X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • palusia171 Ekspertka
    Postów: 170 112

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:53

    emidomi, czarnulka24 lubią tę wiadomość

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Emidomi lece w niedziele do pl a w poniedzialek usg .tu w NO nikt mi nie zrobi usg .. ale w środę pojadę do szpitala zapytać może prywatnie jakoś się da. Bo tu ciążę prowadzi rodzinny . Pierwsze usg w 18 tyg wtedy kierują na nie do szpitala

    Może ty juz zostań w Pl jak przylecisz. Do d....z tymi norweskimi znachorami :-(

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Może ty juz zostań w Pl jak przylecisz. Do d....z tymi norweskimi znachorami :-(
    Tu jest katastrofa o zwykła betę się trzeba na produkować żeby zrobić na własną rękę. .

    Kochana a co u ciebie? Widziałam, że jesteś 3 dni po .. wow kiedy testujesz?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palusia171 wrote:
    Witam Was w moim kolejnym cyklu starań :(



    Czarnulka, leć do lekarza!

    Czeko, gratuluję zakupu! :) Teraz tylko groszek i domek macie pełny :) Trzymam za Ciebie kciuki!

    Gosiczek, Emidomi i Coco, też trzymam za Was kciuki, aby pojawiła się kropeczka zielona! ;)

    To będzie TEN cykl kochanie :-)

    Ja na razie mam olewackie podejście co do ewentualnej ciazy. Cos tam zmierze, cos zapisze na wykresie,ale pewnie za tydzień to juz bede czubkowac :-) :-) :-)

    palusia171 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    No ja w zeszłym cyklu sikałam na co popadnie i kiedy popadnie :D Paranoja, nie polecam :P

    U mnie super :) Z moim partnerem poszliśmy krok do przodu i... i... kupujemy dom <3 Nasz mały raj :) A poza tym czekam na @ i w Kwietniu iui :) Której też nie mogę się doczekać :) Jutro wybieram się do gina po skierowanie na te wszystkie potrzebne badania :) Masa tego ;)
    Kochana super że kupujecie dom. . Na własnym najlepiej. .
    Cieszę się że się układa.

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Tu jest katastrofa o zwykła betę się trzeba na produkować żeby zrobić na własną rękę. .

    Kochana a co u ciebie? Widziałam, że jesteś 3 dni po .. wow kiedy testujesz?

    Okolo 31 najprawdopodobniej. Chyba ze @ będzie sprytniejsza ode mnie i przyjdzie przed terminem.

    Powiem Ci szczerze że jakoś tak nie wierzę w powodzenie tego cyklu . Do tej pory po każdej owulacji bylam pewna że to właśnie teraz zaszlam w ciążę a teraz jakoś mi tak obojętnie....

    Chyba zestarzeje sie na tym forum :-) :-) :-) :-)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pestka jak u Ciebie? Kiedy masz drugie badania prenatalne ?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Okolo 31 najprawdopodobniej. Chyba ze @ będzie sprytniejsza ode mnie i przyjdzie przed terminem.

    Powiem Ci szczerze że jakoś tak nie wierzę w powodzenie tego cyklu . Do tej pory po każdej owulacji bylam pewna że to właśnie teraz zaszlam w ciążę a teraz jakoś mi tak obojętnie....

    Chyba zestarzeje sie na tym forum :-) :-) :-) :-)
    Kochana a może właśnie to jakiś znak ? Ja też w tych cyklach co myślałam że się nie uda to totalne zaskoczenie że pykło . Może i twój ten cykl okaże się szczęśliwy ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 15:39

    emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziękuję za wsparcie i wiarę . Jesteście Kochane ;*

    emidomi, mysia09 lubią tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 20 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka trzymaj się dzielnie i jak się pogorszy, to do szpitala i tup nogą, że mają przyjąć i zbadać.

    Czekoladka, gniazdko będzie, to teraz z górki, trzeba je zapełnić groszkami :D Macie już coś konkretnego na oku?

    Emidomi, ja mam dziś gorszy dzień, boli mnie gardło, chyba małż zaraził, głowa boli, jakaś rozbita jestem. Do połówkowego usg to jeszcze trochę, 4 kwietnia mam normalną wizytę, moja lekarka uważa, że to badanie najlepiej zrobić gdzieś w 21 - 22 tygodniu.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak się tam czujecie? Czytałam, że Pestkę coś pobiera.

    Ja szukam mieszkania do kupna w Katowicach... ciężka praca.

    U mnie chyba to będzie ten cykl, cień kreski się jawi. Ból brzucha jest, ale za wczas. Może teraz przyszła na mnie pora. Oby zostało ze mną małe szczęście.

    Dzezabella lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Czarnulka trzymaj się dzielnie i jak się pogorszy, to do szpitala i tup nogą, że mają przyjąć i zbadać.

    Czekoladka, gniazdko będzie, to teraz z górki, trzeba je zapełnić groszkami :D Macie już coś konkretnego na oku?

    Emidomi, ja mam dziś gorszy dzień, boli mnie gardło, chyba małż zaraził, głowa boli, jakaś rozbita jestem. Do połówkowego usg to jeszcze trochę, 4 kwietnia mam normalną wizytę, moja lekarka uważa, że to badanie najlepiej zrobić gdzieś w 21 - 22 tygodniu.
    Pestka wracaj do zdrowia. Powodzenia na wizycie 4 kwietnia. Daj znać czy wszystko ok.

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    No ja w zeszłym cyklu sikałam na co popadnie i kiedy popadnie :D Paranoja, nie polecam :P

    U mnie super :) Z moim partnerem poszliśmy krok do przodu i... i... kupujemy dom <3 Nasz mały raj :) A poza tym czekam na @ i w Kwietniu iui :) Której też nie mogę się doczekać :) Jutro wybieram się do gina po skierowanie na te wszystkie potrzebne badania :) Masa tego ;)
    Kochana,super wiadomość:) my też szukamy z mężem naszego małego domku ale to nie takie proste...wiec gratuluje ze podjęliście juz decyzje:)Pozatym trzymam kciuki żeby IUI bylo nie potrzebne:)

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Emidomi lece w niedziele do pl a w poniedzialek usg .tu w NO nikt mi nie zrobi usg .. ale w środę pojadę do szpitala zapytać może prywatnie jakoś się da. Bo tu ciążę prowadzi rodzinny . Pierwsze usg w 18 tyg wtedy kierują na nie do szpitala .. jak w środę się nie uda to wtedy w poniedziałek. . Może dziś w pracy za bardzo się przemeczyłam a jeszcze to clexane 0.6 i acard i może zrobiło ?
    Myślicie że jest szansa że ciaza się utrzyma?
    Kochana jesli masz bardzo ciężką prace to może weź jakiś urlop...L4,i dużo odpoczywaj i leż....pewnie ze jest! Groszek jest silny jak mama:)Ściskam Cie mocno:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 17:51

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palusia171 wrote:
    Witam Was w moim kolejnym cyklu starań :(



    Czarnulka, leć do lekarza!

    Czeko, gratuluję zakupu! :) Teraz tylko groszek i domek macie pełny :) Trzymam za Ciebie kciuki!

    Gosiczek, Emidomi i Coco, też trzymam za Was kciuki, aby pojawiła się kropeczka zielona! ;)
    Plusia, przykro mi ale trzymam kciuki za następny cykl!:*

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Hej dziewczyny, jak się tam czujecie? Czytałam, że Pestkę coś pobiera.

    Ja szukam mieszkania do kupna w Katowicach... ciężka praca.

    U mnie chyba to będzie ten cykl, cień kreski się jawi. Ból brzucha jest, ale za wczas. Może teraz przyszła na mnie pora. Oby zostało ze mną małe szczęście.
    Kochana trzymam kciuki! To testowałaś dzis?ja tez widziałam u siebie cień cienia cieniowatego:p

    A ja dzis miałam mdłości popołudniowe....po jeździe samochodem z szefa a później autobusem:| I oczywiście drzemka po pracy:p

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzisiaj. Cień cienia. Jutro powtórzę, powinno być bardziej widoczne.

    Mój cykl zaczął się 24 lutego, wizytę (zupełnie przypadkiem) mam 11 kwietnia. To wyjdzie tak na oko 6 tydzień i 4/6 dzień. Kazała mi przyjść w 6 tygodniu, więc ok.

    Czy mogę się spodziewać, że jeżeli jestem w ciąży to coś już zobaczę?

    palusia171 lubi tę wiadomość

  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Tak, dzisiaj. Cień cienia. Jutro powtórzę, powinno być bardziej widoczne.

    Mój cykl zaczął się 24 lutego, wizytę (zupełnie przypadkiem) mam 11 kwietnia. To wyjdzie tak na oko 6 tydzień i 4/6 dzień. Kazała mi przyjść w 6 tygodniu, więc ok.

    Czy mogę się spodziewać, że jeżeli jestem w ciąży to coś już zobaczę?

    Trzymam kciuki!

    Ja w 6 tc widziałam pęcherzy ciążowy :) na serduszko było albo za wcześnie, albo sprzęt taki sobie. Poszłam, bo chciałam już wiedzieć, czy groszek sobie ładnie siedzi tam, gdzie powinien :)

    Czikosz lubi tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Tak, dzisiaj. Cień cienia. Jutro powtórzę, powinno być bardziej widoczne.

    Mój cykl zaczął się 24 lutego, wizytę (zupełnie przypadkiem) mam 11 kwietnia. To wyjdzie tak na oko 6 tydzień i 4/6 dzień. Kazała mi przyjść w 6 tygodniu, więc ok.

    Czy mogę się spodziewać, że jeżeli jestem w ciąży to coś już zobaczę?

    Czikosz - gratulacje . Wrzucaj swojego testa tu ;)

    Czikosz lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 20 marca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz nieśmiałe gratulacje kochana:*:*
    Czarnulka musi być wszystko dobrze, oszczędzaj się Słonko i uważaj na siebie i Fasolcie:*
    Pestka łącze sie w bólu, tez mąż mnie zarazil i zle sie czuje....

    Czikosz, czarnulka24 lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
‹‹ 4040 4041 4042 4043 4044 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ