Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej wszystkim :*
    Ja nie testowałam dziś. Czekam spokojnie.. temperatura znów się obniżyła więc zobaczę jak będzie jutro. Of na jutro przewiduje @. Ja widzę małe plamienie na papierze..
    Humor do niczego :/
    Kochana jeszcze się nie dołuj.. może to tylko plamienie... zobaczysz do jutra..

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana @ nie ma jest nadzieja. Plamienia Sue zdarzają w ciąży

    Tylko zwykle takie brązowe plamienia miałam dwa dni przed okresem. Teraz jestem pierwszy cykl na clo i widać w tym cyklu różnice. Niestety znam to plamienie... tylko myślę że @ przyjdzie szybciej niż za 2 dni, niestety :(

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Stokrotka a te testy na bank są pozytywyne wszystkie? Ja wczoraj miałam druga kreskę ciemną ale jeszcze nie ciemniejszą od kontrolnej i uznaje taki test za negatywny.. bo tak dziwne że wszystkie poztytwne..
    Na forum wstawalam zdjęcia z kilku dni

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie musze wygadać... pokłóciłam się z moim chłopem.. jak zawsze o perdołyo... i jakaś taka jestem rozbita.. na 10.00 mam szkolenie jakiś dwóch typów w jednej gminie, potem jadę na wizję terenową do jednej szkoły... ten gin o 17.40.. ni w pizdę ni w oko.. bo inna godzina mu nie pasowała.. a ja muszę krecić miedzy Blachownią a Czestochową..bo Filipa musze do Niani bo mój ma fuche, do Galerii jeszcze musze jechać bo się okazało, że (nie wiem jakim cudem) bluzke wziełam 40 a nie 36... musze wymienić.. chyba jak odwieszałam. A potem jeszcze musze do mamy jechać zroić jej paznokcie u stóp bo jej obiecałam.. nie wspomnę że na juro mam papierów full do szykowania... myślałam, ze chociaż piątek sobie zrobie wolne przed tym wyjazdem a tu dupa... eh..

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    A ja sie musze wygadać... pokłóciłam się z moim chłopem.. jak zawsze o perdołyo... i jakaś taka jestem rozbita.. na 10.00 mam szkolenie jakiś dwóch typów w jednej gminie, potem jadę na wizję terenową do jednej szkoły... ten gin o 17.40.. ni w pizdę ni w oko.. bo inna godzina mu nie pasowała.. a ja muszę krecić miedzy Blachownią a Czestochową..bo Filipa musze do Niani bo mój ma fuche, do Galerii jeszcze musze jechać bo się okazało, że (nie wiem jakim cudem) bluzke wziełam 40 a nie 36... musze wymienić.. chyba jak odwieszałam. A potem jeszcze musze do mamy jechać zroić jej paznokcie u stóp bo jej obiecałam.. nie wspomnę że na juro mam papierów full do szykowania... myślałam, ze chociaż piątek sobie zrobie wolne przed tym wyjazdem a tu dupa... eh..
    Kochana oddychaj spokojnie. Ogarniesz wszystko ;) chlopem się nie przejmuj. Mnie mój tez wkurza. Wczoraj nie pracowałam rano i chciałam pospac a tu dupa ten mnie z łóżka zwlekl. Ehhh potem się kajał ale co już zostało zrobione to zostało ;)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej wszystkim :*
    Ja nie testowałam dziś. Czekam spokojnie.. temperatura znów się obniżyła więc zobaczę jak będzie jutro. Of na jutro przewiduje @. Ja widzę małe plamienie na papierze..
    Humor do niczego :/


    Ja tez mialam lekkie plamienie przed terminem @ a nie przyszla.. I na drugi dzien dwie kreski :*
    Nie smutaj kochana, czekamy z Toba :*

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagusia Haj Bejbe :D

    daga_00 lubi tę wiadomość

  • Justyś91 Autorytet
    Postów: 632 246

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    A ja sie musze wygadać... pokłóciłam się z moim chłopem.. jak zawsze o perdołyo... i jakaś taka jestem rozbita.. na 10.00 mam szkolenie jakiś dwóch typów w jednej gminie, potem jadę na wizję terenową do jednej szkoły... ten gin o 17.40.. ni w pizdę ni w oko.. bo inna godzina mu nie pasowała.. a ja muszę krecić miedzy Blachownią a Czestochową..bo Filipa musze do Niani bo mój ma fuche, do Galerii jeszcze musze jechać bo się okazało, że (nie wiem jakim cudem) bluzke wziełam 40 a nie 36... musze wymienić.. chyba jak odwieszałam. A potem jeszcze musze do mamy jechać zroić jej paznokcie u stóp bo jej obiecałam.. nie wspomnę że na juro mam papierów full do szykowania... myślałam, ze chociaż piątek sobie zrobie wolne przed tym wyjazdem a tu dupa... eh..
    Daga cycki do przodu i dasz radę ze wszystkim :)

    daga_00 lubi tę wiadomość

    1acc2e2db1fead547011b00f4ff1292d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dagusia Haj Bejbe :D
    Cześć Zołzita :D :)

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    A ja sie musze wygadać... pokłóciłam się z moim chłopem.. jak zawsze o perdołyo... i jakaś taka jestem rozbita.. na 10.00 mam szkolenie jakiś dwóch typów w jednej gminie, potem jadę na wizję terenową do jednej szkoły... ten gin o 17.40.. ni w pizdę ni w oko.. bo inna godzina mu nie pasowała.. a ja muszę krecić miedzy Blachownią a Czestochową..bo Filipa musze do Niani bo mój ma fuche, do Galerii jeszcze musze jechać bo się okazało, że (nie wiem jakim cudem) bluzke wziełam 40 a nie 36... musze wymienić.. chyba jak odwieszałam. A potem jeszcze musze do mamy jechać zroić jej paznokcie u stóp bo jej obiecałam.. nie wspomnę że na juro mam papierów full do szykowania... myślałam, ze chociaż piątek sobie zrobie wolne przed tym wyjazdem a tu dupa... eh..

    Oj kochanie, dasz rade.. ogarniesz wszystko.. znam to..
    A Twoim sie nie przejmuj.
    Ja juz odpuscilam..
    Szczerze to lepiej mi bylo u taty..
    Sama w lozku i wg..
    A teraz z nim sie nie wysypiam.. nogi na mnie zarzuca , marudzi ze nie ma seksu.. chcial dzidzi a teraz brakuje mi wsparcia.. oby to sie zmienilo..

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Oj kochanie, dasz rade.. ogarniesz wszystko.. znam to..
    A Twoim sie nie przejmuj.
    Ja juz odpuscilam..
    Szczerze to lepiej mi bylo u taty..
    Sama w lozku i wg..
    A teraz z nim sie nie wysypiam.. nogi na mnie zarzuca , marudzi ze nie ma seksu.. chcial dzidzi a teraz brakuje mi wsparcia.. oby to sie zmienilo..
    Kochana trzymam kciuki aby się ogarnął

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • daga_00 Autorytet
    Postów: 548 338

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) No jakoś to wszystko trzeba pochwytać, takie życie ;)

    Evelin też trzymam kciuki, zeby Twój się ogarnął i żebyś czuła, że Cie wspiera.. a takie mam pytanie... a czemu sexu nie ma? lekarz Wam zabronił czy tak po prostu nie masz chęci? Ja w ciąży uprawiałam <3... chociaz jak juz brzucha miałam to mi się nie chciało :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 09:02

    Kim87, Justyś91 lubią tę wiadomość

    zem3anlixz38accb.png
    Pracujemy nad rodzeństwem...
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Ja tez mialam lekkie plamienie przed terminem @ a nie przyszla.. I na drugi dzien dwie kreski :*
    Nie smutaj kochana, czekamy z Toba :*

    Dzięki kobiety za wsparcie! Cokolwiek będzie to i tak dużo dla mnie znaczy że mogę się wygadać..
    wiadomo nadzieja umiera ostatnia ale po miesiącach rozczarowań to taka @ kolej rzeczy wydaje się nieunikniona.

    Ale trzeba się podnieść i walczyć dalej więc już nie dołuje siebie i forum! Dam znać gdy sytuacja się wyklaruje.
    Zabieram się za coś innego co by myśli zająć!
    Miłego dnia:*

    Kim87, Evelin, Bierka, Dzezabella, daga_00 lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze ja czasem chlopom się dziwię. Mój na rzesach stawał jak była w ciąży. Nie było gadania ani marudzenia że sexu nie ma. Pracował ogarnial w domu wszystko ćwiczył robił zakupy gotowal sprzątal. Dal rade choc wiem jak mu było ciężko ze mną czasem.wystrzymac. Kopnijcie swoich w tyłek oboje w ciąży jesteście i jak jedno nie może to drugie niech wspiera. A nie każdy sam sobie.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana trzymam kciuki aby się ogarnął

    Oby :) zdenerwowal mnie bo nie chce jechac nad morze, wiec skoro nie.. to na wesele chce drozsza sukienke.. oczywiscie juz byly fochy ze nie potrzebne wydawanie kasy :) jak bym zlapala za ten ryj.. :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Oby :) zdenerwowal mnie bo nie chce jechac nad morze, wiec skoro nie.. to na wesele chce drozsza sukienke.. oczywiscie juz byly fochy ze nie potrzebne wydawanie kasy :) jak bym zlapala za ten ryj.. :)
    To złap i strzel dobrze.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daga_00 wrote:
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) No jakoś to wszystko trzeba pochwytać, takie życie ;)

    Evelin też trzymam kciuki, zeby Twój się ogarnął i żebyś czuła, że Cie wspiera.. a takie mam pytanie... a czemu sexu nie ma? lekarz Wam zabronił czy tak po prostu nie masz chęci? Ja w ciąży uprawiałam <3... chociaz jak juz brzucha miałam to mi się nie chciało :P

    Pytalam lekarza wtedy na wizycie, powiedział zeby sie wstrzymac.. A przy kolejnej wizycie (za tydz) powie nam co i jak.. zreszta ja wole nie ryzykowac.. niby zawsze jest ryzyko poronie.. (nie bede pisac tego slowa) ale 1 trymestr najgorszy.. wiec niech sie tam dobrze zalokuje, niechce groszkowi przeszkadzac :)

    Bierka lubi tę wiadomość

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To złap i strzel dobrze.

    Kimi nie umialabym :)

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Evelin Autorytet
    Postów: 2710 1397

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Dzięki kobiety za wsparcie! Cokolwiek będzie to i tak dużo dla mnie znaczy że mogę się wygadać..
    wiadomo nadzieja umiera ostatnia ale po miesiącach rozczarowań to taka @ kolej rzeczy wydaje się nieunikniona.

    Ale trzeba się podnieść i walczyć dalej więc już nie dołuje siebie i forum! Dam znać gdy sytuacja się wyklaruje.
    Zabieram się za coś innego co by myśli zająć!
    Miłego dnia:*

    Trzymaj sie kochana i dawaj nam znac :*

    mhsvi09ksakq2zvz.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelin wrote:
    Pytalam lekarza wtedy na wizycie, powiedział zeby sie wstrzymac.. A przy kolejnej wizycie (za tydz) powie nam co i jak.. zreszta ja wole nie ryzykowac.. niby zawsze jest ryzyko poronie.. (nie bede pisac tego slowa) ale 1 trymestr najgorszy.. wiec niech sie tam dobrze zalokuje, niechce groszkowi przeszkadzac :)
    Sex o ile lekarz nie zabroni nie jest szkodliwy. Wręcz przeciwnie zdrowy. I nie jest na pewno czynnikiem zwiększającym ryzyko poronienia. O ile nie występują komplikacje

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 2730 2731 2732 2733 2734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ