Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 2 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:

    Jak masz mozliwosc to koniecznie idz do lekarza, bo ten progesteron za niski. Moze przepisze Ci wieksza dawke.

    dzwoniłam dzis do "mojej" przychodni-ale chyba jest zamknięta bo nikt nie odbierał....moja ginka jest wogóle na urlopie do połowy maja...
    dzwonilam tez tam gdzie kiedys chodziłam na nfz i tez cisza...chyba wszyscy majówkuja dziś..:(

    także musze sama sobie zmodyfikowac dawke....biore narazie 50mg a dzien....miałam zwiekszyc do 100mg-ale jak mówisz że taki niski to może jeszcze zwiększyc?? normy progesteronu dla ciąży sa tak rózne jak dla hcg...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 maja 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    dzwoniłam dzis do "mojej" przychodni-ale chyba jest zamknięta bo nikt nie odbierał....moja ginka jest wogóle na urlopie do połowy maja...
    dzwonilam tez tam gdzie kiedys chodziłam na nfz i tez cisza...chyba wszyscy majówkuja dziś..:(

    także musze sama sobie zmodyfikowac dawke....biore narazie 50mg a dzien....miałam zwiekszyc do 100mg-ale jak mówisz że taki niski to może jeszcze zwiększyc?? normy progesteronu dla ciąży sa tak rózne jak dla hcg...

    Ja na dzień dobry miałam 100mg luteiny i 2x1 duphaston ;)

    Allmita lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 2 maja 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zagroszkowane, te co już mają małe pociechy: bierzecie dzieci na ręce? Na kolana? Ja się obawiam dzwigania...

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Ja na dzień dobry miałam 100mg luteiny i 2x1 duphaston ;)

    narazie wezme wiecej luteiny i zobacze...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Majówka w pełni, więc cisza w eterze ;-)

    Elunia!! Gratuluje piękny zaręczyn <3 <3

    Allmita, gratuluję Tobie również <3

    Waldi, co tam u Ciebie choruszku? Coś się nie możesz wygrzebać z tego choróbska Bidulko. Zdrówka! :-D

    Eveli_na... przykro mi.. trzymaj się Dzielna Kobitko <3 <3 <3

    Allmita, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE
    Eveli_na... przykro mi.. trzymaj się Dzielna Kobitko <3 <3 <3[/QUOTE]
    z Ewelina chyba do końca jeszcze nie wiadomo co....może bedzie jednak dobrze..

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina leży i zaciska nogi. Kciuki poproszę.

    Anula1986, Allmita, szuflada, WaldhauzerM, Kim87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki kochana, a jak tam sytuacja na dole? :/

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    Dziewczyny zagroszkowane, te co już mają małe pociechy: bierzecie dzieci na ręce? Na kolana? Ja się obawiam dzwigania...
    Ja na kolana biore ale na rece nie. Tesciowa mi odrazu zabronila


    j36regz209hdv9cb.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.. Po wizycie.. Więc.. Dzidzia zdrowa ma 8 milimetrów aż.. Oprócz dzidzi na jajniku mam torbiel ale pod wpływem Luttagenu ma się zmniejszyć. A antybiotyk mogę brać.. Następna wizyta za 3 tygodnie.. Poniżej mój Misiu <3 <3..i tak myślę.. Jutro muszę jechać złożyć życzenia Tosia pra babci.. Mówić jej?IMG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 19:24

    smerfetkaaa lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.. Po wizycie.. Więc.. Dzidzia zdrowa ma 8 milimetrów aż.. Oprócz dzidzi na jajniku mam torbiel ale pod wpływem Luttagenu ma się zmniejszyć. A antybiotyk mogę brać.. Następna wizyta za 3 tygodnie.. Poniżej mój Misiu <3 <3..i tak myślę.. Jutro muszę jechać złożyć życzenia Tosia pra babci.. Mówić jej? '

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2hp58b5.jpg

    smerfetkaaa, Gaduaaa, nick nieaktualny, szuflada, Caro, anna123, nick nieaktualny, nikola2877, nick nieaktualny, kozamonia lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eveli_na wrote:
    Ewelina leży i zaciska nogi. Kciuki poproszę.

    No to w takiej sytuacji moja Droga mocno zaciskaj, odpoczywaj i trzymam kciuki <3

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • anna123 Autorytet
    Postów: 928 475

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy uzywala ktoras z was krem na rozstepy mustela ?sprawdza sie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 19:58


    j36regz209hdv9cb.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach.. I najważniejsze.. Serduszka nie słyszałam ale widziałam jak bije mocno <3

    smerfetkaaa, Kim87, Caro, nick nieaktualny, kozamonia lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • smerfetkaaa Autorytet
    Postów: 260 128

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobitki ;) mam problem wykres mi wariuje, wyznaczył owu na 14dc potem przestawil na 17dc a we wtorek byłam u gin i powiedziała że owulacja była 15dc lub 16dc rano bo widziała peknięty pęcherzyk. Co o tym sądzicie
    Dodam że 15dc test owu wyszedł pozytywny .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 20:02

    28lat
    Mama aniołka 3.10.2016 (*)
    29.10.2017 (*)
    3 rok starań
  • Malinowa90 Przyjaciółka
    Postów: 67 80

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem Tu nowa.
    Zarejestrowałam się tu, ponieważ szukam wsparcia i cennych rad od osób w podobnej sytuacji:)
    Staram się o dzidziusia już 5 cykli, moje badania wyszły bardzo dobrze, mam prowadzony monitoring cyklu przez ginekolog.
    Przyszły mąż- nie badany na jakość nasienia.
    Jestem już bardzo zestresowana i coraz bardziej zaczynamy się martwić.
    A każdy kolejny @ doprowadza mnie do łez.
    Czy to wszystko przez to że tak bardzo CHCĘ??

    Malinowa90

    ttp://ovufriend.pl/thumb/1cb855d7de88fb8fbd403215f4c33047.png[/img][/url]
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/1dbda50a69e2.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/6f197d9d12dc.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/4161d569c5b7.jpg.html

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Ach.. I najważniejsze.. Serduszka nie słyszałam ale widziałam jak bije mocno <3

    Waldi piekny dzidziuś. Oby nadal rósł zdrowiutko!!!!!!!!! A Tobie życzę abyś się czuła lepiej i mogła się cieszyć w pełni wszystkim!!!!!!!

    WaldhauzerM lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa witam Cię w naszym skromnym gronie!

‹‹ 1652 1653 1654 1655 1656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ