Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Hej kochane.... Bylam u lekarza dzis... Okazalo sie ze mam torbiel prosta na jajniku, ale stwierdzil ze najprawdopodobniej sama sie wchlonie i ze moge kontynuowac starania. Miala ktoras z Was kiedys to dziadostwo?

    hej ja miałam pierwszy raz teraz torbiel - zrobiła mi się po zabiegu łyżeczkowania, bo hormony za mocno świrowały..
    wcześniej nigdy tego dziadostwa nie miałam - moja pani gin mówiła że nie mam się czym przyjmować żę takie przeważnie się same wchłaniają i nie są groźne , ale dała mi na tydzień tabletki tak zapobiegawczo, teraz w ostatnim czasie nie byłam na kontroli to nie wiem jak sytuacja ale nic nie boli, owu też niby występuję to myślę że się wchłoną

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski:-) wlasnie wracam z koncertu Rihanny, ale dała czadu!!!

    Bella_Bella, Kim87 lubią tę wiadomość

    <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Hej laski:-) wlasnie wracam z koncertu Rihanny, ale dała czadu!!!

    Hej hej :)
    Pełen relaks :D

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • ριик ѕку Ekspertka
    Postów: 150 143

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Hej laski:-) wlasnie wracam z koncertu Rihanny, ale dała czadu!!!
    Ale Ci zazdroszczę

    Bierka lubi tę wiadomość

    dev125pr___.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że wszystkie kobietki grzecznie śpią albo wykorzystują przyszłych tatusiów ;) Ja z racji plamienia wykorzystywać nie mogę więc idę lulu ;)
    Dobrej nocki :*

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki kochane:-* PS: show zajebiste ale playback niestety:-( do juterka

    <3
  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bierka wrote:
    Hej laski:-) wlasnie wracam z koncertu Rihanny, ale dała czadu!!!

    WOW też bym chciała :)uwielbiam

    e-milka
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    U mnie jakieś dziwactwa temperaturowe

  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Ja dziewczyny staram się o maluszka już ponad pół roku i okres zawsze przychodzi jak w zegarku nigdy nie dał mi nawet malutkiej nadziei. Nawet nogi w górze czy pozycji różnorodne nie pomogły ani zioła nic a nic. Myślę że duzo nasza psychika robi. Ale jak tv nie myśleć i wgl jak tak się nie da. Zazdroszczę kobieta które noszą maleństwo pod sercem a zarazem sama tego bardzo pragnę poczuć.

    Masz rację, że nie da się nie myśleć. My też sobie mówiliśmy, że nie będziemy się nakręcać, ale człowiek snuje plany i to jakoś samo przychodzi. Wiesz do tego takie mam myśli "że może coś ze mną nie tak?" U mnie nie jak w zegarku czasem okres waha się o dzień. Ale trzeba być dobrej myśli.

    e-milka
  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Usta bądź dowcipnie. Rano przed wstaniem.z łóżka. Po min 4 h snu specjalnym termometrem

    zamówiłam termometr owulacyjny, 16.08 powinnam dostać okres i od nowego cyklu będę mierzyć

    Kim87 lubi tę wiadomość

    e-milka
  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Usta bądź dowcipnie. Rano przed wstaniem.z łóżka. Po min 4 h snu specjalnym termometrem

    zamówiłam termometr owulacyjny, 16.08 powinnam dostać okres i od nowego cyklu będę mierzyć

    e-milka
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Widzialy moja temp?:-((

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Hej. Widzialy moja temp?:-((

    Dzisiaj jakiś dziwny dzień bo moja temperatura też dziwna.
    A czego masz wszędzie puste kółeczka ?

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Hej. Widzialy moja temp?:-((


    Hej. Może się groszek zagnieżdża??

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim :-)

    Ja nadal bawię się w boćka... Stopa na szczęście lepiej. Czekam grzecznie na @

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się fr@nca zbliża.wczoraj mnie klulo a dziś bolą mnie cycki:-( chyba nici z groszka:-(

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.
    U mni ciągle plamienie i chyba nie jest takie małe :(
    Temperatura jeszcze nie spadła ale dołek już powoli jest. Nie da się nie myśleć i nie przejmować...

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Bierka Autorytet
    Postów: 371 203

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez spadek. Brak złudzeń. Chujowy dzien.

    <3
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Dzisiaj jakiś dziwny dzień bo moja temperatura też dziwna.
    A czego masz wszędzie puste kółeczka ?
    Nawet nie wiem. A coś oznaczają? ;-/

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka666 wrote:
    Nawet nie wiem. A coś oznaczają? ;-/


    Odznacz okienko ignoruj temp. To taki mały kwadracik pod tym miejscem, gdzie wpisujesz temp

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
‹‹ 2775 2776 2777 2778 2779 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ