X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 marca 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco!! Toż to ciąża jak nic :)

    Coco55 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 29 marca 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco, Mysia, Emidomi, Lilith, Pestka <3 LOVE <3

    Coco55, emidomi lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 29 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!
    Mam na imię Kasia, mam 30 lat..i strasznie pragnę dziecka, mąż również. Z mężem staramy się już od jakiegoś czasu, ale w dni na chybił trafił i bez codziennego mierzenia temperatury. Przez jakiś czas ją próbowałam mierzyć, ale nie robiłam tego systematycznie, więc jest jak jest, czyli nadal nas dwoje,a niedługo już pierwsza rocznica ślubu:)
    Niestety mąż w ciągu miesiąca jest w domu tylko przez tydzień a ja? Ja przez kolejne trzy siedzę w domu i tak się zastanawiam dlaczego to ja nie mogę być jedną z tych, które zachodzą w ciążę "przypadkowo", a dwie kreseczki nie są dla nich wyczekiwaniem tylko strasznym zaskoczeniem??????????????????????????????????????????
    Póki co zostaje mi patrzenie z zazdrością na moje szczęśliwe koleżanki i ich 3-osobową rodzinkę:(
    Wczoraj przeczytałam tu taką ciekawą radę, aby nie spinać się tylko robić swoje i "stać z boku", pozwolić aby zadziałała natura.......WTF??? Natura??? Powiem Wam coś szczerze..ja z mężem od 5 lat nigdy nie używaliśmy zabezpieczenia ani prezerwatyw ani żadnych tabletek, ewentualnie kończył wcześniej. No i gdzie ta natura?

  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 29 marca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco ja tez uwazam,ze kreche widac coraz bardziej:):)a swoja droga nie ma to jak w pracy obsikiwac testy:):) ale nie martw sie tez tak robilam:D
    Czekoladko życzę Ci zeby kwiecień okazal sie Twoim miesiącem:*:*

    Coco55, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 29 marca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ja to już zbaraniałam:/ jak pisałam jestem po odstawieniu anty.To krwawienie co pisałam, że mnie dopadło niby w okresie płodnym ustało, trwało raptem 2 dni, ale było większe niż plamienie, a mniejsze niż miesiączka.Teraz tak myślę,czy to może było krwawienie owulacyjne, już sama nie wiem, organizm płata mi figle po odstawieniu, co chyba jest normalne. Kto wie, może już się udało z fasolką, cieszyłabym się bardzo, ale nie nastawiam się, że już. Choc miłoby było.

    Ktosialinka
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra... Jutro idę na betę. Dostałam z łaski skierowanie. W lux medzie beta kosztuje 60 zł... Ni też się wydaje ze jest trochę ciemniejsza Ale co z tego jak rano nic nie było widać ??

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Biedroneczka91 wrote:
    Coco ja tez uwazam,ze kreche widac coraz bardziej:):)a swoja droga nie ma to jak w pracy obsikiwac testy:):) ale nie martw sie tez tak robilam:D
    Czekoladko życzę Ci zeby kwiecień okazal sie Twoim miesiącem:*:*
    moja szefowa wie o tym ze mogę być w ciazy więc już o 7 rano dostałam wiadomość czy sikalam

    19Biedroneczka91 lubi tę wiadomość

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco - jest różnica. Po cichutku gratuluję!! Koniecznie beta

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco KOBIETO TY JESTEŚ W CIĄŻY!!! Ja tu widzę krechę jak nic, beta to tylko formalność! Już teraz ogromnie gratuluję <3

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladka kwiecień to szczęśliwy miesiąc, wiem co mówię! Kciukasy!

    Coco55, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 29 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Coco, Mysia, Emidomi, Lilith, Pestka <3 LOVE <3

    Moja kochana :-)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja i mój bęben u progu 19 tygodnia, pozwalam pomacać wirtualnie i się zarazić :D https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbd553655ffd.jpg

    Dzisiaj tak sobie czilowałam przed domem, chłopaki myli auto, ja miałam sprzątać, ale co tam syf w chałupie, trzeba korzystać z pogody, którą szlag trafił po południu tak na marginesie.

    A to mój pierworodny, chluba i duma matki - wariatki :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ed47d60d3eb.jpg

    mysia09, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Wiecie ja to już zbaraniałam:/ jak pisałam jestem po odstawieniu anty.To krwawienie co pisałam, że mnie dopadło niby w okresie płodnym ustało, trwało raptem 2 dni, ale było większe niż plamienie, a mniejsze niż miesiączka.Teraz tak myślę,czy to może było krwawienie owulacyjne, już sama nie wiem, organizm płata mi figle po odstawieniu, co chyba jest normalne. Kto wie, może już się udało z fasolką, cieszyłabym się bardzo, ale nie nastawiam się, że już. Choc miłoby było.

    Dobre nastawienie to podstawa, miałam tak po tabletkach, ale moje cykle po nich były bezowulacyjne tak 3 miesiące.

    Może wysypiesz się od razu z mnogą. :D

    Życzę Ci tego szczerze! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco55 wrote:
    No dobra... Jutro idę na betę. Dostałam z łaski skierowanie. W lux medzie beta kosztuje 60 zł... Ni też się wydaje ze jest trochę ciemniejsza Ale co z tego jak rano nic nie było widać ??

    To u mnie tanio w cholerę, bo ja chyba płaciłam za obie nawet mniej...

  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    A to ja i mój bęben u progu 19 tygodnia, pozwalam pomacać wirtualnie i się zarazić :D https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bbd553655ffd.jpg

    Dzisiaj tak sobie czilowałam przed domem, chłopaki myli auto, ja miałam sprzątać, ale co tam syf w chałupie, trzeba korzystać z pogody, którą szlag trafił po południu tak na marginesie.

    A to mój pierworodny, chluba i duma matki - wariatki :P
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6ed47d60d3eb.jpg


    Pesteczka jaki ty masz juz piękny brzusio :) <3 <3 <3
    Syneczek śliczny :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są jakieś rodzaje bety? W sensie droższe i tańsze w zależności od stopnia nie wiem czego?

  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi no juz jest brzuchalek, a na tym zdjęciu od góry jakos szczególnie pokaźnie wyglada, postaram sie wrzucić jakaś fotkę od frontu :P A zobacz jakie to dziwne rzeczy, brzuchol rośnie, a na wadze nie przybywa, to sa czary :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 21:06

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 29 marca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czikosz wrote:
    Dobre nastawienie to podstawa, miałam tak po tabletkach, ale moje cykle po nich były bezowulacyjne tak 3 miesiące.

    Może wysypiesz się od razu z mnogą. :D

    Życzę Ci tego szczerze! :)
    Hehe no mnoga to chyba nie to o czym marzę, ale i tak bym się cieszyła

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 30 marca 2017, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie i coraz mocniejszy bol brzucha...
    Jutro powitam nowy cykl staran - juz 14 :-(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • stokrotka666 Autorytet
    Postów: 688 226

    Wysłany: 30 marca 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dawno do Was nie pisałam ale potrzebuje rady. Na wczoraj miałam termin @ (30dc) i nie dostalam. Polecialo mi troche sluzu zabarwionego a dzisiaj taki ciemny brazowy jak na koniec @. wczoraj wieczorem strasznie rozbolal mnie brzuch jak na @ ale polozylam cieply termofor i przeszlo... Od owlacji bola mnie sutki, zwykle przed @ przestawaly teraz nie wiem. W tym miesiacu nie zrobilam nawet jednego testu owu bo mamy duzo spraw i duzo sie dzieje...nawet nie zauwazylam jak minelo te 30 dni,,,

    0d1yqqmzw64bbzm4.png
‹‹ 4060 4061 4062 4063 4064 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ