Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Szatynko powiem ci ze ten wykres noo szokujący bo w sumie nie miałaś po 14 dniu takich mega spadków i mega skoków w góre...

    Ale super Gratulacje jeszcze raz i dziękuje za wykres!

    wykres totalnie inny niż ten co miałam z synem
    Mam w kompie zachowany wykres z synem więc pokażę jak on się prezentował

    na nim widać spadki i wzrosty, taki schodkowy był
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcad4a1826b2.png

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 4 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    wykres totalnie inny niż ten co miałam z synem
    Mam w kompie zachowany wykres z synem więc pokażę jak on się prezentował

    na nim widać spadki i wzrosty, taki schodkowy był
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bcad4a1826b2.png

    Śmiać mi się chcę bo miałam mega podobny z synem

    https://ovufriend.pl/graph/417ddf3b04944e8b1bc63d97f5eeafb4 nie wiem czy się wyświetli :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 09:52

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Ale objawów u mnie zero - no troche mnie cycki mrowiły wczoraj ale dziś już spokój i cisza. Śluzu jakoś tak mało, prawie nic. Więc się za specjalnie nie nastawiam

    ej ej ej ... dopiero co pisałam że u mnie też brak objawów a jednak się udało.
    Mnie jedynie podbrzusze bolało tak jak na @, cycki bez zmian, wczoraj jednorazowo więcej mi białego gęstego śluzu wyszło a dziś mało co go jest ... więc kochana nie trać nadziei. Brak objawów też dobry znak :)

    Kim87 lubi tę wiadomość

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILITH.P wrote:
    może jakieś specjalne plemniory na takie okazje wysyła :D i mu raportują :D

    może :) widocznie nie na darmo łykał witaminki :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Śmiać mi się chcę bo miałam mega podobny z synem

    https://ovufriend.pl/graph/417ddf3b04944e8b1bc63d97f5eeafb4 nie wiem czy się wyświetli :D

    też taki schodkowy widzę, w dół i w górę :)

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 4 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka wrote:
    ej ej ej ... dopiero co pisałam że u mnie też brak objawów a jednak się udało.
    Mnie jedynie podbrzusze bolało tak jak na @, cycki bez zmian, wczoraj jednorazowo więcej mi białego gęstego śluzu wyszło a dziś mało co go jest ... więc kochana nie trać nadziei. Brak objawów też dobry znak :)
    Sikałam na ten sam test co Ty w sobote i biel walnęła mnie po oczach - kilka godzin później jeszcze spojrzałam na niego i zero - nawet cień się nie pojawił więc nie nakręcam się - spokojnie do tego podchodze - będzie co ma być
    Mnie nic nie boli ale znowu mam wrażenie że cycki mnie mrowią.
    Do tego po ty wczorajszym znieczuleniu chyba głowa mnie napierdziela :/
    Zamówiłam własnie w Rossmanie test 10 - bede jutro sikać jak @ nie przybędzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2016, 10:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) Szatynka ogromne gratulacje :-)
    Piękne wykresy.

    Ja mam wykres schodkowy podony jaki Ty miałaś z synem :-) ale nie testowałam jeszcze.

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 4 października 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynko Gratuluję z całego serducha!

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze raz DZIĘKI dziewczyny <3

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 4 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Szatynka ;)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 4 października 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na monitoringu :
    Pecherzyk w lewym jajniku 18,5 mm
    Endometrium 8,8

    Coś mi nie gra. W poprzednim cyklu też dominujący był z lewego jajnika. Tylko zniknął na 3 monitoringu.

    W prawym mam teraz same maluchy.

    Jak człowiek ma czekać cierpliwie na groszka jak ovu szaleje?

    Aha zapytałam dlaczego przy progesteronie w 24 dc na poziomie 25,05 ng miałam poprzedni cykl bezowulacyjny jak stwierdził? Popatrzył, popatrzył i rzecze - chyba jednak była
    WTF?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 4 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szatynka - gratulacje

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • szatynka Autorytet
    Postów: 1637 740

    Wysłany: 4 października 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi, czarnulka24 dzięki

    09.06.2010r. - 💙

    18.06.2016r. [*] 6tc Aniołek - w mym sercu na zawsze <3

    07.06.2017r - 💙
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 4 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Byłam na monitoringu :
    Pecherzyk w lewym jajniku 18,5 mm
    Endometrium 8,8

    Coś mi nie gra. W poprzednim cyklu też dominujący był z lewego jajnika. Tylko zniknął na 3 monitoringu.

    W prawym mam teraz same maluchy.

    Jak człowiek ma czekać cierpliwie na groszka jak ovu szaleje?

    Aha zapytałam dlaczego przy progesteronie w 24 dc na poziomie 25,05 ng miałam poprzedni cykl bezowulacyjny jak stwierdził? Popatrzył, popatrzył i rzecze - chyba jednak była
    WTF?
    Sexuj kochana a gin no cóż chyba czas zmienić

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 4 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka gratulacje :-)może zapoczatkujesz fasolkowanie w październiku :-)

    Pączek lubi tę wiadomość

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 4 października 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidoni pomogłabym Ci ale sie nie znam na monitoringach pęcherzykach itp :/



    A do mnie gin oddzwonił, powiedział ze beta piękna, i zeby sie nie martwić, ze progesteron ok i jak nie plamie to go nawet nie musiałam robic :O i ze mam sie nie przejmować i przyjść na spokojnie za 3 tygodnie to juz zobaczymy serduszko. Chyba zeby sie jakieś plamienie pojawiło to zadzwonić i powie mi ile dupka wziąć.
    Jedna rzecz mnie zdziwiła: nie brać gorących kąpieli i narazie nie współżyć :O ciekawe dlaczego skoro narazie wszystko ok

    Człowiek panikuje a oni to tak wszystko na luz, endo wczoraj ten dzisiaj. No to dobra nic mi innego nie pozostaje.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 4 października 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sexuje, sexuje ale chciałbym wiedzieć czy jest owulacja czy nie :(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 4 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynka!!! Gratuluję<3 Zdrówka i spokoju życzę :-*

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 4 października 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek trzymam kciuki!!! :-)

    Pączek lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 4 października 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wy jakie testy robiłyście ciążowe ja te o czułości 25 .. i negatyw dziś 26dc!
    a czy któraś wie jaka może być przyczyna wydłużenia fazy lutealnej @ zawsze była w 12 dniu fazy lutealnej dziś mam 14 dzień fazy .. dodam że hormony robiłam 6 dni po owu i wszystko w porządku

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 3289 3290 3291 3292 3293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ