo ja to nerwus jestem jak mam czekać kiedy lakier wyschnie ;) a tak tylko do lampy i gotowe a kiedy masz zamiar robić?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baza i top mam z semilaca.
    Zastanawiam sie czy nie kupic lakiery z procosmetic

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Procosmetic nigdy nie używałam.

    Ja ostatnio kladlam sobie na skrócone maxymalnie paznokcie czarny. O tak to wyglądało ponad tydzień temu teraz juz odrost mam.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fab004a2d858.jpg

    Tissaia lubi tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie polecam sally hansen cena nieadekwatna do jakości. Ostatnio 15 zł zainwetowałam w eveline magic gel żel + lakier trzyma tydzień bez lampy bez niczego jestem zadowolona tylko baza kolorów słaba.

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka mnie po eveline strasznie sie pazury zniszczyły, ale jak to mówią dla każdego co innego dobre.

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    Patka mnie po eveline strasznie sie pazury zniszczyły, ale jak to mówią dla każdego co innego dobre.
    No właśnie ile ludzi tyle opinii. co do wszystkiego to samo dot. różnych objawów.

  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka dokladnie. :)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kochana mi test ciążowy wyszedł 18 dni po owu najlepiej to beta jest najpewniejsza.

    Matko w końcu wróciłaś... Czyli udało Ci się czy nie??

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ