Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 16 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anial a dlaczego kawę? Ja mysle ze tez odstawie. Ostatnio pilam jedna na dzien i mi wystarczalo raczej nie pilam jej bo bylam senna a dlatego ze dziala na mnie jak srodek odchudzajacy :) przez kawe nie mam zaparc. No ale pozniej brzuch boli albo trzesawki dostaje i musze szybko wody sie napić no i moze przez kawe mam krotsze cykle .nie wiem nigdy w zyciu nie pilam ale i od paru miesięcy odkrylam te wlasciwosci na mnie :)

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 16 października 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorowo :)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 16 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim super spadek :)

    Kim87 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 17 października 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego poniedziałku! <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/345cf9b6ee1b.jpg

    Kawunia <3

    A przy okazji mam pytanie:
    Na śluz to wiesiołek albo siemię lniane. A macie może doświadczenie z olejem lnianym? Próbowałam znaleźć coś w internetach, ale tam mówią o oleju z siemienia lnianego i nie wiem czy to to samo.
    Znalazłam natomiast informację, że nie wywołuje mikroskurczy macicy jak wiesiek, więc można go przyjmować cały cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 06:34

    Cherry_Blossom, Kim87, AniaŁ123, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 października 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Miłego poniedziałku! <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/345cf9b6ee1b.jpg

    Kawunia <3

    A przy okazji mam pytanie:
    Na śluz to wiesiołek albo siemię lniane. A macie może doświadczenie z olejem lnianym? Próbowałam znaleźć coś w internetach, ale tam mówią o oleju z siemienia lnianego i nie wiem czy to to samo.
    Znalazłam natomiast informację, że nie wywołuje mikroskurczy macicy jak wiesiek, więc można go przyjmować cały cykl.
    Nie ma doświadczenia ale skoro z sie mienia lnianego powstaje olej lniany to bez obaw możesz szamać :-)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 października 2016, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/44d6ec85b0c8.jpg
    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 mini-graphics-baby-660831.gif
    14.07 - Nutka88 - pozytywny
    16.07 - Evelin - pozytywny
    27.07 - Magdama - pozytywny
    29.07 - KingaJulia91 - pozytywny
    19.08 - Lokokoko - pozytywny
    22.08 - Worldbyme - pozytywny
    25.08 - Flaming vel Bita Śmietana - pozytywny
    30.08 - Bbee - pozytywny
    1.09 - Młoda19, Pink Sky- pozytywny
    25.09 - Misiaq - pozytywny
    29.09 - Lilith.P, 19Biedroneczka91 - pozytywny
    30.09 - Ines - pozytywny
    4.10 - Szatynka pozytywny
    9.10 - Szaron pozytywny
    10.10 -Caro pozytywny
    12.10 - Ewa231 pozytywny

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a228af1a7ab9.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    24.10 -Violet146
    26.10 - Magnolia82222
    31.10- Dzezabella
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/610b8b3d87f1.jpg
    TESTUJĄ mini-graphics-baby-998830.gif
    3.11- Czarnulka24
    4.11 -Kim87

    mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifIm się udało <3 Uda się i nam! https://naforum.zapodaj.net/thumbs/99c5e3cf19f3.jpg mini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gifmini-graphics-baby-377766.gif

    Duśka:) - TP -> 27.11.2016
    WaldhauzerM - TP -> 22.12.2016
    eveli_na - TP -> 26.12.2016
    Anula1986 - TP -> 28.12.2016
    szuflada - TP -> 29.12.2016
    Allmita - TP > 09.01.2017
    Sandrula - TP -> 03.02.2017
    Nats - TP -> 05.02.2017
    KlaudyŚ - TP -> 13.02.2017
    Evelin - TP -> 23.03.2017
    Flaming vel Bita Śmietana -TP -> 08.05.2017

    FORUMOWE BOBASKI
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d265cca0b4e.jpg
    Pierwsza gwiazda forum ur 12.10.2016 Basia córunia Sylwii GRATULUJEMY <3 <3 <3


    <3 <3 ZAFASOLKOWANE ZAPRASZAMY NA NASZ FIOLETOWY WĄTEK NA BELLY <3 <3

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/zafasolkowane-z-grupy-starania-o-maluszka-of,10260,123.html

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane Moje <3

    Ja miałam weekend wycięty z życiorysu. Byłam na weselu, strasznie wcześnie się zaczęło i trwało do 5 rano, śpiewania było ponad 12 godzin i przez to wczoraj prawie cały dzień przespałam. Najgorsze jest to, że było strasznie dużo smakołyków, którym nie mogłam się oprzeć mimo diety i waga trochę powędrowała do góry :/ ale od dzisiaj dieta-reactivation ;)

    Coś się działo przez weekend?
    Witam nową Anię na forum ;)

    Pączek lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 17 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :*

    Dzezabella ja brałam Oeparol Femina w w nim jest olej z lnu tyle ze razem z wiesiolkiem. Mysle tak jak Kimi że nie zaszkodzi na pewno :)

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wrote:
    Właśnie zwykle piersi mnie bolą przed @ (tak 4-5 dni przed), w tym - szczęśliwym - cyklu właśnie nie bolały, za to zaczęły dopiero teraz, a jestem w 5tc (tak mi wypada z obliczeń). Ale żaden to dziwny ból poza tym że jest późno jak na @, a boli klasycznie jak w PMS. Także może u Ciebie ten "wyjątkowy" ból oznacza drugą krechę :)

    A z objawów z gatunku WTF to JEDNO-JEDYNE co mi mogło dać do myślenia (a co pomyliłam z klasycznym skurczem na @) to tydzień po owulacji obudziłam się w środku nocy z bardzo mocnym i nagłym bólem a la ból owulacyjny (takie dźgnięcie znienacka), tyle że nie był z boku, a po środku - tzn w macicy. Poleciałam do kuchni po nospę i poszłam spać, myśląc co za dziwna jazda, bo takie nagłe bóle, które skręcają mnie w pierścionek mam niekiedy przy owulacji, ale i tak rzadko. Nawet pomyślałam że wszystkie te testy owulacyjne to bujda, bo może teraz mam owulację, a nie tydzień wcześniej... ;)
    A to była implantacja, baaardzo łatwa do pomylenia z bólem początku @ lub spóźnionej mocno owulacji.

    Szaron a tak w ogóle to jakie masz teraz wyniki tarczycy, lub jakie miałaś ostatnie przez zajściem?

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    A a propos diety to w tydzień 0.5 kg mniej jeeeeejjjjj ;-)

    Super :) Ja też w poprzednim tygodniu miałam taki spadek, tylko przez weekend oczywiście nadrobiłam :( Ale teraz znowu biorę się w garść, nie mam mowy o głodówkach, ale samo zdrowe odżywianie i biegi :D

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 października 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Dzień dobry Kochane Moje <3

    Ja miałam weekend wycięty z życiorysu. Byłam na weselu, strasznie wcześnie się zaczęło i trwało do 5 rano, śpiewania było ponad 12 godzin i przez to wczoraj prawie cały dzień przespałam. Najgorsze jest to, że było strasznie dużo smakołyków, którym nie mogłam się oprzeć mimo diety i waga trochę powędrowała do góry :/ ale od dzisiaj dieta-reactivation ;)

    Coś się działo przez weekend?
    Witam nową Anię na forum ;)
    Kochana nigdy nie waż się po takich ekscesach. To nie poszło ci w "boczki" tylko zalega w jelitach. Ja po imprezowy weekendacha mam +4kg które schodzi w ciągu tygodnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 08:07

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana nigdy nie waż się po takich ekscesach. To nie poszło ci w "boczki" tylko zalega w jelitach. Ja po imprezowy weekendacha mam +4kg które schodzi w ciągu tygodnia

    <3 Kimi :) Taka wiadomość to nawet w poniedziałek rano poprawia humor :D <3

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 17 października 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Ja dziś zaspana :D oczy jak u kreta - że ja wogóle coś widzę to cud - bezsenna noc. No i dziś rozpoczynam dietę bez glutenu i bez laktozy :D

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 17 października 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Dzień dobry Kochane Moje <3

    Ja miałam weekend wycięty z życiorysu. Byłam na weselu, strasznie wcześnie się zaczęło i trwało do 5 rano, śpiewania było ponad 12 godzin i przez to wczoraj prawie cały dzień przespałam. Najgorsze jest to, że było strasznie dużo smakołyków, którym nie mogłam się oprzeć mimo diety i waga trochę powędrowała do góry :/ ale od dzisiaj dieta-reactivation ;)

    Coś się działo przez weekend?
    Witam nową Anię na forum ;)

    Dobry <3
    Ja nie wiem ile mam do przodu po weekendowym szaleństwie - nawet nie chce wiedzieć - musze ruszyć dziś tyłek na bieganie bo od 4 dni nic nie robiłam

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 października 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane bo ostatnio tu jak panika panuje na tym forum dlatego uświadamiamy was.

    Wiesiolek nie jest szkodliwy. Znam babeczki która całą ciążę brała i nic jej to nie zaszkodzilo.

    Kawa tez nie przeszkadza o ile nie pijemy 6 x dziennie mocnego espresso.

    Zauważyłam że cześć z was strasznie boi się cokolwiek to robic"bo może ciaza". Przestańcie. To nie jest normalne podejście. Nie można zmieniać wszystkiego i podporzadkowywac starania o ciążę bo to nie zdrowe. Ani dla waszej psychiki ani dla waszego ciala.


    Pączek, AniaŁ123, Dzezabella, daga_00, emidomi lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 17 października 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    <3 Kimi :) Taka wiadomość to nawet w poniedziałek rano poprawia humor :D <3
    Ale to szczera prawda i tak samo wnokres ok 2kg do przodu mam. Zatem waga w tym czasie powinna być schowana.


    Zresztą dzieczyn ki wiem po sobie ze liczba na wadze nieoddaje tego czy faktycznie coś schudlyscie. Ważne są wymiary zatem cm w rękę i obmierzcie się a wagę schowajcie.

    Kg mięśni obejtosciowo jest o wiele mniejszy od kg tkanki tluszczowej

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Hej dziewczyny :*

    Dzezabella ja brałam Oeparol Femina w w nim jest olej z lnu tyle ze razem z wiesiolkiem. Mysle tak jak Kimi że nie zaszkodzi na pewno :)

    Ja właśnie muszę się wziąć znowu za te "śluzogenne" specyfiki, bo u mnie susza jak na Saharze :P Co prawda ja mam teraz czas LWD i absolutnie się nie spinam, nie zastanawiam się kiedy powinna by być owulka (jeśli już w ogóle), ale nawet dla komfortu przy <3 warto ;)

    Pewnie wiele razy była już o tym mowa, ale jakoś nie zakodowałam...mam w domu 1kg siemienia lnianego, jak go stosować na śluz?

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 17 października 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Ja właśnie muszę się wziąć znowu za te "śluzogenne" specyfiki, bo u mnie susza jak na Saharze :P Co prawda ja mam teraz czas LWD i absolutnie się nie spinam, nie zastanawiam się kiedy powinna by być owulka (jeśli już w ogóle), ale nawet dla komfortu przy <3 warto ;)

    Pewnie wiele razy była już o tym mowa, ale jakoś nie zakodowałam...mam w domu 1kg siemienia lnianego, jak go stosować na śluz?
    ANia - ja biore pierwszy cykl wieśka no w szoku lekkim jestem :D
    Lodowisko normalnie lodowisko-ślizgawisko mam :D

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Dzien dobry :)

    Ja dziś zaspana :D oczy jak u kreta - że ja wogóle coś widzę to cud - bezsenna noc. No i dziś rozpoczynam dietę bez glutenu i bez laktozy :D

    Potwierdziłaś diagnozę?
    Trzymam kciuki!!!

    Ja na razie odpuściłam dietę bg. Idę w przyszłym tygodniu do endo, to się jeszcze jej o to zapytam, ale wiem że co lekarz to inna opinia.

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 17 października 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Dobry <3
    Ja nie wiem ile mam do przodu po weekendowym szaleństwie - nawet nie chce wiedzieć - musze ruszyć dziś tyłek na bieganie bo od 4 dni nic nie robiłam

    Ja wróciłam do biegania. Byłam w czwartek i piątek, zrobiłam po 5km, ale chcę stopniowo zwiększać, żeby dobić do 10km :) Zobaczę tylko jak pogoda pozwoli i smog krakowski :/

    Kim87 lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
‹‹ 3367 3368 3369 3370 3371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ