Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 30 października 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a powiedzcie mi, żeby zbadać prolaktynę z obciążeniem muszę mieć skierowanie/receptę/cokolwiek, czy wystarczy, że pójdę prywatnie do labo? Mam iść do gina ok 10-11 dnia kolejnego cyklu i chciałam już wziąć ze sobą wynik.
    A żeby sprawdzić czy euthyrox coś podziałał, wystarczy tsh, ft3 i ft4, prawda?
    Jedno i drugie trzeba zrobić w konkretnym dc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 08:20

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 30 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi, żeby zbadać prolaktynę z obciążeniem muszę mieć skierowanie/receptę/cokolwiek, czy wystarczy, że pójdę prywatnie do labo? Mam iść do gina ok 10-11 dnia kolejnego cyklu i chciałam już wziąć ze sobą wynik.
    A żeby sprawdzić czy euthyrox coś podziałał, wystarczy tsh, ft3 i ft4, prawda?
    Jedno i drugie trzeba zrobić w konkretnym dc?
    zależy jakie labo. Najlepiej popytaj. Ja robiłam w Medyku i tak poprostu zrobiłam :) w innym chcieli żebym miała ze sobą tabletkę, która jest na receptę (a całe opakowanie i tak nie jest Ci ptrzebne) prolaktynę robi się od 1 do 5 dc. Najlepiej w 3 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 08:34

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -beautiful-easel-flowers-Favim.com-3843577.jpg

    DZIEN DOBRY KOCHANE <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 09:31

    Dzezabella, ines., Pączek, Kim87, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 30 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi, żeby zbadać prolaktynę z obciążeniem muszę mieć skierowanie/receptę/cokolwiek, czy wystarczy, że pójdę prywatnie do labo? Mam iść do gina ok 10-11 dnia kolejnego cyklu i chciałam już wziąć ze sobą wynik.
    A żeby sprawdzić czy euthyrox coś podziałał, wystarczy tsh, ft3 i ft4, prawda?
    Jedno i drugie trzeba zrobić w konkretnym dc?

    Wystarczy tsh ft3 i ft4 dzień cyklu nie ma znaczenia, ale nie ma tez sensu robic wczesniej niz po minimum 3 tygodniach brania euthyroxu.

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 30 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczęło sie plamienie wiec @ sie rozkręca :( :( :(

  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 30 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane <3

    Wisienka <3 Jednak przyszła @, a tak się zastanawiała i mąciła w głowie :/ Ale widocznie to było za wcześnie, teraz już będziesz miała odpowiednie miejsce dla grocha :*

    Pączuś <3 Nie łam się Kochana!!! Trzeba mieć nadzieję że w końcu się uda, że po prostu jeszcze nie nadszedł ten czas. Wiem, że takie moje gadanie nic Ci nie da, ale gdybym mogła to bym Cię wyściskała <3 :*

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 30 października 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Dzień dobry Kochane <3

    Wisienka <3 Jednak przyszła @, a tak się zastanawiała i mąciła w głowie :/ Ale widocznie to było za wcześnie, teraz już będziesz miała odpowiednie miejsce dla grocha :*

    Pączuś <3 Nie łam się Kochana!!! Trzeba mieć nadzieję że w końcu się uda, że po prostu jeszcze nie nadszedł ten czas. Wiem, że takie moje gadanie nic Ci nie da, ale gdybym mogła to bym Cię wyściskała <3 :*
    ❤️❤️❤️❤️
    No tak jakos przykro mi sie zrobiło ze sie poryczalam :/
    Zaraz poleje sobie jakiegos drina !

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jak chcecie zobaczyć coś ciekawego to zajrzyjcie na mój wykres. Ja tu sobie czekam na owulacje w przyszłym tygodniu a program dzisiaj zaznaczył że już była 3 dni temu :(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 października 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam wczoraj test owulacyjny. Ani śladu drugiej kreski nie było :( i co najgorsze nie było serduszek w okresie okoloowulacyjnym

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 30 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jak chcecie zobaczyć coś ciekawego to zajrzyjcie na mój wykres. Ja tu sobie czekam na owulacje w przyszłym tygodniu a program dzisiaj zaznaczył że już była 3 dni temu :(
    Nie widze wykresu - musisz udostępnić

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 października 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz teraz.

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 30 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jak chcecie zobaczyć coś ciekawego to zajrzyjcie na mój wykres. Ja tu sobie czekam na owulacje w przyszłym tygodniu a program dzisiaj zaznaczył że już była 3 dni temu :(

    Wydaje mi się że powinnaś zignorować te weekendowe temperatury bo są mierzone o innej porze i dlatego są wysokie. Moim zdaniem nie przegapiłaś owulacji, ale oczywiście mogę się mylić ;)

    emidomi lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu <3 <3

    Paczku myślę, że wszystkie wiemy co czujesz. Tulę Cię najmocniej na świecie :*

    Pączek, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 30 października 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    ❤️❤️❤️❤️
    No tak jakos przykro mi sie zrobiło ze sie poryczalam :/
    Zaraz poleje sobie jakiegos drina !

    Pączuś <3 niestety gdy @ nadchodzi dosięga nas smutek i rozczarowanie... Mimo że wydaje nam się że jesteśmy na to przygotowane.. tule mocno <3
    Do mnie przesyłka z @ nie dotarła, coś się dzieje niedobrego. Jutro odwiedzam gina pewnie będzie dupek na wywołanie :/

    Pączek lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 30 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Zobacz teraz.
    Ja sie zgadzam z Parsleykiem - to przez ta wysoka tempe mierzona o rożnych porach.
    Nie przejmuj sie - to tylko program ! Sikaj dalej na testy :) i staraj sie mierzyć temp o jednej porze albo dodawaj odejmuj o 0.05 w zależności w ktora strone mierzysz od godziny bazowej :)

    emidomi lubi tę wiadomość

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 30 października 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Cześć dziewczyny,
    Jak chcecie zobaczyć coś ciekawego to zajrzyjcie na mój wykres. Ja tu sobie czekam na owulacje w przyszłym tygodniu a program dzisiaj zaznaczył że już była 3 dni temu :(
    Kochana to tylko program. Myli się ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 30 października 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wisienka, Parsleyek - Dziekuje Dziewczynki ❤️❤️❤️

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisko ale damy czadu w tym cyklu :D

    Tuliska lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 30 października 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Wisienka, Parsleyek - Dziekuje Dziewczynki ❤️❤️❤️

    Kochanie tak pod halloween
    giphy.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 11:33

    Pączek, Kim87 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • sinusoida Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 30 października 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem tu zupełnie nowa. Z mężem postanowiliśmy, że chcemy mieć maluszka. Staramy się od trzech miesięcy. Raz trafiliśmy idealnie w owulację (potwierdzone monitoringiem) ale nic z tego? Może ktoś mi powie dlaczego? Coś ze mną nie tak? Ogólnie odstawiłam antykoncepcję po siedmiu latach w styczniu czyli już trochę czasu minęło, żeby organizm zaczął samodzielnie na nowo pracować. Najgorsze jest to, że mam strasznie nieregularne cykle...

    najważniejsze to być cierpliwym
‹‹ 3483 3484 3485 3486 3487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ