Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zarcia u mnie zawsze duzo;-) czym chata bogata częstujecie sie :-**

    daga_00, Evelin lubią tę wiadomość

    <3
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Kurcze bo ten 2 etap jest przerabany oczekiwanie, analiza wykresu, wzloty i upadki tempek, urojone objawy, az w koncu testowanie i doszukiwanie sie bladziocha:-/ dlatego w tym cyklu chyba odpuszczam mierzenie tempki w 2 fazie. Co ma
    Byc to bedzie robota zrobiona owu za mna i chyba odstawiam termometr na ten czas.
    Ja kurcze jestem mega spokojna... w ogóle się jakoś nie nakręcam... może to wynika z faktu, że jestem już Mamą.. tak czy siak.. trzeba czym innym głowę zająć :D

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Dziewczynki zarcia u mnie zawsze duzo;-) czym chata bogata częstujecie sie :-**
    Dziękujemy :D :D

    Bierka lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Ja kurcze jestem mega spokojna... w ogóle się jakoś nie nakręcam... może to wynika z faktu, że jestem już Mamą.. tak czy siak.. trzeba czym innym głowę zająć :D
    No na pewno, ja mam tyle lat co ty a dziecka nie mam. W tym roku slub i marzymy o dziecku. Kurcze pozno sie wydałam za maz ale warto było na niego czekać :-)

    <3
  • KingaJulia91 Przyjaciółka
    Postów: 91 35

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U nas leniwy poranek w łóżku ;)
    Mąż poleciał po pieczywo a my z córcią się lenimy :D

    A jutro termin @

    Evelin lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72610.png

    Kinga, 25 lat 3cs @ 29.07
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    No na pewno, ja mam tyle lat co ty a dziecka nie mam. W tym roku slub i marzymy o dziecku. Kurcze pozno sie wydałam za maz ale warto było na niego czekać :-)
    Najważniejsze że jesteś/jesteście szczęśliwi :):D a i dzidzia przyjdzie :) W zachodzeniu w ciąże nie ma reguł... czasem jest tak, że szybciej zajdzie 30-latka niż 20-latka... jedne pary się starają rok, dwa, dłużej.. u jeszcze innych zaskoczy za pierwszym razem... takie to trochę niesprawiedliwe, no ale tak jest w życiu.. a ile się staracie, jeśli można wiedzieć?

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szefowa poznała miłość swojego życia w wieku 40 lat. Zaszła w ciąże po roku i maja sliczna Alicje:-) i tez tak jak gadalysmy to ona zawsze dostawała opierdziel od gina ze za pozno. No ale nie jej wina przecież ze poznała faceta akurat w tym czasie. Wczesniej miała samych debili az strach dzieci z nimi mieć ;-)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    <3
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KingaJulia91 wrote:
    Dzień dobry :)

    U nas leniwy poranek w łóżku ;)
    Mąż poleciał po pieczywo a my z córcią się lenimy :D

    A jutro termin @
    Hej Kinga...
    nie korci Cie ten test ;) :D ?

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KingaJulia91 wrote:
    Dzień dobry :)

    U nas leniwy poranek w łóżku ;)
    Mąż poleciał po pieczywo a my z córcią się lenimy :D

    A jutro termin @

    Nie kusił dziś poranny test? :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Najważniejsze że jesteś/jesteście szczęśliwi :):D a i dzidzia przyjdzie :) W zachodzeniu w ciąże nie ma reguł... czasem jest tak, że szybciej zajdzie 30-latka niż 20-latka... jedne pary się starają rok, dwa, dłużej.. u jeszcze innych zaskoczy za pierwszym razem... takie to trochę niesprawiedliwe, no ale tak jest w życiu.. a ile się staracie, jeśli można wiedzieć?
    Jasne ze mozna :-) staramy sie od kwietnia tego roku:-) bedziem wszystkie mamusiami i to wlasnie jak piszesz kwestia czasu :-)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    <3
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Moja szefowa poznała miłość swojego życia w wieku 40 lat. Zaszła w ciąże po roku i maja sliczna Alicje:-) i tez tak jak gadalysmy to ona zawsze dostawała opierdziel od gina ze za pozno. No ale nie jej wina przecież ze poznała faceta akurat w tym czasie. Wczesniej miała samych debili az strach dzieci z nimi mieć ;-)
    "Miłość o wiek nie pyta się, przychodzi nie proszona.. " :D

    Bierka lubi tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • KingaJulia91 Przyjaciółka
    Postów: 91 35

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga Parsleyek kusił kusił :D
    Ale wstrzymam się do jutra :)

    Parsleyek, Evelin lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72610.png

    Kinga, 25 lat 3cs @ 29.07
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KingaJulia91 wrote:
    Daga Parsleyek kusił kusił :D
    Ale wstrzymam się do jutra :)
    Dzielna :-)

    daga_00, KingaJulia91 lubią tę wiadomość

    <3
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Nie kusił dziś poranny test? :)
    ha ha... o to samo zapytałyśmy.. ;) :D

    Parsleyek, KingaJulia91 lubią tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane lecę odrosty zrobic. Masakra mam 33 lata jestem szatynka a siwych włosów mam od cholery. Geny po tatusiu:-(

    <3
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    ha ha... o to samo zapytałyśmy.. ;) :D

    I w tej samej minucie :D :D

    daga_00 lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Ja znów z zapytaniem :P
    Jak mam odczytać wykres?

    9ea3a7b83ea100f35d8a1129aae26e33.png


    Z moich odczuć to szyjka macicy była otwarta wczoraj. A czy z wykresu nie wnioskuje ze owulacja była 3dni temu? Kto mógł by mi mniej więcej przeanalizować wykres? :) Bardzo proszę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 09:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Kochane lecę odrosty zrobic. Masakra mam 33 lata jestem szatynka a siwych włosów mam od cholery. Geny po tatusiu:-(


    Ja mam 30 lat , a w tym roku znalazłam już 5 siwych włosów :( To chyba nerwy i stresy ;)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 09:38

    Evelin lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 28 lipca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 09:38

‹‹ 2696 2697 2698 2699 2700 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ