Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doberek Wszystkim :)
    U mnie znów biało :/ a było już tak ładnie. Ja dziś już świerzutka po @ także zaczynamy staranka od nowa :) Co do fb to ja niestety nie posiadam a szkoda bo chętnie bym Was wszystkie zobaczyła :) no trudno ale chociaż pogadam ;)

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Doberek Wszystkim :)
    U mnie znów biało :/ a było już tak ładnie. Ja dziś już świerzutka po @ także zaczynamy staranka od nowa :) Co do fb to ja niestety nie posiadam a szkoda bo chętnie bym Was wszystkie zobaczyła :) no trudno ale chociaż pogadam ;)
    Że cooooooo?? Kobieto nie masz Facebook nie żyjesz!! He he

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto nie ma Fb ten z policji :D

    kozamonia, Kasia1987, Sylwia91, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kto nie ma Fb ten z policji :D


    Też dobre ha ha ha

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam kiedyś ale usunęłam i jakoś nie brakuje mi go ;) poza tym czas spędzam tutaj z Wami i jest wesoło :) Zaraz śniadanko trzeba jakieś wszamać a Wy co dziś pysznego jadłyście bądź będziecie jadły? ;)

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Miałam kiedyś ale usunęłam i jakoś nie brakuje mi go ;) poza tym czas spędzam tutaj z Wami i jest wesoło :) Zaraz śniadanko trzeba jakieś wszamać a Wy co dziś pysznego jadłyście bądź będziecie jadły? ;)

    Ja zjadłam chleb żytni z jajecznicą, która składała się z: pomidora, kiełki lucerny, cebuli :D Do tego soczek pomarańczowy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz też więcej czasu spędzam tutaj z Wami niż na fejsie :-)
    Śniadania jeszcze nie jedliśmy, bo dalej lenimy się w łóżku :-) ale mój proponuję owsianke to ja zjem płatki i gotowe

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam grzeję parówy :D hehe jakoś mam smaka z moim. Zjadła bym Twoją kanapkę gdyby pomidora nie było w niej niecierpię, wiem że zdrowy ale mi przez gardło nie przeszedłby poza tym soczek pomarańczowy bym wypiła do dna :D

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam soku w domu :-( zrobię sobie jakąś dobrą herbatkę z miodem

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A ja tam grzeję parówy :D hehe jakoś mam smaka z moim. Zjadła bym Twoją kanapkę gdyby pomidora nie było w niej nie cierpię, wiem że zdrowy ale mi przez gardło nie przeszedłby poza tym soczek pomarańczowy bym wypiła do dna :D
    O ja, nie lubisz? Ja uwieeeelbiam :DDD Potrafię w ciągu dnia wciągnąć z kg pomidorów :D Tak samo uwielbiam oliwki, a wiem, że nie każdemu one podchodzą ;) ja zaś nie cierpię brukselki :/ Fuuj :/ Ohyda :D Piona! Ja soczek pomarańczowy lovciam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 09:24


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Ja teraz też więcej czasu spędzam tutaj z Wami niż na fejsie :-)
    Śniadania jeszcze nie jedliśmy, bo dalej lenimy się w łóżku :-) ale mój proponuję owsianke to ja zjem płatki i gotowe
    Ja sporadycznie jadam owsiankę :) Średnio mi wchodzi, mam wrażenie jakbym ją na siłę jadła :P Wolę wytrawne śniadania :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię pomidorów, oliwek i fety bleee, za to mój uwielbia pomidory a najbardziej sok pomidorowy bleee. Brukselkę bardzo chętnie za to zjem ;) hihi Wypiłam już yerbę teraz pora na Meliskę do śniadania :)

    Kozamonia herbatka z miodkiem na zdrówko :)

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Nie mam soku w domu :-( zrobię sobie jakąś dobrą herbatkę z miodem
    To też jest dobra myśl :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy ranne ptaszki, wypilismy kawe, potem na sobotnie zakupy, teraz wrocilismy i zrobilam mezusiowi sniadanie. Sama tez cos podziubalam i myk na forum nadrabiac ;)
    Nie mialam czasu napisac Wam o dwoch sprawach:
    1- mialam sen ze zrobilam test i byly dwie krechy, dzwonilam do mam, babc i bylam oszalala ze szczescia... Zal bylo sie budzic ;(
    2- 28 dc, tempka jeszcze w gore poszybowala.... Zobaczcie moj wykres- to jakies wariactwo! Nie chce robic sobie nadziei ale niestety zaczelam....;( poza tempka zwykle odczucia, nic szczegolnego poza wrazliwymi piersiami, jak przed okresem....

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Nie lubię pomidorów, oliwek i fety bleee, za to mój uwielbia pomidory a najbardziej sok pomidorowy bleee. Brukselkę bardzo chętnie za to zjem ;) hihi Wypiłam już yerbę teraz pora na Meliskę do śniadania :)

    OMG :D Wszystko co wymieniłaś to ja z przyjemnością wcinam :D Co do melisy to mój partner nie może jej pić :/ Na niego działa odwrotnie... :o


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się też w środę snily dwie kreski a od razu po przebudzeniu temp w dół i wieczorem @ :-(

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    My jestesmy ranne ptaszki, wypilismy kawe, potem na sobotnie zakupy, teraz wrocilismy i zrobilam mezusiowi sniadanie. Sama tez cos podziubalam i myk na forum nadrabiac ;)
    Nie mialam czasu napisac Wam o dwoch sprawach:
    1- mialam sen ze zrobilam test i byly dwie krechy, dzwonilam do mam, babc i bylam oszalala ze szczescia... Zal bylo sie budzic ;(
    2- 28 dc, tempka jeszcze w gore poszybowala.... Zobaczcie moj wykres- to jakies wariactwo! Nie chce robic sobie nadziei ale niestety zaczelam....;( poza tempka zwykle odczucia, nic szczegolnego poza wrazliwymi piersiami, jak przed okresem....

    Oby się ten sen spełnił! :)
    Ja zauważyłam, że prawie nigdy nie mam wrażliwych piersi... Niezmiernie rzadko w moim przypadku zdarza się ból cycków :/ Ciekawe...


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • eveli_na Autorytet
    Postów: 1663 893

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wciagnelam śniadanie u nas dzis na tapecie owsianka z dodatkiem truskawek lub opcjonalnie dla marudzacych z syropem klonowym.
    Natomiast najmlodsza wybrala granole z jogurtem. :D

    Do picia kawa ale to w ogóle nie podlega dyskusji, w sensie dla mnie bo dzieci pozostaly przy soku jakblkowymn;)

    L.07', N.10', B.12', G.16' <3
    Kz9n.png
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Mnie się też w środę snily dwie kreski a od razu po przebudzeniu temp w dół i wieczorem @ :-(
    Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zjawią się u Ciebie dwie kreseczki :) Ehh też bym chciała :)


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas inna ;) ale uwielbiam warzywa brokuły, brukselka, szpinak królik ze mnie :)

    Kasia 3mam kciuki by sen się ziścił :)

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ