X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    Już widzę, że mi się tu spodoba ;)

    oj do 15 maja zleci Ktosialinka! My w tym miesiącu przez pracę trochę za późno się kochaliśmy myślę, ale kto wie ;) W ogóle muszę wam polecić testy elektroniczne, drogie, ale nie trzeba interpretować kresek! Jeśli zbliża się owulacja zaraz widać uśmiechnięta buźkę. Używałyście już może? Jeśli chcecie wstawię zdjęcie.
    Niby tak,ale czekanie jest takie meczace i stresujace:/ a nie stosowalam takich testow, ostatnio ginekologicznie cykl monitoruje :) oby tym razem sie juz udalo :) i Tobie tego zycze :)

    Ktosialinka
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Niby tak,ale czekanie jest takie meczace i stresujace:/ a nie stosowalam takich testow, ostatnio ginekologicznie cykl monitoruje :) oby tym razem sie juz udalo :) i Tobie tego zycze :)

    Ja też trzymam kciuki! Będę czekać na wieści.
    Ja kiedy starliśmy się z moim byłym mężem też miałam monitorowane cykle, to było takie napięcie i niestety seks był już potem obowiązkiem, dlatego teraz się boję znowu tego.... Nie chciałabym, żeby kolejny związek mi przez to padł, chociaż teraz też inaczej do niego podchodzę.

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie wrote:
    O mamciu! Ale wam się udało! Ja jestem na takim etapie, że jak zobaczę dwie kreski to chyba z wrażenia zejdę i zrobię z pierdylion testów ;) Ja kupę lat brałam anty nie wiedząc o moich problemach, bo jak pisałam miałam "cudownych" lekarzy....
    U mnie z tym PCOS to jedno, ale ja w ogóle jeden jajnik mam w złym miejscu....i nie wiadomo czy działa tak jak powinien, takie combo... Ale staram się nie poddawać, ale też nie nastawiać, bo potem beczę nad testami.
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki ;)
    napewno nam się uda... :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie wrote:
    Dzięki dziewczyny!
    Już widzę, że mi się tu spodoba ;)

    oj do 15 maja zleci Ktosialinka! My w tym miesiącu przez pracę trochę za późno się kochaliśmy myślę, ale kto wie ;) W ogóle muszę wam polecić testy elektroniczne, drogie, ale nie trzeba interpretować kresek! Jeśli zbliża się owulacja zaraz widać uśmiechnięta buźkę. Używałyście już może? Jeśli chcecie wstawię zdjęcie.
    możesz coś polecić, może skorzystać od czerwca :) bo w maju męża też nie mam niestety wiec kolejny cykl na straty

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 2 maja 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie wrote:
    Ja też trzymam kciuki! Będę czekać na wieści.
    Ja kiedy starliśmy się z moim byłym mężem też miałam monitorowane cykle, to było takie napięcie i niestety seks był już potem obowiązkiem, dlatego teraz się boję znowu tego.... Nie chciałabym, żeby kolejny związek mi przez to padł, chociaż teraz też inaczej do niego podchodzę.
    Ja pierwszy raz monitoruje, jakby nie bylo to jest dla mnie pewniejsze niz testy ovu, jakos u mnie ciezko z tym szlo wiec teraz postanowilam skorzystac z pomocy ginekologa. Mam nadzieje ze teraz sie udalo. Plodne dni mialam od srody do niedzieli, przytulanko bylo w czwartek i sobote(w tym dniu lekarz mowil ze bedzie owulacja) modle sie zeby tym razem sie powiodlo.

    Ktosialinka
  • Whoosie Autorytet
    Postów: 420 279

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    możesz coś polecić, może skorzystać od czerwca :) bo w maju męża też nie mam niestety wiec kolejny cykl na straty


    A to polecam testy elektroniczne clearblue. Dostajesz taki jakby automacik i do niego wkładasz pasek testowy. W dni niepłodne po chwili pokazuje się puste kółeczko, a na 24- 36 godzin przed owulacją widać uśmiechniętą buźkę. Nie są tanie, ale to dla mnie duża wygoda. Chciałam wkleić zdjęcie, ale niestety nie wiem jak :(

    Ktosialinka, wiadomo, że u gina pewniej, ale jak przytulanko było tak jak mówisz to jest duża szansa na pewno się uda ;)

    12.10.19-Beta 18,85
    14.10.19-Beta 68,21
    21.10.19-Beta 1914,74 <3
    07.11.19- Usłyszałam serduszko <3
    7gayo8r.png

  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 2 maja 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooooooo!

    Widzę nową koleżankę, piąteczka Whoosie, powodzenia w staraniach!

    Ja dziś miałam wizytę, strasznie się naczekałam, ale księżniczka waży już 588g czyli wg pani doktor idealnie na 23 tydzień, szyjka długa i zamknięta, łożysko ok. Miałam już badanie glukozy i wyszło w porządku, jedynie morfologia mogłaby być lepsza więc muszę brać żelazo.

    Czarnulka nadal ściskam mocno kciuki za waszą trójeczkę.

    Emidomi, Ewi, Czekoladka, Cocco, Kim, Ktosialinka, Biedroneczka, Lilith i cała reszta o których zapomniałam ściskam mocno, wysyłam moc pozytywnej energii i niech Wam wszystkim wyhodują się piękne groszki na wiosnę <3 <3 <3

    19Biedroneczka91, Lubię_czekoladę, Ktosialinka, Kasia 25 lubią tę wiadomość

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • Alejaktotak Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Jestem tu nowa, nowiuteńka, choć staramy się z mężem już 8 miesięcy. Pierwszy raz jest inaczej (zawsze nasze nadzieje rozwiewają @ w terminie). Teraz @ spóźnia się 4 dzień. Ciagle robię siku. Beta wyszła <0,1. Testy płytkowe wcześniej tez nic nie pokazały... Ostatnia owu wg. testów i kalendarza była 17.04. Oczywiście działaliśmy dzielnie od kilku dni przed i samym dniu owu. Czy jest szansa ze Beta nie jest jeszcze podniesiona a jestem zafasolkowana? Zaczynam wariować :) "czuje" podbrzusze jak na @ ale się nie pojawia. Biegam do łazienki co chwile. I tyle. Będę wdzięczna za podpowiedz i wsparcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2017, 22:24

    Alejaktotak
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 2 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Whoosie wrote:
    A to polecam testy elektroniczne clearblue. Dostajesz taki jakby automacik i do niego wkładasz pasek testowy. W dni niepłodne po chwili pokazuje się puste kółeczko, a na 24- 36 godzin przed owulacją widać uśmiechniętą buźkę. Nie są tanie, ale to dla mnie duża wygoda. Chciałam wkleić zdjęcie, ale niestety nie wiem jak :(

    Ktosialinka, wiadomo, że u gina pewniej, ale jak przytulanko było tak jak mówisz to jest duża szansa na pewno się uda ;)
    No mam nadzieje ze sie uda, teraz to moj priorytet, sprawa zycia i smierci doslownie.

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita jak przed testowankiem? Trzymam kciuki :-)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    No mam nadzieje ze sie uda, teraz to moj priorytet, sprawa zycia i smierci doslownie.

    Dlaczego sprawa życia i smierci ?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alejaktotak wrote:
    Hej,

    Jestem tu nowa, nowiuteńka, choć staramy się z mężem już 8 miesięcy. Pierwszy raz jest inaczej (zawsze nasze nadzieje rozwiewają @ w terminie). Teraz @ spóźnia się 4 dzień. Ciagle robię siku. Beta wyszła <0,1. Testy płytkowe wcześniej tez nic nie pokazały... Ostatnia owu wg. testów i kalendarza była 17.04. Oczywiście działaliśmy dzielnie od kilku dni przed i samym dniu owu. Czy jest szansa ze Beta nie jest jeszcze podniesiona a jestem zafasolkowana? Zaczynam wariować :) "czuje" podbrzusze jak na @ ale się nie pojawia. Biegam do łazienki co chwile. I tyle. Będę wdzięczna za podpowiedz i wsparcie :)

    Kiedy robilas betę?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek a jak u Ciebie?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Hejooooooo!

    Widzę nową koleżankę, piąteczka Whoosie, powodzenia w staraniach!

    Ja dziś miałam wizytę, strasznie się naczekałam, ale księżniczka waży już 588g czyli wg pani doktor idealnie na 23 tydzień, szyjka długa i zamknięta, łożysko ok. Miałam już badanie glukozy i wyszło w porządku, jedynie morfologia mogłaby być lepsza więc muszę brać żelazo.

    Czarnulka nadal ściskam mocno kciuki za waszą trójeczkę.

    Emidomi, Ewi, Czekoladka, Cocco, Kim, Ktosialinka, Biedroneczka, Lilith i cała reszta o których zapomniałam ściskam mocno, wysyłam moc pozytywnej energii i niech Wam wszystkim wyhodują się piękne groszki na wiosnę <3 <3 <3

    Pestka <3
    Cudownie że u Ciebie wszystko dobrze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 00:18

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dziewczyny ja po usg. Maluchy żyją. Ale wciąż krwawie wiec szanse sa 50na 50

    <3

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Alejaktotak Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 maja 2017, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Kiedy robilas betę?

    02.05.2017 czyli już wczoraj. Wynik odebrałam przez sieć późnym popołudniem :(

    Alejaktotak
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka :* Musi być dobrze :* Kibicuje Wam z całego serca <3

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 3 maja 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Dlaczego sprawa życia i smierci ?
    Dluga historia,nie chce o tym pisac. Musi sie teraz udac, musi koniecznie.

    Ktosialinka
  • Ktosialinka Przyjaciółka
    Postów: 151 42

    Wysłany: 3 maja 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktoras z Was mi powie o co chodzi z moim sluzem. Mianowicie w sobote mialam owulacje, a dzis mam jakis inny sluz niz zazwyczaj, jest dosc gesty kremowy i rozciagliwy,bialy z lekko zoltym odcieniem,infekcji nie mam napewno. nigdy nie mialam takiego, bynajmniej sobie nie przypominam. Czy to moze byc jakis dobry znak w kierunku ciazy? Bardzo bym chciala. Dodam ze dokladnie tydzien temu na monitoringu pecherzyk mial 18mm, zaraz w czwartek bylo przytulanko i oczywiscie w sobote. Wczoraj troszeczke pobolewalo mnie podbrzusze, dzis jeszcze nie czulam, ale to raczej za wczesnie na zagniezdzenie raczej, no chyba ze owulacja wystapila wczesniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2017, 10:10

    Ktosialinka
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 3 maja 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosialinka wrote:
    Moze ktoras z Was mi powie o co chodzi z moim sluzem. Mianowicie w sobote mialam owulacje, a dzis mam jakis inny sluz niz zazwyczaj, jest dosc gesty kremowy i rozciagliwy,bialy z lekko zoltym odcieniem,infekcji nie mam napewno. nigdy nie mialam takiego, bynajmniej sobie nie przypominam. Czy to moze byc jakis dobry znak w kierunku ciazy? Bardzo bym chciala. Dodam ze dokladnie tydzien temu na monitoringu pecherzyk mial 18mm, zaraz w czwartek bylo przytulanko i oczywiscie w sobote. Wczoraj troszeczke pobolewalo mnie podbrzusze, dzis jeszcze nie czulam, ale to raczej za wczesnie na zagniezdzenie raczej, no chyba ze owulacja wystapila wczesniej.

    Bialy sluz jest typowo nieplodny, występuje po owulacji kiedy wzrasta poziom progesteronu.
    Myślę że na tym etapie jest jeszcze za wcześnie żeby mówić o objawach ciąży. Nie piszę tego zlosliwie - po prostu wiem z wlasnego doświadczenia :-(

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
‹‹ 4103 4104 4105 4106 4107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ