Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Temperaturka bardzo ładna :)

    W sobote albo wcześniej pewnie pierdyknie z impetem w dół i @ przylezie :p

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    W sobote albo wcześniej pewnie pierdyknie z impetem w dół i @ przylezie :p



    dlatego ja po owulacji zaprzestaje mierzenia i daję na luz :D

    zawsze dzień przed spadała :(

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    dlatego ja po owulacji zaprzestaje mierzenia i daję na luz :D

    zawsze dzień przed spadała :(

    A ja pomierze bo już daaaaaawno tego nie robiłam i mi tego troche brakowało :p

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    A ja pomierze bo już daaaaaawno tego nie robiłam i mi tego troche brakowało :p


    człowiek się uzależnia :D

    mnie sikania na testy owu brakowało...

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam.strasznie wywalone w tym.cyklu
    Na prawdę ;) zero spiny. Wiem że owu jakoś w tym tyg będzie i tyle.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    A ja mam.strasznie wywalone w tym.cyklu
    Na prawdę ;) zero spiny. Wiem że owu jakoś w tym tyg będzie i tyle.




    raz na kilka cykli dobrze mieć wywalone, inaczej człowiek fiksuje i nic ze starań nie wychodzi

    Kim87 lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    człowiek się uzależnia :D

    mnie sikania na testy owu brakowało...

    Mi też ale zamulilam z sikaniem ;p wzielam za mało na urlop i się skończyły przed owu ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio czytałam na temat braku ciąży z powodu "blokady" w głowie...
    Tylko ja się odblokować kiedy na około wszystko dołuje?

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja ostatnio czytałam na temat braku ciąży z powodu "blokady" w głowie...
    Tylko ja się odblokować kiedy na około wszystko dołuje?
    wiesz kochana to przychodzi smo po prostu w pewnym momencie masz dość i juz ci wszystko jedno. Wiesz że to loteria bedzie co bedzie :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja ostatnio czytałam na temat braku ciąży z powodu "blokady" w głowie...
    Tylko ja się odblokować kiedy na około wszystko dołuje?



    ja ostatnio przyjęłam takie myślenie, obserwuje siebie, swoje ciało... <3 bez zabezpieczeń, jestem otwarta na mały cud, aczkolwiek wiem, że nie wszystko jest ode mnie zależne... czy się nam uda, czy będzie nam dane...

    ustaliliśmy sobie, że się nie szarpiemy o dziecko, że nie <3 pod owu, nie pozbawiamy się przyjemności, spontanu...

    czytałam sporo historii dziewczyn, które walczyły o ciążę, o in vitro... czasami bezskutecznie i myślę, że to ponad moje siły, takie ukierunkowanie się na posiadanie dziecka

    jak się nam nie uda, będziemy podróżować, zwiedzać świat i odkładać kasę na dom opieki, tyle... o adopcji nie myślę, bo mam w rodzinie, bardzo bliskiej, bardzo złe przykłady (wiem, że to krzywdzące, ale córka adopcyjna siostry babci, wynosiła wszystko z domu, by mieć na alko... syn wujka skończył z poderżniętym gardłem....)

    edit:mój kuzyn ma za to żonę z domu dziecka, cudowna kobieta... taka ciepła, mocno skrzywdzona przez rodziców. Po wielu latach odnalazła swoje rodzeństwo, 2 siostry i brata i tylko Jej życie sensownie się ułożyło, miała w sobie tyle determinacji, by skończyć szkołę medyczną i pracuje jako pielęgniarka na OIOMie... ale rodzeństwo...heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 10:31

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś z tyłu głowy mam przeświadczenie, że nie wszystkim się po prostu udaje...

    nie chcę się zafiksować, stracić dobrych relacji z mężem
    chcemy mieć dziecko,a co będzie, to będzie...




    a jak się nie uda, to kiedyś na pewno założę fundację dla dzieci chorych onkologicznie... i wolontariat w hospicjum


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 10:35

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po wakacjach.. Takich wiecie.. Rodzina i te sprawy..

    Ale opierdalIng trwa nadal..

    No.. Trochę mnie wymęczyły te wakacje ale było warto..


    I teraz znowu od rana do wieczora sama z Tosiem w domu..

    Chociaż szczerze to odżyłam trochę.. Mam więcej energii..

    Bella_Bella, Evelin lubią tę wiadomość

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny , mam do was pytanie może któraś mi odpowie,

    Jestem po 2 poronieniu ostatnio dostałam właśnie miesiączkę była bardzo obfita , trwała coś około 6 dni z tym że w ostatnim dniu krwawienia wystąpił śluz bardzo ładny ciągnący się w7 i 8 dniu też ten śluz zaobserowałam ale już w 9 dc i dziś 10 dniu praktycznie jakby go nie było , a jak już coś się pojawi to nie wygląda to na śluz płodny bardziej lepki który nie rozciąga się . test owulacyjny dopiero zaczęłam robić w 9dc bo zawsze owulacja występowała u mnie 12-13 dzień przy cyklach 26 -27 dni , miałam w tym cyklu się starać o dzidziusia ale ten śluz mnie trochę zmartwił . nigdy nie miałam problemu ze śluzem , temperatura raczej nie wskazuje że owulacja mogła już być

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 00:48

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zabolaľo na okres....
    Także tego...

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    No i zabolaľo na okres....
    Także tego...



    ee tam.... dziewczyny miały bóle jak na @, a był groszek :)


    nie nastawiaj się negatywnie, czekaj cierpliwie

    byle do soboty!!

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    cześć dziewczyny , mam do was pytanie może któraś mi odpowie,

    Jestem po 2 poronieniu ostatnio dostałam właśnie miesiączkę była bardzo obfita , trwała coś około 6 dni z tym że w ostatnim dniu krwawienia wystąpił śluz bardzo ładny ciągnący się w7 i 8 dniu też ten śluz zaobserowałam ale już w 9 dc i dziś 10 dniu praktycznie jakby go nie było , a jak już coś się pojawi to nie wygląda to na śluz płodny bardziej lepki który nie rozciąga się . test owulacyjny dopiero zaczęłam robić w 9dc bo zawsze owulacja występowała u mnie 12-13 dzień przy cyklach 26 -27 dni , miałam w tym cyklu się starać o dzidziusia ale ten śluz mnie trochę zmartwił . nigdy nie miałam problemu ze śluzem , temperatura raczej nie wskazuje że owulacja mogła już być

    tu mój wykres jak mogłybyście to zaglądnijcie :
    https://ovufriend.pl/graph/5a06da5dcba1fc11d720ca9273a3410f
    Hej też jestem po poronieniu. Też tak miałam z śluzem ale teraz jeszcze u mnie jest płodny. Wydaje mi się że to wina gospodarki hormonalnej. Wszystko się unormuje zobaczysz. Co do płodnego jak chcesz to od nowego cyklu zacznij brac olej z wiesiołka. On mi dużo pomógł:)

    co do wykresu dla mnie jestes przed owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 10:55

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    No i zabolaľo na okres....
    Także tego...
    miałam bóle okresowe a w ciąży byłam :)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    miałam bóle okresowe a w ciąży byłam :)

    Dobra juz nic nie pisze haha :p

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski co to ten detektor bo mi wyskoczylo 6 pkt:)

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Hej też jestem po poronieniu. Też tak miałam z śluzem ale teraz jeszcze u mnie jest płodny. Wydaje mi się że to wina gospodarki hormonalnej. Wszystko się unormuje zobaczysz. Co do płodnego jak chcesz to od nowego cyklu zacznij brac olej z wiesiołka. On mi dużo pomógł:)

    co do wykresu dla mnie jestes przed owu

    no też mi się wydaje że jest przed owu boli mnie jajnik z 2 dni i ból troszkę podobny jak na miesiączkę ale inny, olej z wiesiołka własnie biorę o nazwie oepatrol zawsze mi pomagał ,do tego piję z 1 litr wody plus z 2 herbaty i kawę czyli tak z 2 litry wszystkiego,
    hmm no nic będę czekać może mi się pokaże jeszcze śluz przed owulacją ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2016, 11:23

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 2721 2722 2723 2724 2725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ