X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super, to sobie poczytam :)
    Dariaa a jak Twók kręgosłup? Żyjesz?

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos żyje jest trochę lepiej po lekach, caly dzień w łóżku mąż kolo mnie skacze nie mogę narzekać :)

    o.n.a. lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Allmita Autorytet
    Postów: 1935 826

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka wrote:
    Allmita, pamiętam nasze "zaangażowanie" z pierwszego cyklu... Ech. Chciałabym wrócić do tamtego momentu i tych wszystkich pięknych emocji. Taka utrata dziewictwa na nowo... Pierwszy raz bez gumki finał w środku - jakież to podniecające było, potem po maratonie w łóżku obserwowanie siebie z zaciekawieniem czy się udało i oczekiwanie w emocjach czy przyjdzie @ czy nie... Jakie to było piękne i naiwne :)

    no cos podobnie...:) bardzo fajne uczucie, takie odkrycie seksu na nowo..:) mam nadzieje że nam to zostanie troche na wiecej niz jeden cykl..;)choc rozumiem ze w końcu wszystko niestety powszednieje...

    https://www.maluchy.pl/li-72886.png
    https://www.maluchy.pl/ci-73456.png
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allmita wrote:
    no cos podobnie...:) bardzo fajne uczucie, takie odkrycie seksu na nowo..:) mam nadzieje że nam to zostanie troche na wiecej niz jeden cykl..;)choc rozumiem ze w końcu wszystko niestety powszednieje...

    Tylko od was zależy czy wam spowszednieje. My po 19 miesiącach nadal dajemy radę. Może nawet jest lepiej niż było. Ale to dzięki temu, że nie pozwalamy sobie na rutynę i nigdy nie robimy nic pod przymusem. Seks zawsze jest z miłości. Chcemy aby nasza dzidzia zrodziła się z prawdziwej, niewymuszonej miłości.

    Odebrałam właśnie wiadro z borowiną. Teraz czekam na koniec @. Może to pomoże :)

    23cs
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla @... Co zrobic.... :( zaczynamy nowy cykl staran... Na razie jestem smutna i zawiedziona. Pewnie zejdzie mi kilka dni zeby to przetrawic.

    28 lat,
    3cs

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Przyszla @... Co zrobic.... :( zaczynamy nowy cykl staran... Na razie jestem smutna i zawiedziona. Pewnie zejdzie mi kilka dni zeby to przetrawic.

    28 lat,
    3cs
    Kasia jak Cię pocieszę, to już czuje ze i u mnie @ za rokiem kwestia dnia może dwóch...
    i zaczynam 54 może 55 cs

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia 1987 przykro mi, wiem ze to może byc głupie ale ja ostatnio jak dostaje @, zamykam się w łazience, robię sobie kąpiel z olejkiem grejfrutowy albo pomarańczowym i wyplakuje wszystkie emocje z całego cyklu, po tym czuje się lepiej, naprawdę mi to pomaga.
    Panakotka a na co ta borowina ?
    Co do tego wymuszonego seksu, wiadomo że lepiej takiego unikać, ale ja np jak mam dni plodne I oboje z partnerem wiemy ze to ten czas to wtedy bardziej działamy, i wcale nie jest to wtedy wymuszony seks,oboje jesteśmy podnieceni wiemy ze się kochamy, i wiem ze jeśli się uda to będzie to dziecko miłości, bo myślę że naprawdę bardzo trzeba się kochać aby tak bardzo tego pragnąc w te dni i tak bardzo działać :)


  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia jesteśmy Z Tobą. Marta ma rację kąpiel pomaga. Proponuje zrób sobie dzień dla siebie

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...żeby zebrać myśli I się odstresować. Jeszcze lampka winka. Nie poddawaj się musisz mieć siłę na kolejny cykl. Wiadomo nie jest łatwo ale nie możemy się dziewczyny poddawać. Jeszcze trochę I też będziemy mamusiami. W nas siła

    martamarta lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za cieple slowa dziewczyny... Jestem pelna nadziei ze nadchodzacy cykl bedzie tym szczesliwym. Marze o tym... Jak kazda z nas... Buziaki dla wszystkich

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy któras Z was wie W jakich warunkach trzeba transportować nasienie na badanie? Chodzi O zrobienie posiewu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 18:00

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Przyszla @... Co zrobic.... :( zaczynamy nowy cykl staran... Na razie jestem smutna i zawiedziona. Pewnie zejdzie mi kilka dni zeby to przetrawic.

    Tulę mocno. Martamarta dobry podsuwa pomysł - czas miesiączki potraktuj jako moment na skupienie się wyłącznie na sobie. Maseczki, manicure, pedicure, wylegiwanie się w wannie pełnej piany. Poproś swoją połówkę o masaż stóp, ramion czy pleców. Będziesz miała chwilę na przetrawienie swojego bólu i uczucia żałoby, a jednocześnie lżej będzie się z tym pogodzić jeśli zadbasz o siebie i sprawisz sobie na pocieszenie trochę przyjemności i relaksu.
    martamarta wrote:
    Panakotka a na co ta borowina ?
    Okłady borowinowe pomagają na zrosty i niedrożności, zwiększają ilość estrogenów, korzystnie wpływają na endometrium, przy zespole LUF i odkwaszają organizm.
    martamarta wrote:
    Co do tego wymuszonego seksu, wiadomo że lepiej takiego unikać, ale ja np jak mam dni plodne I oboje z partnerem wiemy ze to ten czas to wtedy bardziej działamy, i wcale nie jest to wtedy wymuszony seks,oboje jesteśmy podnieceni wiemy ze się kochamy, i wiem ze jeśli się uda to będzie to dziecko miłości, bo myślę że naprawdę bardzo trzeba się kochać aby tak bardzo tego pragnąc w te dni i tak bardzo działać :)
    Ok, super, że Wam się tak udaje. Ale wiele, na prawdę wiele par robi to dosłownie na siłę. Bo trzeba. Zero przyjemności, zabawy i bliskości. Fizyczny akt mechanicznego robienia dziecka. Nic więcej. I o czymś takim myślałam.
    ana1122 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy któras Z was wie W jakich warunkach trzeba transportować nasienie na badanie?

    Transport musi być w temperaturze ciała. Ja wiozłam w staniku pomiędzy cyckami pojemniczek. Tuliłam do serca i modliłam się i dobry wynik.

    23cs
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi O zrobienie posiewu

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Chodzi O zrobienie posiewu

    Jeżeli wiezie się nasienie na posiew, to u nas w laboratorium były takie wymagania.

    23cs
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy dam radę

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo Mam małe. Myślisz że przy minusowych temperaturach też tak da radę? myślałam o jakieś torbie termicznej

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    bo Mam małe. Myślisz że przy minusowych temperaturach też tak da radę? myślałam o jakieś torbie termicznej

    Nie bardzo jest wyjście. Biust nawet mały i tak bardziej otuli pojemnik bo będzie jeszcze pod grubą warstwą ciuchów. Torba termiczna nie utrzyma stałej temperatury.

    23cs
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Dzięki . spróbuje twoim sposobem .

    PanaKotka lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem że na tym forum nie chcemy@ A ja czekam na nią Z niecierpliwością bo ten miesiąc sobie odpuścilismy. Psychika mi trochę odpoczela. Czasami warto dac sobie trochę czasu...

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ja wiem że na tym forum nie chcemy@ A ja czekam na nią Z niecierpliwością bo ten miesiąc sobie odpuścilismy. Psychika mi trochę odpoczela. Czasami warto dac sobie trochę czasu...

    Ja też się cholernie cieszyłam na @. Raz, że 2mce przerwy miałam w stymulacji, dwa, że jak ją dostałam, to w najbardziej symbolicznym momencie jaki tylko może być, trzy, dzisiaj wzięłam lek na stymulację :) @ przyszła wcześniej z czego też się cieszyłam, bo nie musiałam tak długo czekać. Dziś rano wzięłam tabletkę, a po południu już wyraźnie czułam jajniki. Nowy lek, nowy rozdział, nowe nadzieje!

    23cs
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ