X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa, mój teraz też miał tylko 3%, bo mu się pogorszyły wyniki od ostatniego razu. Liczę na to, że to jednak nam nie przeszkodziło......... :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też na to liczę i z niecierpliwością czekam do braku następnej miesiączki. Z każdym miesiącem mam taki dzień że zastanawiam się po co ciągle mam nadzieje że to akurat teraz ale bez niej byłoby ciężko

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko teraz znowu czeka mnie wizyta u gina żeby naprawił to co zchrzanił...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już jakieś 3 miechy nie pokazuje u mojego gina, bo też mnie zdenerwował ;/ Dał leki mężowi, które zamiast poprawić jego wyniki, to jeszcze pogorszyły.
    Teraz czekam na "zielone". Jak się pojawi, a @ nie przyjdzie, to pójdę, żeby potwierdzić.
    Inaczej, wcale nie mam zamiaru iść! A co !

    Czekam:( lubi tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Ja się już jakieś 3 miechy nie pokazuje u mojego gina, bo też mnie zdenerwował ;/ Dał leki mężowi, które zamiast poprawić jego wyniki, to jeszcze pogorszyły.
    Teraz czekam na "zielone". Jak się pojawi, a @ nie przyjdzie, to pójdę, żeby potwierdzić.
    Inaczej, wcale nie mam zamiaru iść! A co !


    Hehehe. Też ciśnienia dostałam ale wystarczająco już czekam na dzidzię. Trza działać, bo sama se nie przyjdzie..

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Działaj, działaj, trzymam kciuki :)

    p.s. Wiesz co oznaczają te puste kółeczka na Twoim wykresie?

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    Działaj, działaj, trzymam kciuki :)

    p.s. Wiesz co oznaczają te puste kółeczka na Twoim wykresie?

    Yyy... Nieeee??? Czyżbyś wiedziała??

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sa te dni, w które nie mierzyłaś temperatury o stałej porze, więc nie można być pewnym za ten odczyt.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też na to wpadłam ale pewna nie byłam. Dzięki za oświecenie he he

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • WaldhauzerM Autorytet
    Postów: 5479 4060

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no miałam napisać SMS do ginekologa ale dostałam @ i mam taki ból że szok...

    31 lat, 8 cykl starań zakończony sukcesem, endometrioza, Antoś 5, 5 lat.
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WM, współczuję :( Trzymaj się, przetrzymaj tą @ i do dzieła, żeby w marcu były 2 kreseczki :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś postanowiłam.... że testuję w czwartek. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i wyjdzie pozytyw, po południu idę na betę do gina :)
    Miałam czekać do walentynek, ale nie wytrzymam :( ! czwartek, to 15 dzień po ovu, więc powinno już coś wyjść, nie? :)

    Tissaia, Margaretka89 lubią tę wiadomość

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a. wrote:
    A ja dziś postanowiłam.... że testuję w czwartek. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli i wyjdzie pozytyw, po południu idę na betę do gina :)
    Miałam czekać do walentynek, ale nie wytrzymam :( ! czwartek, to 15 dzień po ovu, więc powinno już coś wyjść, nie? :)
    To czekamy na dobre wieści

    o.n.a. lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a czwartek już niedaleko! czekamy z niecierpliwością na pozytywne informacje.

    o.n.a. lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM bardzo mi przykro że się nie udało, ale trzymam kciuki za kolejny cykl ;)

    o.n.a. mam nadzieje że czwartek będzie twoim szczęśliwym dniem <3 Mocno ci kibicuje :)

    Tissaia, o.n.a. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WaldhauzerM widzialam na Twoim wykresie kropki oznaczajace plamienia przed @. Czy Ty zawsze mialas takie plamienia? Czy to tylko w tym cyklu? Bo ja mialam/mam ten problem. Poki co Castagnus mi to wyregulowal. Naczytalam sie sporo o tych plamieniach i troche martwi mnie to, wiec pytam :)
    W opisie widze ze juz masz synka, i tak zastanawiam sie czy mialas te plamienia starajac sie o pierwszego bobasa i czy powodowaly one problemy z zajsciem w ciaze.

    Ostatnio mialam taka chwile refleksjii gdybym mogla cofnac czas to nie bylabym taka durna i nie brala przez tyle lat pigul anty :/

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia nie miej do siebie pretensji. Tabletki anty mogą tu nie mieć nic do rzeczy. Widocznie tak musiało być :* Głowa do góry <3

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tissaia wrote:
    WaldhauzerM widzialam na Twoim wykresie kropki oznaczajace plamienia przed @. Czy Ty zawsze mialas takie plamienia? Czy to tylko w tym cyklu? Bo ja mialam/mam ten problem. Poki co Castagnus mi to wyregulowal. Naczytalam sie sporo o tych plamieniach i troche martwi mnie to, wiec pytam :)
    W opisie widze ze juz masz synka, i tak zastanawiam sie czy mialas te plamienia starajac sie o pierwszego bobasa i czy powodowaly one problemy z zajsciem w ciaze.

    Ostatnio mialam taka chwile refleksjii gdybym mogla cofnac czas to nie bylabym taka durna i nie brala przez tyle lat pigul anty :/
    Wiesz ja też tego żałuję. Myślę że to zrobiło swoje. Dlatego tyle czekam

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana pęcherzyk nie pękł a powinien już. Duphaston i w następnym cyklu badania hormonalne... No i jak dalej nie będzie pękać zastrzyki. Jestem rozczarowanana.

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie myślcie o tym co by było gdyby. Ja też czasami myślę że jakbym starała się od razu o drugie bobo to by poszło łatwiej, ale czasu się nie da odwrócić...
    Musimy myśleć o tym co jest tu i teraz i nie martwić się tym czego już nie możemy odwrócić. Wierze w to że w końcu nam się uda.

    Tissaia lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ