X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko Wiesz te tabletki to takie trucie siebie więc ja teraz każdemu odradzam. Wiem że bez tabletek może też bym się starała te same lata. Ale to była głupota. I kto może niech je omija Z daleka

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana nie wiem póki co sama nie wiem co zzrobić brać czy nie brać i co dalej. Partner ma słabe wyniki ja niepękajace cykle czuje się jak emerytka chwilami

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię ana, ale naprawdę nie warto już o tym myśleć. Ja też brałam tabletki anty przez dwa lata po porodzie. Ale teraz to i tak czasu nie odwrócę.

    Patkaaa a co mówi lekarz?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Rozumiem cię ana, ale naprawdę nie warto już o tym myśleć. Ja też brałam tabletki anty przez dwa lata po porodzie. Ale teraz to i tak czasu nie odwrócę.

    Patkaaa a co mówi lekarz?
    Zgadza się czasu nie cofniemy. Trzeba walczyć

    Margaretka89, Tissaia lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też brałam tabletki anty i to za wcześnie i za długo ale co mam zrobić. Lekarz opstymista zazdroszczę mu tego bo ja z każdym rozczarowaniem zastanawiam się po co to wszystko. Mówi że jestem młoda i że mam się nie przejmować że badania partnera się poprawią a ja mam zrobić badania hormonalne i ewentualnie da mi zastrzyki żeby pęcherzyk pękał jak coś i no generalnie we wszystkim że przecież ładne endomatrium i zawsze znajdzie coś pozytywnego w Przeciwieństwie do mnie

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy silne i na pewno wygramy tą walkę!

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa jeżeli lekarz optymista to znaczy że nie jest tak źle. Zacznij się martwić dopiero jak on straci nadzieje. Na pewno się na tym zna i wie że macie duże szanse na zafasolkowanie <3

    Patkaaa lubi tę wiadomość

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    WaldhauzerM widzialam na Twoim wykresie kropki oznaczajace plamienia przed @. Czy Ty zawsze mialas takie plamienia? Czy to tylko w tym cyklu? Bo ja mialam/mam ten problem. Poki co Castagnus mi to wyregulowal. Naczytalam sie sporo o tych plamieniach i troche martwi mnie to, wiec pytam :)
    W opisie widze ze juz masz synka, i tak zastanawiam sie czy mialas te plamienia starajac sie o pierwszego bobasa i czy powodowaly one problemy z zajsciem w ciaze.

    Ostatnio mialam taka chwile refleksjii gdybym mogla cofnac czas to nie bylabym taka durna i nie brala przez tyle lat pigul anty :/

    Kochana, plamienie zaczęło się od momentu kiedy 3 miesiące temu zaczęłam brać bromergon. Nigdy wcześniej ich nie miałam. I w pierwszym cyklu na tym leku mialam plamienie 2 dni przed @ a w następnym 3 dni przed. I zaczęło mi to skracać @ o kilka dni. Ale miesiąc temu bromergon zmieniłam na dostinex. Wzielam 2 tabletki z dobowym odstępem. Podobno 4 miesiące to sie utrzymuje. I teraz mialam 2 dni plamienie a @ przyszła 2 dni wcześniej...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa, ty chodzisz do gina czy do kliniki??

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Kochana, plamienie zaczęło się od momentu kiedy 3 miesiące temu zaczęłam brać bromergon. Nigdy wcześniej ich nie miałam. I w pierwszym cyklu na tym leku mialam plamienie 2 dni przed @ a w następnym 3 dni przed. I zaczęło mi to skracać @ o kilka dni. Ale miesiąc temu bromergon zmieniłam na dostinex. Wzielam 2 tabletki z dobowym odstępem. Podobno 4 miesiące to sie utrzymuje. I teraz mialam 2 dni plamienie a @ przyszła 2 dni wcześniej...
    Ja biorąc bromergon na 2 dni plamien A cykl skrócil pić Z 28 do 24

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM wrote:
    Patkaaa, ty chodzisz do gina czy do kliniki??
    Do ginekologa który specjalizuje się w leczeniu niepłodności generalnie wiele kobiet jest zadowolonych co nie mogło zajść w ciążę a pół roku później były. On pracuje w szpitalu więc na komplet badań mam iść do niego.

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Patkaaa jeżeli lekarz optymista to znaczy że nie jest tak źle. Zacznij się martwić dopiero jak on straci nadzieje. Na pewno się na tym zna i wie że macie duże szanse na zafasolkowanie <3
    Lekarze to tak na zmianę albo mega pesymiści albo nastawienie pozytywne tylko co z tego.

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Do ginekologa który specjalizuje się w leczeniu niepłodności generalnie wiele kobiet jest zadowolonych co nie mogło zajść w ciążę a pół roku później były. On pracuje w szpitalu więc na komplet badań mam iść do niego.


    Aha. No to fajnie.

    Wiecie co?? Załamałam się trochę bo czasami mam wrażenie, że mam to co mam na wlasne życzenie. Mianowicie... Zachcialo mi sie zmiany leku to teraz cierpię... Całkowitym spadkiem prl. No ale cóż. Walczymy dalej.

    Jak to mówią głowa do góry, cycki do przodu i dajesz, nie ma zmiłuj..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę :) 30 lat jeszcze i 6cs będzie za chwile, choć taki w miarę świadomy to 4 :) pierwszy z mierzeniem temperatury i castagnusem, bo prolaktyna za wysoka. Powodzenia!

    Tissaia lubi tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM
    Nie obwiniaj się, bo to nie jest Twoja wina. Każda z nas czasem się czuje tak jakby to było wszystko jej winą, że nie może mieć dzieci, co z niej za kobieta itp. ale to nie prawda! Każda z nas która przeżywa te chwile zawodu za każdym razem gdy myśli, że może tym razem... a tu dalej nic, ale to nie znaczy, żeby myśleć w taki sposób także kochana tak jak napisałaś głowa do góry i pomyśl, że nie jesteś sama w tym gronie :) jesteśmy my wszystkie też czasem wątpiące w siebie ale walczymy dalej bo warto a poza tym my kobiety silna płeć wbrew temu co mówią :D Trzymam kciuki za nas wszystkie! Bądźcie wytrwałe i nigdy nie wątpcie w siebie.

    Buko, Margaretka89, kozamonia, Patkaaa, martamarta lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuje się pod tym co napisała Karolina. KOBIETA TO SILNA PŁEĆ :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze jest wsparcie innych. Nie przejdziemy przez to sam na sam. I proszę nie obwiniajcie się to nie Wasza wina. Pewnie jestem młodsza od wielu z Was ale problem mam taki sam.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście <3 I nie ważne ile macie lat i ile czasu się staracie, najważniejsze że jesteśmy tutaj razem i się wspieramy <3

    Patkaaa, WaldhauzerM, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka dokładnie jesteśmy tu wszystkie razem i rozumiemy się jak nikt inny. Razem walczymy z każdym dniem i kolejnym miesiącem mając nadzieję na szczęśliwe zakończenie i cudowne dalsze życie. Co najważniejsze nasze dzieci będą miały to szczęście że będą najbardziej chcianymi na świecie.

    Margaretka89, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta racja Patkaaa. Aż mi się łezka w oku zakręciła ;( Ze wzruszenia oczywiście :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ