X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco55 wrote:
    No właśnie staram się nie liczyć czy kalkulowac.. ovu zwariowalo. Pokazało mi owulacje od razu (czerwona krecha) w 13dc A komputer prognozuje na jutro. Zwariować można dosłownie

    Moje tez wariuje.
    Ja bym bardziej na twoim miejscu ufala komputerowi.

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 18 marca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny mam złą wiadomość ;( nic z tego nie będzie ;( byłam w toalecie i jak się podcierałam to zobaczyłam b.dużo śluzu podbarwionego na różowo .. ;( to chyba koniec ;(

    Czarnulka spokojnie, może to nie jest to czego się obawiasz.
    Bierz dalej leki i obserwuj czy nie będzie krwawienia.
    W razie czego możesz jechać do szpitala ?

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny mam złą wiadomość ;( nic z tego nie będzie ;( byłam w toalecie i jak się podcierałam to zobaczyłam b.dużo śluzu podbarwionego na różowo .. ;( to chyba koniec ;(
    Czarnulka, Kochana myśl pozytywnie! Spróbuj zadzwonic do ginekologa....może to tylko jakies pozostałości...nic nie jest przesadzone!

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny mam złą wiadomość ;( nic z tego nie będzie ;( byłam w toalecie i jak się podcierałam to zobaczyłam b.dużo śluzu podbarwionego na różowo .. ;( to chyba koniec ;(

    Kochana, na spokojnie. Ja miałam taki krwotok że to się w głowie nie mieści.. I widzisz. Wszystko dobrze. Połóż się, spróbuj się uspokoić. Bierzesz dupka nie? Ile? Możesz zadzwonić na konsultacje do gina? Albo jak jest naprawdę źle to jedź na IP. Trzymam kciuki!

    mysia09, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka nie denerwuj się i obserwuj co się dzieję. Może to nic takiego. Wiele dziewczyn ma nawet okres w ciąży i wszystko kończy sie dobrze. Trzymam kciuki

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 18 marca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka odpoczywaj i obserwuj, jak sie bedziesz bardzo martwić to jedz do szpitala, musza Cie przebadać. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze <3

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 18 marca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny biorę duphaston. Jak na razie się uspokoiło. . Oby wredne plamienia juże nie wróciły. Pierwszy raz mam tak w ciąży we wcześniejszych nie miałam tylko jak juże było coś nie tak tzw serduszko stanęło.
    Mam nadzieje że to fałszywy alarm ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka chyba z dwojga złego to lepiej teraz najeść sie strachu, a ostatecznie zeby wszystko dobrze sie skończyło :) bedzie dobrze zobaczysz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2017, 20:02

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 19 marca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka u mnie tez byl doslownie krwotok.... To nie byl zabarwiony sluz tylko żywa krew. Ale moj Fasolek od poczatku wykazywal duzo sily. Myśl pozytywnie i odpoczywaj:*

    czarnulka24 lubi tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, u mnie dzisiaj ból podbrzusza, trochę jak na okres, ale jeszcze daleko.

    Pozytywny objaw, czy raczej okres nadchodzi?

    Zajrzy mi ktoś do wykresu?

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 19 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, podobnie jak dziewczyny myślę, że powinno być wszystko dobrze. Może to być plamienie z wyksztalcającego się teraz łożyska :) przesyłam pozytywną energię :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli o mnie chodzi to gdyby same chęci wystarczyły już byłabym mamą ale niestety - nieco ponad rok temu laparoskopia (9cm torbiel), później czekanie na powrót do formy, stresujące wakacje (praca sezonowa) a zaraz po nich miałam dość ciężki wypadek, po którym jeszcze parę lat będę dochodzić do pełnej formy. 2 miesiące w szpitalu, w dość sporym bólu i bez wychodzenia na zewnątrz były dla mnie potworną próbą cierpliwości heh.
    Z pt widzenia ginekologicznego jestem juz zdrowa, z chirurgicznego też ale muszę uważać na skórę (30% ciała miałam ciężko poparzone w stopniu 2 i 3). Do ciąży przeciwwskazań nie mam choć moja chirurg plastyczna odradza to jeszcze teraz ze wzgledu na możliwość pogorszenia się blizn. Skóra przysparza mi dosyc dużo dyskomfortu - ciągle swędzi i boli ale nie będę czekać 5 lat na prawdopodobny koniec leczenia skutków wypadku gdy ginekolodzy już w szpitalu po operacji mi mówili by lepiej nie czekać w moim torbielowym przypadku. Tak więc po wielu rozmowach, badaniach podjęliśmy decyzję o wznowieniu starań od stycznia. Mąż był najtrudniejszy do przekonania bo przeżył sporą traumę i walkę o moje życie pół roku temu ale czuję się dobrze i bardziej bym żałowała dłuższego odkładania starań w tej sytuacji niż ewentualne brzydsze blizny.
    Same wiecie, że dla dzieciątka jesteśmy w stanie sporo odłożyć na bok :)
    Miłej niedzieli Kochane :)

    palusia171 lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Witam dziewczyny, u mnie dzisiaj ból podbrzusza, trochę jak na okres, ale jeszcze daleko.

    Pozytywny objaw, czy raczej okres nadchodzi?

    Zajrzy mi ktoś do wykresu?
    Kochana ilo dniowe masz cyke...? Ciężko stwierdzić czy pozytywny czy nadchodzi @, bo to może oznaczać to i to...Trzymam kciuki, zeby to bylo to i żeby temperaturka skoczyła do góry:)Jeszcze wsunie 4 dni i mam nadzieje ze zobaczysz te 2 kreseczki:)

    Czikosz lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna wrote:
    Jeśli o mnie chodzi to gdyby same chęci wystarczyły już byłabym mamą ale niestety - nieco ponad rok temu laparoskopia (9cm torbiel), później czekanie na powrót do formy, stresujące wakacje (praca sezonowa) a zaraz po nich miałam dość ciężki wypadek, po którym jeszcze parę lat będę dochodzić do pełnej formy. 2 miesiące w szpitalu, w dość sporym bólu i bez wychodzenia na zewnątrz były dla mnie potworną próbą cierpliwości heh.
    Z pt widzenia ginekologicznego jestem juz zdrowa, z chirurgicznego też ale muszę uważać na skórę (30% ciała miałam ciężko poparzone w stopniu 2 i 3). Do ciąży przeciwwskazań nie mam choć moja chirurg plastyczna odradza to jeszcze teraz ze wzgledu na możliwość pogorszenia się blizn. Skóra przysparza mi dosyc dużo dyskomfortu - ciągle swędzi i boli ale nie będę czekać 5 lat na prawdopodobny koniec leczenia skutków wypadku gdy ginekolodzy już w szpitalu po operacji mi mówili by lepiej nie czekać w moim torbielowym przypadku. Tak więc po wielu rozmowach, badaniach podjęliśmy decyzję o wznowieniu starań od stycznia. Mąż był najtrudniejszy do przekonania bo przeżył sporą traumę i walkę o moje życie pół roku temu ale czuję się dobrze i bardziej bym żałowała dłuższego odkładania starań w tej sytuacji niż ewentualne brzydsze blizny.
    Same wiecie, że dla dzieciątka jesteśmy w stanie sporo odłożyć na bok :)
    Miłej niedzieli Kochane :)
    Kochana, bardzo mi przykro,ze takie cos Cie spotkało....ale mam nadzieje ze "Ten" z góry wynagrodzi Ci to pięknym, zdrowym groszkiem:) Trzymam kciuki żebyś wszystko bylo dobrze i Twój organizm szybko się regenerował:) !

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • Gosiczek Autorytet
    Postów: 1255 397

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Witam dziewczyny, u mnie dzisiaj ból podbrzusza, trochę jak na okres, ale jeszcze daleko.

    Pozytywny objaw, czy raczej okres nadchodzi?

    Zajrzy mi ktoś do wykresu?


    Ja tam sie totalnie nie znam ale trzymam kciuki :-)

    Starania od stycznia 2015r, niedoczynność tarczycy, macica jednorożna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 28 dniowe.

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Mam 28 dniowe.

    Jeśli temperatura odbije za 2-3 dni to wszystko możliwe :-)
    Ja ci bardzo kibicuję , zresztą Wszystkim Wam kochane moje :-)

    Mysia <3

    Czarnulko wczoraj czytalam ze kiedy we wczesnej ciazy występuje sluz podbarwiony krwią na rozowo to warto zbadac tarczyce. Może sprawdz ? Nigdy nie zaszkodzi a ty będziesz spokojniejsza :-) :-) :-)

    czarnulka24, mysia09 lubią tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny . Dzięki za pocieszenie. Jesteście kochane. U mnie jak na razie ok plamień brak . Ale objawów ciążowych jako tako też zbyt nie ma. Jedynie pobolewanie w podbrzuszu, zmęczenie i czasem zabolą piersi. Wiem ,że każda ciąża jest inna ale w poprzedniej mi się wydaje, że było więcej tych objawów. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Jeśli temperatura odbije za 2-3 dni to wszystko możliwe :-)
    Ja ci bardzo kibicuję , zresztą Wszystkim Wam kochane moje :-)

    Mysia <3

    Czarnulko wczoraj czytalam ze kiedy we wczesnej ciazy występuje sluz podbarwiony krwią na rozowo to warto zbadac tarczyce. Może sprawdz ? Nigdy nie zaszkodzi a ty będziesz spokojniejsza :-) :-) :-)
    Tak .. wiesz to moja pierwsza ciąża w której biorę letrox we wcześniejszych nie brałam. W następnym tyg będę w PL wiec idę robie tsh,ft4 i ft3 i idę do endo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 15:15

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 19 marca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Jeśli temperatura odbije za 2-3 dni to wszystko możliwe :-)
    Ja ci bardzo kibicuję , zresztą Wszystkim Wam kochane moje :-)

    Mysia <3

    Czarnulko wczoraj czytalam ze kiedy we wczesnej ciazy występuje sluz podbarwiony krwią na rozowo to warto zbadac tarczyce. Może sprawdz ? Nigdy nie zaszkodzi a ty będziesz spokojniejsza :-) :-) :-)

    Emidomi<3

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
‹‹ 4038 4039 4040 4041 4042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ