Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • e-milka Znajoma
    Postów: 29 8

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Mnie testy nie wychodziły a zaszlam w ciążę więc najlepszy monitoring

    :) i to jest pocieszające

    Kim87 lubi tę wiadomość

    e-milka
  • Malwiś124 Koleżanka
    Postów: 56 55

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) dawno mnie nie bylo i sie nie udzielalam. Niestety brak czasu :( Ja zaczynam kolejny cykl, niestety:( Zafasolkowanym serdeczne gratulacje :)
    Fajnie jest tak wejsc i poczytac co u Was :) A tym ktorym sie udalo to jak czytam i widze zdjecia z testami to, az sie cieplo robi na sercu:) Pozdrawiam Kobietki i spokojnej i serduszkowej nocy zycze :):)

    Bella_Bella, e-milka, Kim87, daga_00 lubią tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Muszę w takim razie sprawdzić mój wynik jak tylko wrócę z pracy.
    No.wlasnie rzuciła mi.sie w oczy wypowiedź gin-endo że to.dwa jest super

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Brałam, nie bardzo widziałam różnicę.. ale dziś kupowałam ovarin i jakoś mnie tknęło i kupiłam też wiesiołek ;)

    Na ovarin sama się zdecydowalas czy ginekolog zalecił?

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :-) czy w sierpniu ktoś zaciążył z was ?:-)

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Hej kobietki :-) czy w sierpniu ktoś zaciążył z was ?:-)
    Jeszcze nie ale.juz szykują się dwie krechy ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    No.wlasnie rzuciła mi.sie w oczy wypowiedź gin-endo że to.dwa jest super

    Tsh miałam 1,73

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Oczekiwanie Koleżanka
    Postów: 110 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Faktycznie dawno bo pamiętam że razem stawiałyśmy tu pierwsze kroki ;)
    Co u Ciebie? Zrezygnowałaś z forum chwilowo? :)


    Zrezygnowałam to może za dużo powiedziane po prostu bardzo dużo pracy miałam;(
    Plus jest taki, ze cykl szybko zleciał i wydaje mi się, że juz jestem na momencie owu wiec teraz po udanym serduszkowaniu czekam na testowanie;)
    a co u Ciebie?:)

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Tsh miałam 1,73
    To ok

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Jeszcze nie ale.juz szykują się dwie krechy ;)

    Duzo tych krech mam nadzieje się szykuje :-) Trzymam mocno kciuki :-)
    Tak rzadko tv bywam że mało wiem co tu się dzieje.

    Ja też mam problemy z tarczycą dziewczyny ale po roku leczenia mój wynik ostatni tsh to 1.3 .

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Na ovarin sama się zdecydowalas czy ginekolog zalecił?

    Gin polecił, to moje trzecie opakowanie.. tylko trochę drogie, dziś zapłaciłam 49,99 zł. Podrożały o kilka złotych u mnie ;)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Duzo tych krech mam nadzieje się szykuje :-) Trzymam mocno kciuki :-)
    Tak rzadko tv bywam że mało wiem co tu się dzieje.

    Ja też mam problemy z tarczycą dziewczyny ale po roku leczenia mój wynik ostatni tsh to 1.3 .
    To też ok. Jedni mówią że bliżej jedynki inni dwójki ;) mnie się wydaje że między tymi wynikami jest ok;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Oczekiwanie Koleżanka
    Postów: 110 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Gin polecił, to moje trzecie opakowanie.. tylko trochę drogie, dziś zapłaciłam 49,99 zł. Podrożały o kilka złotych u mnie ;)


    Jest taka apteka w której często kupuję online lub stacjonarnie leki w super cenach.
    Ovarin kosztuje tam tylko 37 zł

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekiwanie wrote:
    Zrezygnowałam to może za dużo powiedziane po prostu bardzo dużo pracy miałam;(
    Plus jest taki, ze cykl szybko zleciał i wydaje mi się, że juz jestem na momencie owu wiec teraz po udanym serduszkowaniu czekam na testowanie;)
    a co u Ciebie?:)

    No to trzymam kciuki!
    U mnie minął ósmy cykl starań, właśnie jestem w trakcie @. Niestety clo na wspomaganie owulacji nie dało dwóch kreseczek ale były aż trzy pęcherzyki. Wspomniane tu badanie tarczycy wyszło dość wysokie więc wybieram się do endo.. no i cały czas wierzę że się uda :)
    Zapraszamy Cię tu częściej jak czas pozwoli! :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny staram się o maluszka już ponad pół roku i okres zawsze przychodzi jak w zegarku nigdy nie dał mi nawet malutkiej nadziei. Nawet nogi w górze czy pozycji różnorodne nie pomogły ani zioła nic a nic. Myślę że duzo nasza psychika robi. Ale jak tv nie myśleć i wgl jak tak się nie da. Zazdroszczę kobieta które noszą maleństwo pod sercem a zarazem sama tego bardzo pragnę poczuć.

  • Oczekiwanie Koleżanka
    Postów: 110 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    No to trzymam kciuki!
    U mnie minął ósmy cykl starań, właśnie jestem w trakcie @. Niestety clo na wspomaganie owulacji nie dało dwóch kreseczek ale były aż trzy pęcherzyki. Wspomniane tu badanie tarczycy wyszło dość wysokie więc wybieram się do endo.. no i cały czas wierzę że się uda :)
    Zapraszamy Cię tu częściej jak czas pozwoli! :)

    Moja siostra po roku starań też wybrała sie do endo bo odkryła, że jest tsh za wysokie i już po pierwszym cyklu przyjmowania leku zaszła w ciąże
    teraz jej fasolka bedzie miała 5 miesięcy;)

    Parsleyek lubi tę wiadomość

  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Gin polecił, to moje trzecie opakowanie.. tylko trochę drogie, dziś zapłaciłam 49,99 zł. Podrożały o kilka złotych u mnie ;)

    A widzisz jakąś różnice po nich?

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Oczekiwanie Koleżanka
    Postów: 110 13

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    Ja dziewczyny staram się o maluszka już ponad pół roku i okres zawsze przychodzi jak w zegarku nigdy nie dał mi nawet malutkiej nadziei. Nawet nogi w górze czy pozycji różnorodne nie pomogły ani zioła nic a nic. Myślę że duzo nasza psychika robi. Ale jak tv nie myśleć i wgl jak tak się nie da. Zazdroszczę kobieta które noszą maleństwo pod sercem a zarazem sama tego bardzo pragnę poczuć.

    Słyszałaś o czymś taki jak wrogi śluź?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To też ok. Jedni mówią że bliżej jedynki inni dwójki ;) mnie się wydaje że między tymi wynikami jest ok;)
    Mi ginekolog-endo mówił że najlepiej dla kobiet które chcą zaciążyć to najlepiej to do 1.5 ilulekarzy tyle opinii każdy ma swoją taktykę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2016, 21:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekiwanie wrote:
    Słyszałaś o czymś taki jak wrogi śluź?


    Kiedys o tym słyszałam ale nie interesowałam się tym tematem. A Ty w.ery coś więcej o tym problemie?

‹‹ 2773 2774 2775 2776 2777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ