Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    EMIDOMI, u mnie powrót do starań xD
    Nowy rok, nowa nadzieja xD

    Cudownie <3 powodzenia kochana :) to będzie szybciej niż się spodziewasz :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi, byłoby fajnie xD

    emidomi lubi tę wiadomość

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:* jutro kończymy ten paskudny rok. W 2017 wszystkie będziemy szczęśliwe!!!:)

    emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • wvmvw Autorytet
    Postów: 441 303

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak dobrze ze ja Was mam :-) szkoda tylko ze caly cykl musze teraz czekac az powtorze wyniki i rzetelny wynik zobacze

    emidomi lubi tę wiadomość

    ex2bi09kelfb8snq.png
  • Karolciaaa26 Autorytet
    Postów: 518 182

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Może musisz zmienić na inny lek. Ile dni już bierzesz? Czasem organizm potrzebuje kilku dni żeby się do leku przyzwyczaić i później nie ma już efektów ubocznych. Może warto poczekać?
    Wczoraj wzielam pierwszo tabletkie i niewiem czy to po niej ale zaczelam znow krwawic dzis rano jak na @ i wymiotowac mi sie po tym chcialo.Wzielam dzis drugo zobacze jak bede sie dalej czula:/

    Nadzczynnosc tarczycy-Methimazole 2.5 mg
    28 lat
    8 lipiec transfer 3-dniowych 2-och zarodkow.
    23 lipiec beta :(
    Czekamy na cud♡♡
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś cisza nastała, wszystkie się szykują na Sylwestra,którego ja pewnie spędzę w piżamie, Piccolo już się chłodzi, wspólnie z mężem obmyślamy właśnie menu na naszą "pościelową" imprezkę. Dobrze, że nigdzie nie zaklepaliśmy biby w tym roku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2016, 21:34

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciaaa26 wrote:
    Wczoraj wzielam pierwszo tabletkie i niewiem czy to po niej ale zaczelam znow krwawic dzis rano jak na @ i wymiotowac mi sie po tym chcialo.Wzielam dzis drugo zobacze jak bede sie dalej czula:/

    Ja bym na twoim miejscu jeszcze spróbowała brać, jak objawy nie ustąpią albo się nasilą to wtedy odstawisz.

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Jakaś cisza nastała, wszystkie się szykują na Sylwestra,którego ja pewnie spędzę w piżamie, Piccolo już się chłodzi, wspólnie z mężem obmyślamy właśnie menu na naszą "pościelową" imprezkę. Dobrze, że nigdzie nie zaklepaliśmy biby w tym roku ;)

    W gruncie rzeczy to jeszcze moglibyście iść jesli mielibyście opłaconą impreze. Przecież nie musisz szaleć do rana :)
    ja trochę żałuję,że w tym roku zapisalam sie na sylwestra. I to jeszcze taki bal na tysiąc par jak to mówią :) pospałabym :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    W gruncie rzeczy to jeszcze moglibyście iść jesli mielibyście opłaconą impreze. Przecież nie musisz szaleć do rana :)
    ja trochę żałuję,że w tym roku zapisalam sie na sylwestra. I to jeszcze taki bal na tysiąc par jak to mówią :) pospałabym :)

    Idź poszaleje, bo w następnego sylwestra to pewnie bedziesz pieluchy zmieniać ;)
    U mnie w pracy bal bedzie prawdopodobnie w karnawale.

    emidomi lubi tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystając z okazji, że mamy już 31.12 (a podczas jutrzejszy przygotowań mogę się zapomnieć) życzę Wam Kochane SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY do białego rana, staraczkom szybkiego zafasolkowania, a przyszłym Maminkom samych spokojnych dni i łatwego rozwiązania <3 <3 Oby ten 2017 był dla każdej z Nas Rokiem SPEŁNIONYCH MARZEŃ!!

    fajerwerki-gif-gif.gif

    emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane szczęśliwego nowego roku.zeby ten 2017 rok byl dla nas łaskawy w zafasolkowaniu :) całusy

    mysia09, emidomi lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj fajnie temperatura skoczyła. Ucieszyłam się że fajnie ( czyt.ciazowo ;)) to wygląda a patrzę na poprzedni cykl a tam też 6 dpo wyraźnie wyższa temperatura
    Pewnie związane jest to ze szczytowa wartością progesteronu około 7 dni po owu. Stara a głupia :)
    No ale nie powiem - byłoby miło jakby tak już temperatura została :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to bezsenność mnie męczy od trzech dni. Rozbijam się po domu do 3 nad ranem. A to kanapkę z ogórkiem, a to serniczka :) dzisiaj się zastanawiałam nad plackami ziemniaczanymi w nocy - ale uznałam że to już byłoby przegięcie.
    Nazre się człowiek a potem spać nie może ;)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo żarcia ja wlasnie wcinam bułkę maślana z masłem i miodem w sklepie mnie chec naszła. Poza tym jak tylko wejdę do sklepu to od razu złe sie czuje i jakoś mnie troche mdli w domu jest raczej ok.
    Emidomi ja na bezsenność (póki co) nie narzekam spalabym wszędzie, ale za jakiś czas to sie zmieni.

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie zaciazymy w tym roku a zaciazone urodza zdrowe dzieci w trakcie lekkiego u przyjemnego poroodu ! :) wróżę tak :D oszaleje z moimi psami no oszaleje !

    emidomi lubi tę wiadomość

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • Magda0048 Ekspertka
    Postów: 193 59

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    A tak w ogóle to bezsenność mnie męczy od trzech dni. Rozbijam się po domu do 3 nad ranem. A to kanapkę z ogórkiem, a to serniczka :) dzisiaj się zastanawiałam nad plackami ziemniaczanymi w nocy - ale uznałam że to już byłoby przegięcie.
    Nazre się człowiek a potem spać nie może ;)
    No to jestesmy 2 ;) tylko u mnie to troche przez prace ;)

    emidomi lubi tę wiadomość

    Magda mama Aniołka 01.08.2016 7/11 tc (*)
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny wróciłam do Was , pojawiły się u mnie dziwne dolegliwości.
    Dzisiaj mam 18dc od rana boli mnie podbrzusze, rano miałam delikatne skurcze cały czas kręci mi się w głowie, nigdy nie miałam takich dolegliwości w 18 dc, 3 dzien biorę lutagen ale zawsze po nim czułam się dobrze , albo ovu przesunęła się.

    age.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec starego roku to czas podsumowań,
    jednak nie skupiajcie się na tym to minęło,
    a cieszcie się ty, co może Wam przynieść Nowy Rok.
    Wejdźcie w niego radośnie, pełne nadziei i dobrych myśli.
    Niech w tym szczególnym dniu otaczają Was najbliżsi,
    niech staną się niewyczerpanym źródłem siły
    na każdy dzień Nowego 2017 Roku.

    Caro, emidomi lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda0048 wrote:
    Wszystkie zaciazymy w tym roku a zaciazone urodza zdrowe dzieci w trakcie lekkiego u przyjemnego poroodu ! :) wróżę tak :D oszaleje z moimi psami no oszaleje !

    Co ty nie powiesz? Ja mam dwa duże psy i cztery koty :) zaraz tabletki im dam na uspokojenie przed Sylwestrem. Strasznie się boją fajerwerków :(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Cześć dziewczyny wróciłam do Was , pojawiły się u mnie dziwne dolegliwości.
    Dzisiaj mam 18dc od rana boli mnie podbrzusze, rano miałam delikatne skurcze cały czas kręci mi się w głowie, nigdy nie miałam takich dolegliwości w 18 dc, 3 dzien biorę lutagen ale zawsze po nim czułam się dobrze , albo ovu przesunęła się.

    Robiłaś testy owulacyjne w tym cyklu?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
‹‹ 3848 3849 3850 3851 3852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ