Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Laski mam problem krwawienie jakieś Ale lekkie i cholerny ból przed cały dzień i dalej boli. Okres mam mieć dopiero za 8 dni a cykle zawsze regularne ewentualnie 1/2 dni. Co to może Być? Kolejne poronienie?

    może plamienie implantacyjne skoro 8 dni do @

  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/ba02c20ceceed.jpg.html<a


    Kobitki witam!!!
    Myślicie, że to już owulacja czy czekać aż linia testowa będzie ciemniejsza niż kontrolna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 19:09

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    Laski mam problem krwawienie jakieś Ale lekkie i cholerny ból przed cały dzień i dalej boli. Okres mam mieć dopiero za 8 dni a cykle zawsze regularne ewentualnie 1/2 dni. Co to może Być? Kolejne poronienie?

    Implantacja? :) <3
    wvmvw wrote:
    https://zapodaj.net/ba02c20ceceed.jpg.html<a


    Kobitki witam!!!
    Myślicie, że to już owulacja czy czekać aż linia testowa będzie ciemniejsza niż kontrolna?

    Ja bym powiedziała, że pozytyw. :)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    https://zapodaj.net/ba02c20ceceed.jpg.html<a


    Kobitki witam!!!
    Myślicie, że to już owulacja czy czekać aż linia testowa będzie ciemniejsza niż kontrolna?


    owulacja pewnie tuż za rogiem :)za 24-48h :)

    jutro pewnie wyjdzie ciemniejsza kreska :D

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że owulacja może się przesunąć? W tamtym cyklu wypadała według testów 18 dnia cyklu a teraz mam 14 i już? 14-15 dni fazy lutealnej będzie ok? I odstawić już wiesiołek czy łykać jeszcze jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 19:22

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Myślicie, że owulacja może się przesunąć? W tamtym cyklu wypadała według testów 18 dnia cyklu a teraz mam 14 i już? 14-15 dni fazy lutealnej będzie ok? I odstawić już wiesiołek czy łykać jeszcze jutro?

    wiesiołek bierze się do owulacji
    a skoro masz 8 dni do testowania to jesteś już po owulacji tak?

  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mam nadzieję że implantacja

    Mayes lubi tę wiadomość

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    wiesiołek bierze się do owulacji
    a skoro masz 8 dni do testowania to jesteś już po owulacji tak?
    Nie no wlasnie dzis mam dopiero 12 dzien cyklu a cykle zwykle 28 dniowe i jestem troche zaskoczona ta szybka owulacja...

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-( kto poleci jakies wspomagające leki witaminy co pomogą zajść w ciążę ???

  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka otwarta bardzo miekka wszystko wskazuje ze to jest to...

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wvmvw wrote:
    Myślicie, że owulacja może się przesunąć? W tamtym cyklu wypadała według testów 18 dnia cyklu a teraz mam 14 i już? 14-15 dni fazy lutealnej będzie ok? I odstawić już wiesiołek czy łykać jeszcze jutro?

    Ta pierwsza faza jest zmienna, więc owulacja może wypaść wcześniej niż miałaś. 14-15 dni fazy lutealnej jak najbardziej oki. Wiesiołek bym odstawiła, masz takie tłuste krechy że pewnie owulka tuż tuż :)
    W tym samym dc jesteśmy a u mnie takie bladziochy! :/
    Także trzymam kciuki i <3 działaj <3

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    No to mam nadzieję że implantacja

    Oby oby to były takie pozytywne wieści!!! :*

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    :-( kto poleci jakies wspomagające leki witaminy co pomogą zajść w ciążę ???

    Ja biorę ovarin np. no ale w ciążę się jeszcze nie udało zajść ;)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Ta pierwsza faza jest zmienna, więc owulacja może wypaść wcześniej niż miałaś. 14-15 dni fazy lutealnej jak najbardziej oki. Wiesiołek bym odstawiła, masz takie tłuste krechy że pewnie owulka tuż tuż :)
    W tym samym dc jesteśmy a u mnie takie bladziochy! :/
    Także trzymam kciuki i <3 działaj <3
    Dzieki Ci :-D. Juz myslalam, ze jak owulacja jest w roznych cyklach w roznych dniach to niedobrze i cos mi sie juz poprzestawialo :-). Malzon dopiero jutro bedzie ale od ranca bedziemy dzialac :-D. I oczywiscie pierwsze testowanie conceive bedzie :-)

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Ja biorę ovarin np. no ale w ciążę się jeszcze nie udało zajść ;)
    Ja tez ovarin i moge polecic co prawda jeszcze w ciaze nie zaszlam ale fajnie mi wyregulowal cykle a to juz cos.

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeśli to implantacja kiedy mogę test zrobić?

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    To jeśli to implantacja kiedy mogę test zrobić?

    Test bym robiła najwcześniej w dniu spodziewanej @, bo wcześniej może nie wykryć i tylko niepotrzebny stres ;)

    Choć wiem jak to czekanie jest denerwujące! 10dpo beta może już wyjść :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2016, 20:28

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie to był jakiś śluz z krwią takie różowe.

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kim87 ,

    możesz mnie wykreślić z listy testowania bo @ przyszła .. ale możesz mnie wpisać na następny termin 12 wrzesień

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeśli temperatura spadła to mogę się spodziewać owulacji dzisiaj? Raczej nie jest już po owulce? Mam nadzieję, bo dziś nasza 7 rocznica ślubu i wczoraj już nie chciałam męczyć męża <3 żeby była maksymalna moc na dziś :P

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
‹‹ 2851 2852 2853 2854 2855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ