Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    dziewczyny ktores miala torbiel krwotoczna ?? po owulacji ? pomocy ;( jest jakas szansa?
    , biore dupka wiec pewnie sie wchlonie ale moje pytanie brzmi czy normalana owulacja mogla miec miejsce , czy mialyscie cos takiego ?? staram sie juz rok i nic , bak normalnych owulacji .... w tym cyklu byl pecherzyk 24.5 mm (16dc) i teraz 22 dc i torbiel krwotoczna 4 cm cykle 30-35 dni



    niestety nie mam doświadczenia z torbielami

    może któraś z dziewczyn się wypowie :)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok widze ze moja wiadomosc nie doszla , ktores miala torbiel krwotoczna ? jest niby pozostaloscia owulacji ale co to moze oznaczac , staram sie juz rok !!! pomocy

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    taka prośba do nowych staraczek, ustawcie sobie avatar - jakieś zdjęcie, obrazek, cokolwiek :) łatwiej będziemy się kojarzyć, pamiętać :)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • bbee Autorytet
    Postów: 1131 1724

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Nie, nie zle mnie zrozumialyscie, ja nie szukam objawow :) ja tylko sie balam bo mam ta torbiel i chcialam sie upewnic czy pobolewania jajnika jest normalne:) ale jeszcze raz tak dluzej zabolal a teraz od dwoch godzin spokoj tylko taki bol podbrzusza... Raczej cmienie:) nieuciazliwe:* nic zobaczymy... Chociaz wysokosc temperatur obiecujaca. Ja przy infekcjach nigdy goraczki nie mam... U mnie 36.6 to juz duzo. A wczoraj wieczorem jak zobaczylam 37.5 to az wzielam dwa inne termometry zeby sprawdzic;) nic zobaczymy. Ale czytalam ze na zapas nie warto sie martwic, na zapas warto sie cieszyc, wiec sie ciesze:) najwyzej tylko do miesiaczki, ale zawsze cos:*
    pewnie :) można się cieszyć choćby z tego, że cykl prawidłowo przebiega ;) ale u Ciebie te temperatury wysokie, to też dobrze wróży :)

    28 lat,
    <3 Aurelia <3
    dev128prs__.png
    a9bb65c7c8.png

    Beta hcg 16dpo -780
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Czarnulka24
    Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem, ty już jesteś w ciąży czy dopiero podejrzewasz?

    nie nie jestem , byłam 2 razy ale poroniłam i tylko tak sobie tu piszemy , bo ja przy 2 ciążach miałam bóle brzucha i byłam 2 razy u gina ale mówił że to normalne że ma pobolewać ale ja mu mówię że to nie jest pobolewanie bo ja wiem kiedy tylko pobolewa bo wtedy zmienię pozycję czy coś i przestaje, i mówię mu że mnie boli to nic się nie odezwał i nie wiem czy to jest normalne czy po prostu mnie akurat boli bo mam przeciwciała i one coś robią,

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Czesx dziewczyny! Mam pytanie odnosnie szyjki??? Jaka powinna byc ta szyjka przed okresem, a jaka we wczesnej ciazy? Jest na to jakas regula?
    Nie znam sie n tym i bardzo prosze o pomoc!!!!!



    "Bazując na teorii - po owulacji i zakończeniu przez organizm etapu płodnego szyjka powinna być nisko/twarda/zamknięta - bez względu na to czy doszło do zapłodnienia czy nie. Dopiero przed samym okresem szyjka zaczyna się unosić, mięknie i otwiera się - ile przed okresem to już kwestia indywidualna u każdej kobiety."


    tutaj cała rozmowa o szyjce :)

    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/jaka-jest-szyjka-macicy-przed-okresem,2241.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 10:55

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    "Bazując na teorii - po owulacji i zakończeniu przez organizm etapu płodnego szyjka powinna być nisko/twarda/zamknięta - bez względu na to czy doszło do zapłodnienia czy nie. Dopiero przed samym okresem szyjka zaczyna się unosić, mięknie i otwiera się - ile przed okresem to już kwestia indywidualna u każdej kobiety."



    Dziekuje bardzo:) juz chyba zaczynam swirowac! Dzis w ogole nie moglam wybadac szyjki, wszystko w srodku bylo takie rozpulchnione...
    Czyli jednak chyba @ zawita ;/

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Dziekuje bardzo:) juz chyba zaczynam swirowac! Dzis w ogole nie moglam wybadac szyjki, wszystko w srodku bylo takie rozpulchnione...
    Czyli jednak chyba @ zawita ;/


    szyjka w ciągu dnia zmienia swoją pozycję, poczekaj spokojnie, wiem, łatwiej się pisze, niż stosuje, do terminu @

    trzymam mocno kciuki!

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Żabcia Real one Ekspertka
    Postów: 181 61

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ustawione :) dzieki , dziewczyny z torbielami ??? hallooo

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha cos w tym jest ;)
    Generalnie martwie sie bo tempka niby ladna, ale czuje lekkie bole takir jal na @ ;/ moglybyscie zerknav na moj wykres???

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    ustawione :) dzieki , dziewczyny z torbielami ??? hallooo



    wydaje mi się, że nasza Kim ma w tym temacie doświadczenie, ale akurat jest na urlopie, w górach, pojawia się czasem :)

    jakby co to jej o Tobie przypomnę, a teraz czekamy na odp. :) bo może ktoś jeszcze się zna

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Haha cos w tym jest ;)
    Generalnie martwie sie bo tempka niby ladna, ale czuje lekkie bole takir jal na @ ;/ moglybyscie zerknav na moj wykres???



    temp. bardzo ładna :)

    ból jak na @ zdarza się także w ciąży, więc nie jest żadnym negatywnym wyznacznikiem :)

    kiedy masz termin @??

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za dwa dni :-D
    Ale im blizej tym bardziej sie boje.
    Boje sie testowac, ze sie rozczaruje... :-D czuje takie straszne napiecir.

    P.s. dziekuje sliczne za pomoc! Jestem blada w tych tematach <3

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Za dwa dni :-D
    Ale im blizej tym bardziej sie boje.
    Boje sie testowac, ze sie rozczaruje... :-D czuje takie straszne napiecir.

    P.s. dziekuje sliczne za pomoc! Jestem blada w tych tematach <3


    to już baardzo blisko!!! :) :) :)

    najlepiej poczekać do terminu @, testy ciążowe przed @ mogą dać fałszywie negatywny wynik, a nie ma sensu się dodatkowo stresować :)

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    ok widze ze moja wiadomosc nie doszla , ktores miala torbiel krwotoczna ? jest niby pozostaloscia owulacji ale co to moze oznaczac , staram sie juz rok !!! pomocy

    jest kilka rodzai torbieli , czynnościowa zwykła, czynnościowa krwotoczna i czekoladowa ,,


    ja mam torbiel zwykłą czynnościową i ona tak samo jak czynnościowa krwotoczna jest nie groźna , nie trzeba jej leczyć powinna się wchłonąć samoczynnie po 1-2 cyklach miesiączkowych ale czasem jest wredna i nie chce się wchłonąć tylko rośnie i wtedy trzeba brać tabletki ..

    aha a torbiele powstają zazwyczaj na skutek zaburzeń hormonalnych co do krwotocznej czynnościowej to dochodzi do wylewu krwi do pękniętego po owulacji pęcherzyka Graafa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 11:17

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha! Oby pojawila sie ta zielona kropulcia! Te dwie kreseczki!!! :)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Haha! Oby pojawila sie ta zielona kropulcia! Te dwie kreseczki!!! :)

    trzymamy kciuki ;)

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabcia Real one wrote:
    ustawione :) dzieki , dziewczyny z torbielami ??? hallooo

    Wszystkie posty są, pytania też, ale niestety nie siedzimy tu wszystkie 24h/dobę ;) ja mam torbiel endometrialną najprawdopodobniej, a co do krwotocznej niestety nie wiem. Na pewno jak dziewczyny wrócą i nadrobią zaległości dzisiejsze to któraś znająca się na temacie odpowie :) spokojnie, i witaj w naszym gronie :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokokoko wrote:
    Haha! Oby pojawila sie ta zielona kropulcia! Te dwie kreseczki!!! :)

    Temperatura bardzo ładnie się utrzymuje, życzę powodzenia :) czekamy razem z Tobą na dobre wieści :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh niestety czuje, ze ten cykl pojdzie na straty....
    1. Piersi bola, ale nie tak jal w ciągu poprzednich dni. I nie sa juz ciężkie.
    2. Sutki wrazliwe, ale tylko gdy "naciskam":-D
    3. Od dwóch dni pojawiają się bóle miesiaczkowe. Krotkie(10-15s) i slabo wyczuwalne... Ale juz sa.
    Takze to jeszcze nie moj czas :3

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
‹‹ 2875 2876 2877 2878 2879 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ