Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 11 listopada 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka dziękuje za info :) juz mialam wczesniej ale moje ppryszczki byly zawsze tak okropne ze mialam bole twarzy ta jakos spokojna narazie jest. Smaruje penciviren i na ulotce pisze ze nie powinno zaszkodzic w ciąży. No nie wiem czy dzwonic do gina sie spytac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 07:52

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 11 listopada 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ai dziewczynki juz wam pisalam o moim snie miesiac temu ze smilo mi sie ze mielusmy synka na kolanach z meuem i ktores z nas spytalo co zrobic z kolczykami ktore dostalismy dla coreczki a ja odpowiedzialam ze przeciez mamy synka :))

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :*

    Ja oczywiscie obudzilam sie wsciakla.. Wczoraj nie wzielam dupka.. Nie wiem co sie ze mna dzieje.. Wszystkie leki a dupka zapimnialam... Masakra.. Mam cos z glowa ostatnio..

    Milego dnia :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    cześć kochane :)
    Witam się z kawką w łóżku :)

    Biedroneczko,
    Wszystko będzie dobrze! Silny Fasol rośnie! :*

    Moja temperatura pnie się w górę, więc owu tylko się przesunęła o 2 dni :) na szczęście :) odpowiednio wykorzystaliśmy ten czas hehe w tym miesiącu chyba aż za bardzo :D więc czekam na 21.11 (ewentualnie 23.11 przez to przesunięcie)
    W takim razie owocnego miesiaca! :D

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 11 listopada 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane! <3
    Ja już w pracy, jestem nieprzytomna...

    Dzięki, że trzymałyście kciuki, impreza wyszła całkiem nieźle, choć bywały momenty niezręcznej ciszy ;)
    Któraś z Was pytała o menu: tort robiła mama Mojego (czekoladowo orzechowy - uwielbiam go <3 ), a moja sernik. Na mojej głowie była zimna płyta (sery, oliwki, anchois, roladki z szynki faszerowane chrzanem i tego typu drobnostki) i ciepła kolacja - krokiety :D ukraińskie, meksykańskie i ze szpinakiem, a do tego barszczyk z torebki ;)

    Moja temperatura dzisiaj leży i kwiczy, a powinna być nieco wyższa, w końcu wypiłam wczoraj całe dwa piwa :D

    Lubię_czekoladę, pola89, Tuliska lubią tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 11 listopada 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Dzień dobry :) mam pytanko do was. Czy opryszcuka ma ustach we wczesnej ciazy jest grozna i czy mozna smarowac tymi masviami na oprysczke. Zrobilam dzis test ciazowy i wyszedl leciutki plusik. Test Clearblue. Nawet pod swiatlo nie widac ale my z mezem widzimy plusik no i teraz sie martwię gdyz oboje z mezem bylismy chorzy no i teraz ta opryszczka. Test musze powtorzyc i tak za pare dni jak nie dostane okresu.


    Gratulacje Kochana :)



    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 11 listopada 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A tak w ogóle to Dzień Dobry Wszystkim :)


    Dzezabella, pola89, Lubię_czekoladę, czarnulka24, Tuliska, Kim87, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    good-morning-my-sexy-ladies.png

    Lubię_czekoladę, Dzezabella, Tuliska, Violet146, Kim87, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Cześć kochane! <3
    Ja już w pracy, jestem nieprzytomna...

    Dzięki, że trzymałyście kciuki, impreza wyszła całkiem nieźle, choć bywały momenty niezręcznej ciszy ;)
    Któraś z Was pytała o menu: tort robiła mama Mojego (czekoladowo orzechowy - uwielbiam go <3 ), a moja sernik. Na mojej głowie była zimna płyta (sery, oliwki, anchois, roladki z szynki faszerowane chrzanem i tego typu drobnostki) i ciepła kolacja - krokiety :D ukraińskie, meksykańskie i ze szpinakiem, a do tego barszczyk z torebki ;)

    Moja temperatura dzisiaj leży i kwiczy, a powinna być nieco wyższa, w końcu wypiłam wczoraj całe dwa piwa :D
    Brzmi pysznie :) i nie mowi sie barszcyk z torebki tylko barszczyk z tajemnego przepisu :P

    Super ze wszystko sie udalo, myslisz, ze sie dogadali? :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Ai dziewczynki juz wam pisalam o moim snie miesiac temu ze smilo mi sie ze mielusmy synka na kolanach z meuem i ktores z nas spytalo co zrobic z kolczykami ktore dostalismy dla coreczki a ja odpowiedzialam ze przeciez mamy synka :))
    Gratuluje pozytywnego testu :) :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Brzmi pysznie :) i nie mowi sie barszcyk z torebki tylko barszczyk z tajemnego przepisu :P

    Super ze wszystko sie udalo, myslisz, ze sie dogadali? :)

    Zapamiętam :D

    Sytuacja o tyle "inna", że Mój jest adoptowany.
    Wydaje mi się, że teściowie odetchnęli z ulgą, że u mnie nie ma żadnej patoli (mój dom ma ponad 150lat i jest nieocieplony, nieotynkowany itp więc wygląda jak chatka na kurzej łapce) no i że w środku wszyscy (w miarę :D ) normalni. Moich rodziców podpytam jak będę miała okazję sama z nimi pogadać ;)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloołłł ;)

    Lubię_czekoladę, Bella_Bella, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Helloołłł ;)

    Haaaaj :) <3

    Tuliska lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Dzezabella że wszystko się udało :)
    Boziu kiedy to było jak moi rodzice się z tesciami poznawali...
    No mój stosunek do teściowej jest specyficzny ;) ;) ;) taki "kawałowy" :D :D :D

    Dzezabella, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A że mój ma dziś imieninki to muszę znieść kilka godzin w "sympatycznym" towarzystwie z cietym językiem ;) :)

    Lubię_czekoladę, Dzezabella, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Zapamiętam :D

    Sytuacja o tyle "inna", że Mój jest adoptowany.
    Wydaje mi się, że teściowie odetchnęli z ulgą, że u mnie nie ma żadnej patoli (mój dom ma ponad 150lat i jest nieocieplony, nieotynkowany itp więc wygląda jak chatka na kurzej łapce) no i że w środku wszyscy (w miarę :D ) normalni. Moich rodziców podpytam jak będę miała okazję sama z nimi pogadać ;)
    Dzez to faktycznie ciekawa sytuacja :)

    Mysle, ze stworzycie zgrana rodzinke :)

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Fajnie Dzezabella że wszystko się udało :)
    Boziu kiedy to było jak moi rodzice się z tesciami poznawali...
    No mój stosunek do teściowej jest specyficzny ;) ;) ;) taki "kawałowy" :D :D :D
    Tuliska, musisz nam koniecznie opowiedziec o kawalowym podejsciu do tesciowej :D

    Ja swoja lubie, dobrze sie z nia dogaduje choc mam czasami wrazenie, ze mysli tylko o sobie...

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Na dzis dostalam sie do gina takze bede wiedziec wiecej :)

    Lubię_czekoladę, Dzezabella, Tuliska lubią tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    A że mój ma dziś imieninki to muszę znieść kilka godzin w "sympatycznym" towarzystwie z cietym językiem ;) :)
    Koledzy nadchodza? Czy mamusia? :D haha

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Dziękuję dziewczyny. Na dzis dostalam sie do gina takze bede wiedziec wiecej :)
    Czekamy na wiesci :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 3570 3571 3572 3573 3574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ