Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoneczek03 wrote:
    robiłam to wczoraj dlatego że okres mi się spóźnia a myślałam że jestem w ciąży wiec chciałam zrobić od razu Progesteron a tutaj jednak dziecka nie było dzień cyklu to 34, a zazwyczaj mam 30-dniowe

    Dzwoneczek, z takim progiem to na @ jeszcze poczekasz... Idź do gina, pewnie da Ci luteinę/duphaston na wywołanie @. To jest sztuczny progesteron który należy przyjmować po owulacji.

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    dzwoneczek jak kiedyś miałam w 29 dc proga 2,76, a na drugi dzień przyszła @
    zależy jak szybko spada ci progesteron

  • dzwoneczek03 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy mam nadzieje że sie uda poczekam jeszcze ten tydzień jak nie to ide do lekarza

    Teraz moja kolej na dzidziusia
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzis w pracy boli brzuch jak na okres chociaz ja po pierwszej ciazy wlasnie nie miałam takich problemów no i jak sie podcierałam to jakoś duzo za duzo śluzu jak na ten etap cyklu ot i zagwozdka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 10:48

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Gluza to to, co ciezarne pija podczas badania wode z cytryna? I trwa kilka godzin? Kiedy wyniki?

    Ciekawe co wplywa na sen w ciazy..

    Ja wczoraj padlam.. Moj tak kaszle od poniedzialku, ze jeszcze nie przespalam ani jeden nocy od tego czasu ;) wiec w ciazy nie jestem a spac nie moge hehe :D
    Tak glukoze sie pije z woda, ja w tamtej ciąży mialam parcie na slodkie, wiec cytryne sobie darowalam:))) zobaczymy jak teraz zniose, ale to jeszcze ze 2 miesiace:) a trwa to dlugo bo najpierw pobieraja krewcna czczo pozniej godzine po wypiciu i 2 godziny po wypiciu.... Najgorsze ze glodny człowiek siedzi


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam do was pytanie praktyczno techniczne...
    Czy jak serduszkujecie w okolicach owu, to boli Was brzuch?

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Tak glukoze sie pije z woda, ja w tamtej ciąży mialam parcie na slodkie, wiec cytryne sobie darowalam:))) zobaczymy jak teraz zniose, ale to jeszcze ze 2 miesiace:) a trwa to dlugo bo najpierw pobieraja krewcna czczo pozniej godzine po wypiciu i 2 godziny po wypiciu.... Najgorsze ze glodny człowiek siedzi
    No to męczarnia, faktycznie :/ Ale czego się nie robi... :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    A ja mam do was pytanie praktyczno techniczne...
    Czy jak serduszkujecie w okolicach owu, to boli Was brzuch?
    W sensie tak podbrzusze od środka? Czasem miałam takie wrażenie... Dziwne dość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    W sensie tak podbrzusze od środka? Czasem miałam takie wrażenie... Dziwne dość

    Tak, coś jak na @ albo owu, tylko gdzieś tam głęboko w środku, nie fajne :/

    mysia09 lubi tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Tak, coś jak na @ albo owu, tylko gdzieś tam głęboko w środku, nie fajne :/
    Ja czasem tez tak mam.....dziwaczny a ja mam zaś inny problem, zawsze po okresie jest u mnie sucho...i nawet jak nie <3 to i tak mnie piecze jakbym miał miec jakas infekcje i tak jest do ovu dopóki nie jest wilgotno....kurde strasznie mnie to meczy....kupiłam ten żel co czekoladka polecała i będę sie aplikować...:( dbam o higienę, nawet używam codziennie chusteczek nawilżających dla kobiet...wczoraj zaaplikowałam sobie invag....biorę lactibios femina...i dalej mam dzis dyskomfort:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 11:54

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia a może zacznij brać wiesiołka na produkcję śluzu?

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A można go kupić w aptece?

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w aptece, a nawet w rossmanie :)

    mnie nic nie boli w trakcie <3

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Ja czasem tez tak mam.....dziwaczny a ja mam zaś inny problem, zawsze po okresie jest u mnie sucho...i nawet jak nie <3 to i tak mnie piecze jakbym miał miec jakas infekcje i tak jest do ovu dopóki nie jest wilgotno....kurde strasznie mnie to meczy....kupiłam ten żel co czekoladka polecała i będę sie aplikować...:( dbam o higienę, nawet używam codziennie chusteczek nawilżających dla kobiet...wczoraj zaaplikowałam sobie invag....biorę lactibios femina...i dalej mam dzis dyskomfort:(
    Kochana, ten żel Ci wystarczy, gwarantuję :) Ja go nie aplikuję jak powinnam a i tak jest już dobrze :) i nie wysycha jak inne :) będzie dobrze :*

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ovarin i wiesiolek to nie za dużo?

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    A Ovarin i wiesiolek to nie za dużo?
    w sam raz :D
    wiesiołek tylko do owulki się bierze ;)

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Tak, coś jak na @ albo owu, tylko gdzieś tam głęboko w środku, nie fajne :/
    Czasem też mnie tak spina.. ale nie mam pojęcia czy to jest spowodowane :/ Bo może tym płynem który się uwalnia z jajca i potem podrażnienie jeszcze podczas <3 ? Nie mam pojęcia :/

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie właśnie wczoraj (albo dzisiaj? Nie wiem, 4 rano była ;) ) w trakcie <3 pierwszy raz bolało... Coś jakby skurcz @ od jajcora do jajcora...A wieczorem miałam (wybaczcie obrazowość) meeega gluta rozciągliwego na papierze. Myślałam, że już po owu, a wychodzi na to, że jeszcze nie...

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Mnie właśnie wczoraj (albo dzisiaj? Nie wiem, 4 rano była ;) ) w trakcie <3 pierwszy raz bolało... Coś jakby skurcz @ od jajcora do jajcora...A wieczorem miałam (wybaczcie obrazowość) meeega gluta rozciągliwego na papierze. Myślałam, że już po owu, a wychodzi na to, że jeszcze nie...
    Hmmm glut brzmi dumnie i oznacza, że nie wolno wypuszczać faceta z łóżka :)

    Dzezabella, pola89, mysia09 lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Hmmm glut brzmi dumnie i oznacza, że nie wolno wypuszczać faceta z łóżka :)

    Dlatego dorwałam go nad ranem, żeby nie miał wymówki że zmęczony ;)

    Lubię_czekoladę, mysia09 lubią tę wiadomość

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
‹‹ 3794 3795 3796 3797 3798 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ